Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabella

Zwykła uprzejmość czy zainteresowanie?

Polecane posty

Gość Izabella

Cześć, mam problem z jednym chłopakiem, który pracuje w tym samym miejscu ale innej firmie. Od dwóch lat bardzo mi się ten facet podoba, ale go unikałam przez jego związek, który nadal pewnie trwa. Jednak od kilku miesięcy zachowuje się on dość dziwnie, za każdym razem gdy przechodzi obok patrzy mi głęboko w oczy przez kilkanaście sekund, zerka na mnie ukradkiem i gdy się zorientuje odwraca wzrok, choć nie zawsze; pomimo to nie zagaduje a to trwa juz klika miesięcy, zawsze gdy gdzieś wychodzę obserwuje mnie i gdy nie patrze to również.Wydaję mi się otwarty i wygadany z innymi rozmwaia na luzie i śmieje sie a ze mną wcale, trochę w towarzystwie zwraca na siebie uwagę. Ostatnio zamawiałam u niego kawe, nawet nie spojrzał mi w oczy ale widac było ze się trochę stresował był małomówny, aby trochę go ośmielić rzuciłam komplement i uśmiechnęłam się. Następnym razem gdy się widzieliśmy pierwszy raz od dwóch lat powiedział mi cześć. Następnie znów , gdy  kupowałam u niego kawe  starał się patrzeć mi w oczy, dał mi spory rabat i przy wydawaniu reszty dotknął mojej dłoni delikatnie nieco dłużej, był znów małomówny. Wydał mi do tej kawy na wynos talerzyk nie potrzebnie, na co ja zwróciłam mu uwagę ze go nie potrzebuje a on i tak mi tą kawę wydał z talerzykiem. Czy mam u niego szansę ? Czy jest zainteresowany ? czy to tylko uprzejmość? chciłabym poznać wasze opinie, szczególnie facetów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie analizuje tak bo dużo z tego to jakieś wkręty.. twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza w mieście
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

Nie analizuje tak bo dużo z tego to jakieś wkręty.. twoje

no właśnie, dopóki z nim nie porozmawiasz, nie zapytasz to każde jego zachowanie będziesz w ten sposób interpretować. Prawda może być zupełnie inna a Ty tylko nakręcasz bo może o to mu chodzi, żeby wzbudzić w innej dziewczynie jakieś emocje. Facety tak robią mimo tego że mają już swoją kobiete. Pytanie tylko czy ty chcesz bawić się dalej w tą grę i czy to ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella

bardzo prosze o pomoc zależy mi na relacji z tym chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella
1 godzinę temu, Gość burza w mieście napisał:

no właśnie, dopóki z nim nie porozmawiasz, nie zapytasz to każde jego zachowanie będziesz w ten sposób interpretować. Prawda może być zupełnie inna a Ty tylko nakręcasz bo może o to mu chodzi, żeby wzbudzić w innej dziewczynie jakieś emocje. Facety tak robią mimo tego że mają już swoją kobiete. Pytanie tylko czy ty chcesz bawić się dalej w tą grę i czy to ci się podoba.

to w takim razie po czym poznać ze ma złe intencje i tylko się mną bawi? przecież nie zapytam się wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego ma mieć złe intencje? Może rozstał się z dziewczyną i teraz ma ciebie na oku. Ale jest nieporadny. Trzeba jakoś wybadać sytuację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego ma mieć złe intencje? Może rozstał się z dziewczyną i teraz ma ciebie na oku. Ale jest nieporadny. Trzeba jakoś wybadać sytuację. 

właśnie bardzo bym chciała w jakiś sposób wybadać sytuację i czy ma dobre intencję ale nie wiem jak prosze powiedz  jak mam to zrobić ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Izabella napisał:

właśnie bardzo bym chciała w jakiś sposób wybadać sytuację i czy ma dobre intencję ale nie wiem jak prosze powiedz  jak mam to zrobić ? 🙂

Może na tej kawie jakoś dłużej pogadajcie, np. o pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba123

Ja mysle, ze chlopak ma poprostu takie usposobienie. Z ludzmi ktorymi lepiej zna rozmawia. Nie bedzie nagle smial sie i gadal z jakas randomowa dziewczyna. Skoro juz u niego kupowalas kilka razy ta kawe, to i cie rozpoznaje i zaczal mowic czesc. To jest naturalne u uprzejmych ludzi. Tobie sie podoba i dlatego wszystko interpretujesz po swojemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella

a jeśli dalej ma tą dziewczynę to po co to wszystko ? tylko ze mną nie rozmawia i się trochę stresuje czego nie rozumiem bo może ma dalej tą dziewczynę  przez co nie powinien się przy mnie denerwować i milczeć, z innymi  dziewczynami nawet żartuje i jest na luzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fakt faktem że faceci często spinają się przy kobietach które im się podobają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet
1 godzinę temu, Gość Izabella napisał:

to w takim razie po czym poznać ze ma złe intencje i tylko się mną bawi? przecież nie zapytam się wprost

