Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Dlaczego kobieta nie napisze do faceta pierwsza jeśli on jej się podoba

Polecane posty

Gość Gosc
51 minut temu, Gość Gość napisał:

Tez bylam świadkiem nie raz ani nie dwa zabiegania o faceta przez kobietę i zawsze kończyło się to ośmieszeniem wśród kumpli którzy mieli bekę z idiøtki podrywajacej chłopa. Oczywiście taki niezainteresowany typ nie powiedział tego dosadnie i wprost tylko jeszcze bardziej nakręcal te kobiety licząc na darmowe bzykanie bo skoro taka zainteresowana to pewnie szybko da dupy. I byłam też świadkiem gdy męska ... dostawala odwagi gdy jej na kobiecie zależało naprawdę. Skończcie już wmawianie ludziom że czarne jest białe. Gość od lali i księżniczek z drewna to szczyt żenady. Nara.

W samo sedno! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosć napisał:

Śmieszą mnie takie bólodoopne księżniczki z drewna, kafeteryjne wywłoki XD zy wziełaś już swoje leki, psycholko? I przestań gadać juz do kaloryfera, bo odstraszasz normalnych ludzi, nieudacznico

Wywloka to twoja stara która cie wychować nie potrafiła. Idź uprawiać samogwalt zamiast siedzieć wśród wron z którymi rzekomo krakac nie chcesz i nie lubisz. Słabe masz poczucie humoru jeśli takie drewno cie śmieszy po pachy. Ha ha ha oklaski jajami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ależ skąd. Ty po prostu nazywając obcą ci kobietę królewna z drewna pokazujesz swoje uznanie wobec niej. Chyba Ci się argumenty z dupy kończą bo zmieniłeś ton. Ano to nie że tu nie ma ludzi na poziomie a ty przecież się za taką persone uważasz. Czy w świecie zwierząt to samice biją się pzaurami o samca? Oczywiście że nie. To samce są ładniejsze by przyciągnąć samice. Pewnie są jakieś wyjątki ale one są zawsze. Jeczaca buło. I pisząc to wszystko ja naprawdę nie oczekuje że jakiekolwiek facet będzie o mnie zabiegał bo tak prawdopodobnie myślisz więc twój koronny argument z kłoda do mnie nie pasuje blaszany drwalu z tępa siekierą 😑

Nie zmieniłem tonu, tylko napisałem jak to wygląda z mojej strony. Tu wszyscy jesteśmy obcy, a kobiety z mentalnością królewny z drewna, czyli m. in. ciebie, nazywam po imieniu - królewną z drewna. Chodzi o twoją i "koleżanek" mentalność, podejście do spraw męsko-damskich, beznadziejną próżność i megalomanię. Fajnie by było gdybyście uznały że mamy 2019 rok, a nie 1019. Ale to pewnie próżne nadzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Zawsze mnie śmieszy napisał:

Skoro tak dużo jest kobiet które podrywają, a nadal nie udało ci się stworzyć z taka związku (co jest oczywiste bo wiecznie wylewasz te same żale na kobiecym forum), widocznie nie jesteś wystarczająco atrakcyjny by być poderwanym. Jaki z tego wniosek? Musisz wziąć się w garść i zacząć podrywać zamiast tu jęczeć jak baba 🤣 no chyba ze wolisz być samotny całe życie, tak tez można 

Skąd ten dziwaczny wniosek że jest rzekomo dużo kobiet, które podrywają? Ciężko wymienia się argumenty z "przygłupią". W dodatku "wróżbitką", której wydaje się że wie cokolwiek o prywatnym życiu interlokutora.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XJx

Atakuj? Czekam aż on to zrobi😄.Ale jak na razie to tylko się patrzy. Nie chcę się mu sobą narzucać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

W samo sedno! 

W samą du pę chyba, przecież to brednie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Skąd ten dziwaczny wniosek że jest rzekomo dużo kobiet, które podrywają? Ciężko wymienia się argumenty z "przygłupią". W dodatku "wróżbitką", której wydaje się że wie cokolwiek o prywatnym życiu interlokutora.  

Rzeczony pan też chyba jest jasnowidzem skoro wszędzie tam gdzie ktoś nie podziela jego zdania widzi kłody. Choć sądzę że bliżej mu do kornika bo ma już wręcz obsesję...bo dzięcioł chociaż dobrze stuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość XJx napisał:

Atakuj? Czekam aż on to zrobi😄.Ale jak na razie to tylko się patrzy. Nie chcę się mu sobą narzucać. 

