Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo skrzywdzona przez w

Doprowadził mnie do ciężkiej choroby

Polecane posty

Gość bardzo skrzywdzona przez w

Wpływowy i znany człowiek latami doprowadzał mnie do ciężkiej choroby psychicznej,zrujnował mi życie,manipulował,stosował gierki psychologiczne,wkręcał w kłamstwa różnych ludzi -lekarzom kazał wmawiać mi schizofrenie,wykorzystywał swoje stanowisko,okradł mnie z prywatności,w końcu załamałam się nerwowo,miesiącami leżałam w łóżku nie mając siły żeby wstać,zaczęły się problemy z pamięcią,koncentracją,silne lęki...od lat jestem przez tego człowieka i tych którzy razem z Nim mnie oszukiwali na silnych lekach antydepresyjnych,przeciwlękowych,bez pomocy drugiej osoby rzadko kiedy wychodzę z domu-m zawroty głowy,gubię się,zapominam,odizolowała się od ludzi..czuje się jak kaleka.Mam pytanie:czy warto ludziom opowiedzieć o wszystkim czego dopuszczał się ten człowiek i do czego doprowadził czy lepiej odpuścić?Na przeprosiny z Jego strony nie liczę bo to człowiek tchórzliwy,nieuczciwy,bez honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

warto chocby dla zasiania niepewnosci w innych na jego temat, ale jesli uwierzyli w twoja schizofrenie to ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara

Warto ,bo takim wydaje się , że są bezkarni . Najpierw trzeba zwrócić się do niezależnego lekarza w celu oceny Twojego stanu zdrowia (lekarz psychiatra ) .Tam opowiedz swoją historie . Stopniowe wycofanie leków pod okiem specjalisty  oraz terapia psychologiczna  spowodują poprawę Twojego samopoczucia .

Musisz jednak uzbroić się w cierpliwość bo nie nastąpi to szybko .

 

Kim jest dla Ciebie człowiek ,który  dopuścił się tych potworności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
2 godziny temu, Gość bardzo skrzywdzona przez w napisał:

Wpływowy i znany człowiek latami doprowadzał mnie do ciężkiej choroby psychicznej,zrujnował mi życie,manipulował,stosował gierki psychologiczne,wkręcał w kłamstwa różnych ludzi -lekarzom kazał wmawiać mi schizofrenie,wykorzystywał swoje stanowisko,okradł mnie z prywatności,w końcu załamałam się nerwowo,miesiącami leżałam w łóżku nie mając siły żeby wstać,zaczęły się problemy z pamięcią,koncentracją,silne lęki...od lat jestem przez tego człowieka i tych którzy razem z Nim mnie oszukiwali na silnych lekach antydepresyjnych,przeciwlękowych,bez pomocy drugiej osoby rzadko kiedy wychodzę z domu-m zawroty głowy,gubię się,zapominam,odizolowała się od ludzi..czuje się jak kaleka.Mam pytanie:czy warto ludziom opowiedzieć o wszystkim czego dopuszczał się ten człowiek i do czego doprowadził czy lepiej odpuścić?Na przeprosiny z Jego strony nie liczę bo to człowiek tchórzliwy,nieuczciwy,bez honoru

przez w??? ja mam tak samo przez tomasza i i jego ojca tadeusza oraz agnieszke kowalczyk i inne osoby typu beata ciszewska i inni z ta róznica ze ja nigdy nie miałam przez ...i zadnego załamania nerwowego bo jestem silna kobietą ,przeszłam wiecej niz nie jeden w życiu przez męza wie żadne szemrane towarzystwo ich pokroju nie jest w stanie mnie złamać.Rodzina tak samo! Wpływowy i znany człowiek w? śmiechu warte! co jeszcze wymyślicie ?Nigdy nie miałam żadnych leków a podobno lecze shizofrenie?? ciekawe bo tomasz nigdy sie nie wyprze jak mnie śledził i jak wysyłał pieprzone dedykacje,jak wysępił w 2008 od Aski mój numer oraz jak jego stary krecił sie koło jego matki mówią,,lesniczy i komendant to dobra partia -trzeba te dziecka pożenić'' radosia to samo-swatka od siedmiu bolesci Instruktorka nauki jazdy po lewiznie!.Fajnie rozbijac związki a jak ktos nie daje na to zgody to robic z niej chorą? .Nikt nie jest w stanie podwazyc moich zeznan wy podłe padalce! i nie wywiwijajcie kota ogonem! Żadnych klopotów z pamiecią nie mam ty podła Festko ! ani z koncentracją.!Odpowiecie za te wszystkie kłamstwa w sądzie!Mam zawroty głowy??? nie wiedziałam ! Nie wychodze z domu? a to ciekawe kto chodzi na studia i do pracy oraz na wywiadówki do córki.Fakt raz jedyny kreciło mi sie w głowie przed porodem córki kiedy podali mi Amotax na który jestem uczulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka

