Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Dlaczego kobieta nie napisze do faceta pierwsza jeśli on jej się podoba

Polecane posty

Gość K4k
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Kobieta zabiega o mężczyznę, jak jej zależy. Nie zabiega, nie zależy jej. Nie ma co roztrząsać. Takie są fakty. 

Tja, potem usłyszy, że na pewno jest jakimś bluszczem,  czy coś w ten deseń... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale ja męska lalo nie wojuje za równouprawnieniem ani nie jestem feministka. Choć oczywiście popieram normalne traktowanie kobiet a to już raczej podstawa dla człowieka a nie równouprawnienie o którym zawsze taka pízda jak ty wspomina przy tego typu tematach. Nie ma komu być posłusznym w dzisiejszych czasach i to jest problem. I skończ z tym profesjonalnym lala bo to nie jest tania dyskoteka która preferujesz. Ośmieszasz się.

Lala, nie wiem za czym wojujesz czy co tam sobie uroiłaś, ale jesteś po prostu próżna i roszczeniowa, jak każda kafeteryjna pi zda. Ośmieszasz się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość K4k napisał:

Nikomu się nie podlizuje. Zdrowi ludzie okazują innym uczucia. Nie ma w tym nic złego. W przeciwieństwie do bezpodstawne atakowania kogoś. 

Pisanie w eter to nie jest okazywanie uczuć .W ogóle okazywanie uczuć przez Internet gdzie każdy może to przeczytać i siła rzeczy sa to wyznania dla kazdego to gowno i szopka a nie uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość gość napisał:

to właśnie wy tak robicie. Naprawdę dałny liczycie że kobieta ma zagadywać??? Nie macie w sobie czegoś takiego,tego uczucia że to Wy zagadacie bo jesteście facetami? Po co mi taki ciot...a jak Ty??? To wcale nie będzie z Ciebie żaden dobry partner bo jak widac na inicjatywę i decydować dajecie partnerce,kobiecie. Kur...a! Jakie dałny z tych facetów na kafe! xD Dobrze że ja się wokół obracam tych normalnych. Gdyby nie oni nie wiedziałabym kim jest mężczyzna. Ciot i zlęknionych pissd żadna kobieta nie potrzebuje. Gdyby tak było szukałaby geja.Oni ponoć wrażliwsi,mają styl i charakter kobiecy to wiesz,zagadac wtedy można :)g

Żeńskich ciot i zlęknionych pissd żaden facet nie potrzebuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tez bylam świadkiem nie raz ani nie dwa zabiegania o faceta przez kobietę i zawsze kończyło się to ośmieszeniem wśród kumpli którzy mieli bekę z idiøtki podrywajacej chłopa. Oczywiście taki niezainteresowany typ nie powiedział tego dosadnie i wprost tylko jeszcze bardziej nakręcal te kobiety licząc na darmowe bzykanie bo skoro taka zainteresowana to pewnie szybko da dupy. I byłam też świadkiem gdy męska ... dostawala odwagi gdy jej na kobiecie zależało naprawdę. Skończcie już wmawianie ludziom że czarne jest białe. Gość od lali i księżniczek z drewna to szczyt żenady. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gość gość napisał:

po co odwracasz moje słowa skoro to tak komicznie wygląda? xDD ja pier...le  gorzej niż z dzieciakami z przedszkola....zabijcie mnie proszę bo nie ma tu normalnych ludzi...

To celowy zabieg smutna wieśniaro. Żeby pokazać, że twoje roszczeniowe podejście można dokładnie zastosować i do ciebie. Choć pewnie tego nie złapiesz, bo jesteś za tępa. Jak typowa kre tynka-kafeteryjna królewna z drewna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiem i co w związku z tym? Myślisz że mnie rusza coś takiego? Daruj.

To było tylko stwierdzenie faktu, nie wiem co cię rusza albo nie i ma to w du pie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Pisanie w eter to nie jest okazywanie uczuć .W ogóle okazywanie uczuć przez Internet gdzie każdy może to przeczytać i siła rzeczy sa to wyznania dla kazdego to gowno i szopka a nie uczucia.