No to sobie jeszcze dłuuuugo poczekasz. I oby on też myślał w taki sam sposób - że nie chce się niby "narzucać", ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Rzeczony pan też chyba jest jasnowidzem skoro wszędzie tam gdzie ktoś nie podziela jego zdania widzi kłody. Choć sądzę że bliżej mu do kornika bo ma już wręcz obsesję...bo dzięcioł chociaż dobrze stuka.

Tu chodzi o twoją mentalność, mentalność królewny z drewna czy jak sama się raczyłaś wyrazić "kłody" (W łóżku jesteś w dodatku kłodą? No to już pełny dramat). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze mnie śmieszy
15 minut temu, Gość gosć napisał:

Śmieszą mnie takie bólodoopne księżniczki z drewna, kafeteryjne wywłoki XD zy wziełaś już swoje leki, psycholko? I przestań gadać juz do kaloryfera, bo odstraszasz normalnych ludzi, nieudacznico

Oho, prawda zabolała wiec pojawia się frustracja- agresja 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Zawsze mnie śmieszy napisał:

Oho, prawda zabolała wiec pojawia się frustracja- agresja 😂

Napisała ta, u której agresja wylewa się z każdego zdania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze mnie śmieszy

Dobra piwniczaki, uciekam do rodziny narzeczonego. Podsumowując: macie dwie opcje. Zacząć podrywać lub kupić sobie gumowa lale- w Korei maja takie mocni realistyczne 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XJx

Osiwiejecie....tak już nie długo ,bo młodzi już nie jesteśmy. Zakochana jestem. Ale nie nie wypada kobiecie,pokazałam mu oczami sposobem patrzenia że jestem za nim , że mi zależy i patrzymy i zerkamy , może on mnie nie chce. ....tak teraz myślę. Wiem i rozumiem że to dla niego może być trudne że to nie jest takie proste . Ciągnie mnie do niego. I nic nie pomaga. A wręcz przeciwnie. Może lepiej jak mnie nie będzie widział. Może zatęskni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Tu chodzi o twoją mentalność, mentalność królewny z drewna czy jak sama się raczyłaś wyrazić "kłody" (W łóżku jesteś w dodatku kłodą? No to już pełny dramat). 

A kto to jest królewna z drewna? Sam ja wymysliles? Z moja mentalnością wszystko jest w porządku. To jaka jestem w łóżku to już nie twój problem i przede wszystkim nie tobie oceniać. Zmień forum jeśli nie pasują ci kobiety które na nim przebywają. Nikt ci nie każe obracać się w towarzystwie kobiet tego typu więc skąd ten ból dupy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zakochana w nim ach ta miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość gość napisał:

to tak nie działa.  Coś Ci nie wyszło biedny chłopczyku. W sumie Ci  i Tobie podobnym wspólczuję. Wiesz dlaczego? Bo Ci PRAWDZIWI mężczyźni znajdują fajne partnerki i nie maja problemu zagadać i dlatego im sie układa. Ale Wy tu na kafe,Ci co liczycie że kobieta nie może mieć wymagań, ale będzie robić niemal wszystko w tym zagadywanie i podrywanie co powinno być zadaniem MĘŻCZYZNY,bo od wieków tak było to poprostu zginiecie płacząc i wypisując jaka to kobieta zła feee bo mi szansy nie dała. Kur.....a,do mnie na imprezie podszedł facet,postawił drinka i tak leci 5 rok w związku 🙂 Bo to jest normalny facet a nie pisdda czekająca w kącie na krok dziewczyny. Bo po co miałabym szukać faceta skoro wszystko muszę robić sama? No właśnie. A Ty co masz? Kolejny rok Ci leci czekając na kobietę,która zagada? Hah. Może i taka zagada,ale ona już nie jest kobieca więc wiesz..A wiele tu było wątków kobiet,które pisały że zagadały i nic nie wyszło albo facet kobietę która zagadała wykorzystał raz drugi i kop w dupę bo jej nie cenił. Naprawdę...bardzo ale to bardzo mocno Ci i Tobie podobnym współczuję...naprawdę. Wróżę samotnosć po horyzont...

