Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Dlaczego kobieta nie napisze do faceta pierwsza jeśli on jej się podoba

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość zajeta napisał:

a jak kobieta ktora chce jest zajeta? 

ale chce pozostać zajęta czy związać się z tym nowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Sorry, ale ty naprawdę masz duże niedostatki intelektu. 

No i co z tego? Nie każdy musi być genialnym Tobą prawda? Gdybym miała dostatek to bym nie bytowala na kafeterii więc zastanów się nad sobą jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Wystarczyłoby się odezwać do niego jak człowiek i pewnie byście byli szczęśliwi. Ale gdzie tam, polska królewna z drewna musi być bierna jak krowa na rowie. 

A Polski pissdowaty prawiczek musi być bierny, nic nie zrobi i dziwi się ze kobiety za nim.nie latają 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No i co z tego? Nie każdy musi być genialnym Tobą prawda? Gdybym miała dostatek to bym nie bytowala na kafeterii więc zastanów się nad sobą jednak.

Okej, zastanowię się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Haha napisał:

A Polski pissdowaty prawiczek musi być bierny, nic nie zrobi i dziwi się ze kobiety za nim.nie latają 😂

Ale to ona jęczy, że nie mogą się styknąć. Więc jest pissdowata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość gość gość napisał:

i tu się zgodzę,fakt,jeśli odmowiła a po jakimś czasie stwierdzila,ze jednak chce tej szansy to już ona powinna to zrobić

Tylko że mam taką sytuację i ona tego kroku nie robi, a "pokazuje oczami" jak taka jedna tu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

ale chce pozostać zajęta czy związać się z tym nowym?

ciężko mi to wyczuć, czasem wyglądała jakby chciała mnie, a z drugiej strony robi pewne rzeczy jakby jednak chciała tego swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość od kici
1 minutę temu, Gość gość napisał:

ciężko mi to wyczuć, czasem wyglądała jakby chciała mnie, a z drugiej strony robi pewne rzeczy jakby jednak chciała tego swojego

Kicia dziś piardła. Czy to subtelny znak że mnie kocha? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tylko że mam taką sytuację i ona tego kroku nie robi, a "pokazuje oczami" jak taka jedna tu. 

Bo korona by jej z głowy spadła. Olej kre tynkę, z takimi lepiej w ogóle się nie zadawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek

napisze sam mialem kieys taka znajoma co jej sie bardzo podobalem i pisala. To tylko zalezy od urody faceta i jak brzydka jest dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
10 godzin temu, Gość Haha napisał:

A Polski pissdowaty prawiczek musi być bierny, nic nie zrobi i dziwi się ze kobiety za nim.nie latają 😂

Robiłem wielokrotnie, zagadywałem, pokazywałem, że mi zależy i co? Zawsze byłem olewany. Naprawdę nie dziwcie się, że was nie zagadujemy, bo po iluś odrzuceniach w końcu nam się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
12 godzin temu, Gość gość gość napisał:

to tak nie działa.  Coś Ci nie wyszło biedny chłopczyku. W sumie Ci  i Tobie podobnym wspólczuję. Wiesz dlaczego? Bo Ci PRAWDZIWI mężczyźni znajdują fajne partnerki i nie maja problemu zagadać i dlatego im sie układa. Ale Wy tu na kafe,Ci co liczycie że kobieta nie może mieć wymagań, ale będzie robić niemal wszystko w tym zagadywanie i podrywanie co powinno być zadaniem MĘŻCZYZNY,bo od wieków tak było to poprostu zginiecie płacząc i wypisując jaka to kobieta zła feee bo mi szansy nie dała. Kur.....a,do mnie na imprezie podszedł facet,postawił drinka i tak leci 5 rok w związku 🙂 Bo to jest normalny facet a nie pisdda czekająca w kącie na krok dziewczyny. Bo po co miałabym szukać faceta skoro wszystko muszę robić sama? No właśnie. A Ty co masz? Kolejny rok Ci leci czekając na kobietę,która zagada? Hah. Może i taka zagada,ale ona już nie jest kobieca więc wiesz..A wiele tu było wątków kobiet,które pisały że zagadały i nic nie wyszło albo facet kobietę która zagadała wykorzystał raz drugi i kop w dupę bo jej nie cenił. Naprawdę...bardzo ale to bardzo mocno Ci i Tobie podobnym współczuję...naprawdę. Wróżę samotnosć po horyzont...

Ja nie mam problemu z zagadaniem, tylko co z tego, skoro ciągle jestem wyśmiewany i olewany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Polki mają nasrane we łbach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Polki mają nasrane we łbach

nie ma reguły,  obu płciom nierzadko aż się uszami ulewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guest
Dnia 25.12.2019 o 18:44, Gość XJx napisał:

ja mu pokazałam co czuje widzi to w moich oczach.

wy nie jestescie złe, wy jesteście nieprawdopodobnie głupie. niby co ma zobaczyc w oczach? jakis napis tam jest? typowy facet ma w dupie oczy dziewczyny z autobusa. wez przestan rżnąc pawiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie no, kafeteryjne drewniane księżniczki naprawdę mają mentalność tępego niemowlaka :D Jakj zwykle nic do nich nie dociera, w dodatku ataki personalne a potem płacz, ze odpłacaja się im tym samym. Nic dziwnego, ze polscy męzczyźni mają ich dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 godzin temu, Gość vvv napisał:

Robiłem wielokrotnie, zagadywałem, pokazywałem, że mi zależy i co? Zawsze byłem olewany. Naprawdę nie dziwcie się, że was nie zagadujemy, bo po iluś odrzuceniach w końcu nam się odechciewa.

A kto twoje brednie pisane odbiera na poważnie? Podbija się do dziewczyny realnie a nie tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×