Trzeba jeszcze mieć tę możliwość w realu, więc nie sądź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość K4k napisał:

Trzeba jeszcze mieć tę możliwość w realu, więc nie sądź. 

Jeśli się nie ma możliwości to o jakich uczuciach mowa? Daj spokój kobieto. A Ty na górze z laski swej nie rób za cudzego adwokata bo wygląda to na tanie lizanie komuś dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Tez bylam świadkiem nie raz ani nie dwa zabiegania o faceta przez kobietę i zawsze kończyło się to ośmieszeniem wśród kumpli którzy mieli bekę z idiøtki podrywajacej chłopa. Oczywiście taki niezainteresowany typ nie powiedział tego dosadnie i wprost tylko jeszcze bardziej nakręcal te kobiety licząc na darmowe bzykanie bo skoro taka zainteresowana to pewnie szybko da dupy. I byłam też świadkiem gdy męska ... dostawala odwagi gdy jej na kobiecie zależało naprawdę. Skończcie już wmawianie ludziom że czarne jest białe. Gość od lali i księżniczek z drewna to szczyt żenady. Nara.

Współczuję towarzystwa z rynsztoka. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość K4k napisał:

Tja, potem usłyszy, że na pewno jest jakimś bluszczem,  czy coś w ten deseń... 

facet pewnie też to usłyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na zachodzie czy w USA kobiety bez problemu zagadują facetów którzy im się podobają i nie mają z tym żadnego problemu. Tylko yebnięte Polki-pseudoksiężniczki mają ból du py.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Współczuję towarzystwa z rynsztoka. Nara.

W moim towarzystwie na pewno byś się nie odnalazł. Na szczęście istnieją jeszcze jednostki ludzkie które przywracają wiarę. Uprzedzajac kolejna słaba wrzute nie mam na myśli siebie. A teraz spiērdalaj bo nudny jesteś i się powtarzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

W moim towarzystwie na pewno byś się nie odnalazł. Na szczęście istnieją jeszcze jednostki ludzkie które przywracają wiarę. Uprzedzajac kolejna słaba wrzute nie mam na myśli siebie. A teraz spiērdalaj bo nudny jesteś i się powtarzasz.

W moim towarzystwie na pewno byś się nie odnalazła. Na szczęście istnieją jeszcze jednostki ludzkie które przywracają wiarę. Uprzedzajac kolejna słaba wrzute nie mam na myśli siebie. A teraz spiērdalaj bo nudna jesteś i się powtarzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

W moim towarzystwie na pewno byś się nie odnalazła. Na szczęście istnieją jeszcze jednostki ludzkie które przywracają wiarę. Uprzedzajac kolejna słaba wrzute nie mam na myśli siebie. A teraz spiērdalaj bo nudna jesteś i się powtarzasz.

Haha jaki ty żałosny. Nie stać Cię na oryginalność? Nie wstyd ci powtarzać teksty za baba która gardzisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Haha jaki ty żałosny. Nie stać Cię na oryginalność? Nie wstyd ci powtarzać teksty za baba która gardzisz? 

Twoje prymitywne słowa po prostu pasują do ciebie jak ulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze mnie bawi

Jak takie  śniadymi mężczyzn się ciskają o to, ze to kobiety maja ich poderwać 😂 jeżeli już kobieta decyduje się na podryw, z reguły facet musi być 10/10 i raczej na przygodę, nie na związek. Nie szanowalabym faceta który nie zdobył mnie ciężka, metodyczna praca, nie zabiegał itp. 99% facetów których znam nie szanowaloby kobiety która ich podrywa. Oczywiście jeżeli byłaby ładna, skorzystaliby ale bez perspektywy związku.

nieudacznicy, pogódźcie się z tym, ze jeżeli nie potraficie skuteczne zainteresować sobą kobiety, czeka was los forever alone. Tak było zawsze i tak jest teraz- jeżeli samiec nie umie wyrwać samicy, dooopa z niego nie samiec. Mam 31 lat, 4 związki za sobą, aktualnie jestem zaręczona i za każdym razem to mężczyzna mnie zdobywał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze mnie bawi