Nie każdy czeka na krok dziewczyny ale jak kobieta raz odmówiła spotkania to drugi raz powinna zaproponować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Zawsze mnie śmieszy napisał:

Dobra piwniczaki, uciekam do rodziny narzeczonego. Podsumowując: macie dwie opcje. Zacząć podrywać lub kupić sobie gumowa lale- w Korei maja takie mocni realistyczne 😂 

Ty masz narzeczonego chyba w piwnicy. Pewnie takiego miauczącego, he he he. Zacznij podrywać albo kup sobie gumowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ty masz narzeczonego chyba w piwnicy. Pewnie takiego miauczącego, he he he. Zacznij podrywać albo kup sobie gumowego.

Wróżbita? Żałosny jesteś. Nawet w święta tu się zalisz . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość XJx napisał:

Osiwiejecie....tak już nie długo ,bo młodzi już nie jesteśmy. Zakochana jestem. Ale nie nie wypada kobiecie,pokazałam mu oczami sposobem patrzenia że jestem za nim , że mi zależy i patrzymy i zerkamy , może on mnie nie chce. ....tak teraz myślę. Wiem i rozumiem że to dla niego może być trudne że to nie jest takie proste . Ciągnie mnie do niego. I nic nie pomaga. A wręcz przeciwnie. Może lepiej jak mnie nie będzie widział. Może zatęskni.....

Wystarczyłoby się odezwać do niego jak człowiek i pewnie byście byli szczęśliwi. Ale gdzie tam, polska królewna z drewna musi być bierna jak krowa na rowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

A kto to jest królewna z drewna? Sam ja wymysliles? Z moja mentalnością wszystko jest w porządku. To jaka jestem w łóżku to już nie twój problem i przede wszystkim nie tobie oceniać. Zmień forum jeśli nie pasują ci kobiety które na nim przebywają. Nikt ci nie każe obracać się w towarzystwie kobiet tego typu więc skąd ten ból dupy? 

Nic nie zrozumiałaś, nie chce mi się pisać z głupią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 godzin temu, Gość XoR napisał:

zawsze te głupie konwenanse, a wypada,  a nie wypada 

a pieprzyć to, kobieto - facet ci się podoba => ATAKUJ, nie czekaj, bo inna ci go sprzątnie sprzed nosa 

nie zawsze facet poprawnie odczytuje wysyłane przez kobietę sygnały niewerbalne,

 facet to proste zwierzę,  trzeba mu komunikować jasno, zwięźle i konkretnie, bez metafor i innych dziwnych konstrukcji !!! 

Nie będzie jej chciał bo za łatwo dostał... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nic nie zrozumiałaś, nie chce mi się pisać z głupią. 

To w jakim celu to robisz od co najmniej godziny? Chyba nie liczysz ulomie że mądre kobiety tu znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wróżbita? Żałosny jesteś. Nawet w święta tu się zalisz . 

Miałaś być już teraz ze swoim niby-narzeczonym, a dalej tu siedzisz. Żal. Pogłaszcz kota stara panno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie będzie jej chciał bo za łatwo dostał... 

brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To w jakim celu to robisz od co najmniej godziny? Chyba nie liczysz ulomie że mądre kobiety tu znajdziesz.

Ta druga była bardziej rozgarnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Miałaś być już teraz ze swoim niby-narzeczonym, a dalej tu siedzisz. Żal. Pogłaszcz kota stara panno. 

Ja? Jednak chújowy wróżbita. Z chęcią bym to zrobiła ale niestety. Mam na myśli poglaskanie kota. Gdzie ten tłum niedrewnianych księżniczek który cie podrywa? Bu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To w jakim celu to robisz od co najmniej godziny? Chyba nie liczysz ulomie że mądre kobiety tu znajdziesz.

Ta druga była bardziej rozgarnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajeta

a jak kobieta ktora chce jest zajeta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie każdy czeka na krok dziewczyny ale jak kobieta raz odmówiła spotkania to drugi raz powinna zaproponować 

i tu się zgodzę,fakt,jeśli odmowiła a po jakimś czasie stwierdzila,ze jednak chce tej szansy to już ona powinna to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ja? Jednak chújowy wróżbita. Z chęcią bym to zrobiła ale niestety. Mam na myśli poglaskanie kota. Gdzie ten tłum niedrewnianych księżniczek który cie podrywa? Bu. 

Sorry, ale ty naprawdę masz duże niedostatki intelektu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×