Wojciech zadzwoń do mnie koniecznie! pora przerwać tą farsę! Numer widnieje na profilu fb i na poezji.Znajdziesz bez problemu!

do was!

nie zadzwoni ? ciekawe co z nim zrobiliscie zeby sie nie odzywał co? jego tez zamkneliscie w pudle albo w psychiatryku ? jakiz to znany i wpływowy człowiek z tego Wojciecha skoro na niego tez wymyslacie oszczerstwa? skoro on sam sie dziwił jak możecie wymyslać o mnie takie podłe rzeczy? dlaczego nie dacie mu sie wypowiedziec padalce co??/ Wojtek to normalny ,skromny człowiek ! Nigdy by czegos podobnego nie zrobił PODŁA Festko ! kONIARCZYKU I Kornaśko! oraz Kowalczyk Agnieszko! pora swiatu powiedziec co robicie .Jego tez chcieliscie oskarzyc albo nawet to zrobiliscie za moimi plecami a potem w SGTechu Beata Cieslar na mnie naskoczyła ,,jak ty mogłas oskarzyc trenera swojego syna'? Chwila chwila! ja Wojtka nigdy o nic nie oskarzałam!!! bydła narobiliscie wy! spałam z nim?no ciekawe ze wy wiecie lepie! Moze niech on sie wypowie! Oskarzyłam go ? a za co? Juz gubicie sie w tych swoich kłamstwach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sylwio zrozum że jesteś chora. Zacznij się leczyć. Zrób to dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Sylwio zrozum że jesteś chora. Zacznij się leczyć. Zrób to dla dzieci.

zdajesz sobie sprawe z tego ze odpowiesz za Zniesławienie? dla moich dzieci? gdyby nie ja to maz zniszczył by moje dzieci bo taki z niego ojciec! Tylko dzieki mnie sa ubrane nakarmione wychowane i wykształcone!  a ty uwazaj bo ja jestem zdrowa! Lekarz juz dawno temu powiedział ze jestem zdrowa kazał zmienic mi to patologiczne srodowisko ale po moim trupie jak ja mu dom zostawie który dla dzieci budowałam! Rafał dzieci ma w dupie! i nawet nie zasługuje na miano ojca po tym co zrobił.Wnosze o wydanie adresu IP to jest łamanie prawa! śledczy wie o co chodzi! Głupia mezatka nie dała sobie rozwalic zwiazku wg waszego widzimisie to chcecie zrobic ze mnie chorą? po moim trupie! Wstyd mi za was ! Gdzie wasze poczucie moralności.Tu mozecie sobie kłamać,komfabulować ,zniesławiac łamać prawo ale po drugiej stronie juz wam sie to nie uda ! pamiętajcie o tym! tam was osądzą! jak trzeba!!!!Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy a ty wara od moich dzieci bo lepszej matki jak ja to ze świeca szukać!!! Dla dzieci???syn nie jest juz dzieckiem! córka tak samo! W Mąż odpowie za to co zrobił córce ,wnosze o podejrzenie gwałtu.Zobaczymy kto tu jest chory! Odpowiesz za wszystko pamietaj o tym ! Masz odwage sie podpisać?/ No dalej! podpis! Anonimowo to kazdy głupi madry na pysku i pierwsz do obrazania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Sylwio zrozum że jesteś chora. Zacznij się leczyć. Zrób to dla dzieci.

moze lepiej ty zacznij sie leczyc co? Józeka tez powinien specjalista obejrzeć to co on odwala to ludzkie pojecie przechodzi. Normalnie ktos inny po takiej akcji dostałby zastrzyk z Relanium.Jeszcze raz taka akcja to dzwonie po karetkę dla ciotki Joli z Wapienicy tak samo jesli jeszcze raz tajką akcje odwali jak na weselu.Wy wszyscy jestescie chorzy! zrozumcie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hfdjyrrguuse775

Proponuję powiedzieć wszystkim nie tylko o Nim ale też o ludziach którzy Cię oszukiwali,którzy wiedzieli o tym że rujnuje Ci psychikę ,życie i nie reagowali,którzy uczestniczyli w tym wszystkim przez lata a z Ciebie robili wariatke...Ty już zdrowia nie odzyskasz,Oni będą czerpali. z życia pełną gębą, niech wszyscy wiedzą do czego są zdolne te osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość parassolka napisał:

moze lepiej ty zacznij sie leczyc co? Józeka tez powinien specjalista obejrzeć to co on odwala to ludzkie pojecie przechodzi. Normalnie ktos inny po takiej akcji dostałby zastrzyk z Relanium.Jeszcze raz taka akcja to dzwonie po karetkę dla ciotki Joli z Wapienicy tak samo jesli jeszcze raz tajką akcje odwali jak na weselu.Wy wszyscy jestescie chorzy! zrozumcie to!