*jak takie namiastki mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Zawsze mnie bawi napisał:

Jak takie  śniadymi mężczyzn się ciskają o to, ze to kobiety maja ich poderwać 😂 jeżeli już kobieta decyduje się na podryw, z reguły facet musi być 10/10 i raczej na przygodę, nie na związek. Nie szanowalabym faceta który nie zdobył mnie ciężka, metodyczna praca, nie zabiegał itp. 99% facetów których znam nie szanowaloby kobiety która ich podrywa. Oczywiście jeżeli byłaby ładna, skorzystaliby ale bez perspektywy związku.

nieudacznicy, pogódźcie się z tym, ze jeżeli nie potraficie skuteczne zainteresować sobą kobiety, czeka was los forever alone. Tak było zawsze i tak jest teraz- jeżeli samiec nie umie wyrwać samicy, dooopa z niego nie samiec. Mam 31 lat, 4 związki za sobą, aktualnie jestem zaręczona i za każdym razem to mężczyzna mnie zdobywał. 

Kolejna królewna z drewna do kafeteryjnej kolekcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Twoje prymitywne słowa po prostu pasują do ciebie jak ulał.

Osoby na poziomie czyli takie jak ty sam w twoim mniemaniu nie zanizaja się do poziomu plebsu który ja reprezentuje. Ba wręcz w ogóle go unikają a ty nie dość że używasz moich tekstów to jeszcze tu przesiadujesz. W miesjcu pełnym prostakow i zyebow których jestem częścią. To bynajmniej nie świadczy o tobie lepiej niż o tych klodach drewnianych którymi gardzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Zawsze mnie bawi napisał:

Jak takie  śniadymi mężczyzn się ciskają o to, ze to kobiety maja ich poderwać 😂 jeżeli już kobieta decyduje się na podryw, z reguły facet musi być 10/10 i raczej na przygodę, nie na związek. Nie szanowalabym faceta który nie zdobył mnie ciężka, metodyczna praca, nie zabiegał itp. 99% facetów których znam nie szanowaloby kobiety która ich podrywa. Oczywiście jeżeli byłaby ładna, skorzystaliby ale bez perspektywy związku.

nieudacznicy, pogódźcie się z tym, ze jeżeli nie potraficie skuteczne zainteresować sobą kobiety, czeka was los forever alone. Tak było zawsze i tak jest teraz- jeżeli samiec nie umie wyrwać samicy, dooopa z niego nie samiec. Mam 31 lat, 4 związki za sobą, aktualnie jestem zaręczona i za każdym razem to mężczyzna mnie zdobywał. 

Nie "że kobiety mają ich poderwać", tylko że kobiety mogą poderwać faceta który im się podoba. Ale pewnie nie czujesz tej różnicy, bo jesteś za głupia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze mnie bawi

Żadna królewna z drewna- pokazuje ci jak wyglada świat kobiet. 
w naturze tez nie każdy samiec ma partnerkę- cześć wychowuje np potomstwo tych najbardziej dominujących, cześć w ogóle żyje na obrzeżach lub poza stadem. Być może taka rola przypadła wam w udziale w genetycznej loterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Osoby na poziomie czyli takie jak ty sam w twoim mniemaniu nie zanizaja się do poziomu plebsu który ja reprezentuje. Ba wręcz w ogóle go unikają a ty nie dość że używasz moich tekstów to jeszcze tu przesiadujesz. W miesjcu pełnym prostakow i zyebow których jestem częścią. To bynajmniej nie świadczy o tobie lepiej niż o tych klodach drewnianych którymi gardzisz.