Bawi? A co takiego zrobił że popatrzył i podał i talerzyk a ty sobie na tej podstawie wkrecilas miłość? Ogarnij się bo piszesz jak 12 latka. Skoro nic nie proponuje to masz odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Fakt faktem że faceci często spinają się przy kobietach które im się podobają. 

ale nie rozumiem dlaczego skoro są pewni siebie, z innymi kobietami gadają i żartują są towarzyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Gość Izabella napisał:

a jeśli dalej ma tą dziewczynę to po co to wszystko ? tylko ze mną nie rozmawia i się trochę stresuje czego nie rozumiem bo może ma dalej tą dziewczynę  przez co nie powinien się przy mnie denerwować i milczeć, z innymi  dziewczynami nawet żartuje i jest na luzie 

Nie bądź żałosna kobieto. Żona nie przeszkadza oblechom we flirtach i zabawach ogonami a co dopiero jakaś dziewczyna. Naiwna jesteś jak idiòtka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella
57 minut temu, Gość Facet napisał:

Bawi? A co takiego zrobił że popatrzył i podał i talerzyk a ty sobie na tej podstawie wkrecilas miłość? Ogarnij się bo piszesz jak 12 latka. Skoro nic nie proponuje to masz odpowiedź 

nie nie wkręciłam się tylko jak dla mnie on zachowuje się od kliku miesięcy dziwnie wcześniej mnie unikał a teraz zwraca na siebie uwage caly czas patrzy mi w oczy gdy przechodzi obok, zerka ukradkiem, dotyka niby przypadkiem mojej dłoni, gdy rozmawiamy to nie patrzy mi w oczy, stresuje sie w mojej obecności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella

czy ktoś sie jeszcze wypowie kulturalnie i inteligentnie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie bądź żałosna kobieto. Żona nie przeszkadza oblechom we flirtach i zabawach ogonami a co dopiero jakaś dziewczyna. Naiwna jesteś jak idiòtka. 

No wlasnie...pewnie mu się podobasz ale to swoja dziewczynę kocha, nir zamierza jej zostawic więc nic nie zrobi, pogapi się, czasem cos pogada i na tym pewnie poprzestanie. Takich historii.jest wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zagadaj go, może rozstał się z dziewczyną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella
Dnia 26.12.2019 o 22:47, Gość Gość napisał:

Zagadaj go, może rozstał się z dziewczyną. 

jak mogę zagadać tego chłopaka? jak go sobą zainteresować? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella
Dnia 26.12.2019 o 21:38, Gość Gosc napisał:

No wlasnie...pewnie mu się podobasz ale to swoja dziewczynę kocha, nir zamierza jej zostawic więc nic nie zrobi, pogapi się, czasem cos pogada i na tym pewnie poprzestanie. Takich historii.jest wiele.

chciałabym poznać jakie ma wobec mnie zamiary? jeśli w ogole jakieś ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella

czy jest szansa ze facet jest zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Izabella napisał:

czy jest szansa ze facet jest zainteresowany?

No raczej jest szansa ale jeśli dalej jest ze swoja dziewczyna to pewnie ja kocha i nie zostawi jej a na Ciebie się pogapi (jak na inne które mu się fizycznie podobają) i przestanie. To tylko facet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena

Wygląda jakby mu zależało, pewnie rozstał się z laską i startuje do Ciebie dlatego zaczął patrzeć w oczy itp. A że mu zależy to się chłopak stresuje, nawet jeśli na codzień jest pewny siebie i kontaktowy, to przecież tak to działa! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella
Dnia 27.12.2019 o 23:58, Gość malena napisał:

Wygląda jakby mu zależało, pewnie rozstał się z laską i startuje do Ciebie dlatego zaczął patrzeć w oczy itp. A że mu zależy to się chłopak stresuje, nawet jeśli na codzień jest pewny siebie i kontaktowy, to przecież tak to działa! 😉

a jeśli wciąż jest zajęty ?  dlaczego tak się zachowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella

czy ktoś sie jeszcze wypowie kulturalnie i inteligentnie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To stary numer na podryw.

Znana metoda 'na talerzyk".

Klasyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To stary numer na podryw.

Znana metoda 'na talerzyk".

Klasyka

poważnie>? jest taka metoda na podryw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Uczą tego na kursach do podrywania

On dał talerz, jakby to było biuro daje się np jakiś raport czy cos. Albo że coś Ci spadło itd, nawet jak wie że.nic nie spadło. Udajesz rozkojarzenie, ona myśli że z zauroczenia.

Chodzi o wymuszenie gadki a potem juz  idzie szybko.

 

O kontakcie wzrokowym intensywnym też ucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Uczą tego na kursach do podrywania

On dał talerz, jakby to było biuro daje się np jakiś raport czy cos. Albo że coś Ci spadło itd, nawet jak wie że.nic nie spadło. Udajesz rozkojarzenie, ona myśli że z zauroczenia.

Chodzi o wymuszenie gadki a potem juz  idzie szybko.

 

O kontakcie wzrokowym intensywnym też ucza

niemożliwe, nigdy o tym nie słyszałam ;o  chodzi o pretekst do rozmowy ? a co oznacza ten intensywny kontakt wzrokowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruiminionki

Jaja sobie z ciebie robia, a ty lykasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×