Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ełełełe

Czy na prawdę potrzeba opiekunki?

Polecane posty

Gość ełełełe

Taka sytuacja. Kłócę się o to ostatnio ale już nie wiem czy mam rację, przerasta mnie. Byłam na macierzyńskim z dwoma dzieciakami pod rząd, ja i mąż razem się zajmowaliśmy dziećmi, stać nas było za mój macierzynski. Mąż zresztą się dokształcał, miał problemy zdrowotne. Po drugim macierzyńskim to ja poszłam do pracy, muszę przyznać bardzo ciężkiej, z nadgodzinami itd, dobrze płatną, no bo 4 gęby trzeba nakarmić. Ale wyję już za dziećmi, ciągle mnie nie ma w domu, jest mi okropnie smutno. Wcześniej teście dali nam kasę na opiekunkę. Ale potem starsza poszła do przedszkola, jest tam do 15. Mąż nie pracował, teraz poszedł do pracy. A ja mam żal do teściowej. Skoro ją stać płacić pensję niani, to dlaczego nie chce ich dać mnie, żebym to ja mogła być w domu z młodszy dzieckiem a nie niania? A nie się bez przerwy tułać po kraju, je***ć nadgodziny. Ale nie, ona daje na opiekunkę, żebym ja i mąż mogli pracować. Pracowałam całe życie, od skończenia studiów, a nawet wcześniej. Ale ta sytuacja mnie przerasta. Wychodzę dzieci śpią, wracam śpią, czasem kładę dzieci, wycieram nosy, nie śpię nie dojadam, zdycham potem w pracy, bo wstaję bardzo wcześnie. No i po co nam ta opiekunka?? Wnerwia mnie, że moje dziecko będą wychowywały obce baby. Nichby chociaż mąż siedział w chacie to jeszcze by mi się chciało zap**** w robocie, że dzieci są z jednym z rodziców. Ale dla kogoś obcego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ełełełe

EEE forget it chyba się nic nie zmieni. Idę syna położyć bo jeszcze nie śpi. Wesołych dla Was ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Naprawdę to ty potrzebujesz słownika oraz powtórki z ortografii. Powtórz temat: pisownia "nie" z różnymi częściami mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×