E, nie, dlaczego? Bawią mnie tak de facto wasze wpisy. I nie gardzę tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
26 minut temu, Gość gość napisał:

Na zachodzie czy w USA kobiety bez problemu zagadują facetów którzy im się podobają i nie mają z tym żadnego problemu. Tylko yebnięte Polki-pseudoksiężniczki mają ból du py.

to pakuj walizki i spier.. dala.j do USA i miej powodzenie i bądź podrywany przez kobiety. Tam działa small talk ale tu są tacy mądrzy faceci że aż wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Zawsze mnie bawi napisał:

Żadna królewna z drewna- pokazuje ci jak wyglada świat kobiet. 
w naturze tez nie każdy samiec ma partnerkę- cześć wychowuje np potomstwo tych najbardziej dominujących, cześć w ogóle żyje na obrzeżach lub poza stadem. Być może taka rola przypadła wam w udziale w genetycznej loterii.

Akurat jesteś modelową królewną z drewna, z tą swoją próżnością i roszczeniowością. A czy tak wygląda świat kobiet? Chyba jednak nie, jest wiele normalnych dziewczyn bez tego zadęcia jak u ciebie i tobie tu podobnym. Jesteście przede wszystkim koszmarnie próżne, to aż przygnębiające.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość gość napisał:

to pakuj walizki i spier.. dala.j do USA i miej powodzenie i bądź podrywany przez kobiety. Tam działa small talk ale tu są tacy mądrzy faceci że aż wcale

Trudno odnieść się do tego prostackiego bełkotu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

E, nie, dlaczego? Bawią mnie tak de facto wasze wpisy. I nie gardzę tobą.

Ależ skąd. Ty po prostu nazywając obcą ci kobietę królewna z drewna pokazujesz swoje uznanie wobec niej. Chyba Ci się argumenty z dupy kończą bo zmieniłeś ton. Ano to nie że tu nie ma ludzi na poziomie a ty przecież się za taką persone uważasz. Czy w świecie zwierząt to samice biją się pzaurami o samca? Oczywiście że nie. To samce są ładniejsze by przyciągnąć samice. Pewnie są jakieś wyjątki ale one są zawsze. Jeczaca buło. I pisząc to wszystko ja naprawdę nie oczekuje że jakiekolwiek facet będzie o mnie zabiegał bo tak prawdopodobnie myślisz więc twój koronny argument z kłoda do mnie nie pasuje blaszany drwalu z tępa siekierą 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze mnie śmieszy

Skoro tak dużo jest kobiet które podrywają, a nadal nie udało ci się stworzyć z taka związku (co jest oczywiste bo wiecznie wylewasz te same żale na kobiecym forum), widocznie nie jesteś wystarczająco atrakcyjny by być poderwanym. Jaki z tego wniosek? Musisz wziąć się w garść i zacząć podrywać zamiast tu jęczeć jak baba 🤣 no chyba ze wolisz być samotny całe życie, tak tez można 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze mnie śmieszy

Skoro tak dużo jest kobiet które podrywają, a nadal nie udało ci się stworzyć z taka związku (co jest oczywiste bo wiecznie wylewasz te same żale na kobiecym forum), widocznie nie jesteś wystarczająco atrakcyjny by być poderwanym. Jaki z tego wniosek? Musisz wziąć się w garść i zacząć podrywać zamiast tu jęczeć jak baba 🤣 no chyba ze wolisz być samotny całe życie, tak tez można 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
1 godzinę temu, Gość Zawsze mnie śmieszy napisał:

Skoro tak dużo jest kobiet które podrywają, a nadal nie udało ci się stworzyć z taka związku (co jest oczywiste bo wiecznie wylewasz te same żale na kobiecym forum), widocznie nie jesteś wystarczająco atrakcyjny by być poderwanym. Jaki z tego wniosek? Musisz wziąć się w garść i zacząć podrywać zamiast tu jęczeć jak baba 🤣 no chyba ze wolisz być samotny całe życie, tak tez można 

Śmieszą mnie takie bólodoopne księżniczki z drewna, kafeteryjne wywłoki XD zy wziełaś już swoje leki, psycholko? I przestań gadać juz do kaloryfera, bo odstraszasz normalnych ludzi, nieudacznico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×