A ty pojmiesz kiedyś, że nie kazdy temat dotyczy ciebie? Nie niszcz ludziom wątków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosc
7 godzin temu, Gość parassolka napisał:

moze lepiej ty zacznij sie leczyc co? Józeka tez powinien specjalista obejrzeć to co on odwala to ludzkie pojecie przechodzi. Normalnie ktos inny po takiej akcji dostałby zastrzyk z Relanium.Jeszcze raz taka akcja to dzwonie po karetkę dla ciotki Joli z Wapienicy tak samo jesli jeszcze raz tajką akcje odwali jak na weselu.Wy wszyscy jestescie chorzy! zrozumcie to!

Z Tobą jest coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kok
20 godzin temu, Gość bardzo skrzywdzona przez w napisał:

Wpływowy i znany człowiek latami doprowadzał mnie do ciężkiej choroby psychicznej,zrujnował mi życie,manipulował,stosował gierki psychologiczne,wkręcał w kłamstwa różnych ludzi -lekarzom kazał wmawiać mi schizofrenie,wykorzystywał swoje stanowisko,okradł mnie z prywatności,w końcu załamałam się nerwowo,miesiącami leżałam w łóżku nie mając siły żeby wstać,zaczęły się problemy z pamięcią,koncentracją,silne lęki...od lat jestem przez tego człowieka i tych którzy razem z Nim mnie oszukiwali na silnych lekach antydepresyjnych,przeciwlękowych,bez pomocy drugiej osoby rzadko kiedy wychodzę z domu-m zawroty głowy,gubię się,zapominam,odizolowała się od ludzi..czuje się jak kaleka.Mam pytanie:czy warto ludziom opowiedzieć o wszystkim czego dopuszczał się ten człowiek i do czego doprowadził czy lepiej odpuścić?Na przeprosiny z Jego strony nie liczę bo to człowiek tchórzliwy,nieuczciwy,bez honoru

pisz kto to jest i gdzie, może innych od niego uratujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Wale stolc.a na moją ukochaną a tutaj się odpie.radala widze niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspektor
5 godzin temu, Gość Gość gosc napisał:

Z Tobą jest coraz gorzej

zgłoszona jestes odpowiednim służbom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosc
2 godziny temu, Gość inspektor napisał:

zgłoszona jestes odpowiednim służbom

Nie rozsmieszaj mnie🤣:classic_tongue:

Bo co mi zrobisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim stanie

przez jedną osobę? przynamniej 100 musiałoby być w to wciągnięte i aktywne :D może i tak być jeśli towarzystwo było przekupione. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 26.12.2019 o 20:57, Gość bardzo skrzywdzona przez w napisał:

Wpływowy i znany człowiek latami doprowadzał mnie do ciężkiej choroby psychicznej,zrujnował mi życie,manipulował,stosował gierki psychologiczne,wkręcał w kłamstwa różnych ludzi -lekarzom kazał wmawiać mi schizofrenie,wykorzystywał swoje stanowisko,okradł mnie z prywatności,w końcu załamałam się nerwowo,miesiącami leżałam w łóżku nie mając siły żeby wstać,zaczęły się problemy z pamięcią,koncentracją,silne lęki...od lat jestem przez tego człowieka i tych którzy razem z Nim mnie oszukiwali na silnych lekach antydepresyjnych,przeciwlękowych,bez pomocy drugiej osoby rzadko kiedy wychodzę z domu-m zawroty głowy,gubię się,zapominam,odizolowała się od ludzi..czuje się jak kaleka.Mam pytanie:czy warto ludziom opowiedzieć o wszystkim czego dopuszczał się ten człowiek i do czego doprowadził czy lepiej odpuścić?Na przeprosiny z Jego strony nie liczę bo to człowiek tchórzliwy,nieuczciwy,bez honoru

Ja ci wierzę, mnie tez ktoś próbuje wmawiać schizofrenię, zupełnie się na tym nie znając i wbrew diagnozom lekarzy. Z tą różnicą, że on nie ma na mnie zadnego wpływu, a ja nie dam sie skrzywdzić, raczej wsadzę go do pierdla. Chciałabym poznać więcej szczegółów Twojej historii  i dowiedzieć sie czegos o tym typku. PISZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×