Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

To prawda ?

Polecane posty

Gość Gość

Zobacz jestes normalna kobieta ale wpadlas w rece kata. Zobacz jak inne kobiety to ucieszylo wyzywaly cie tu od kūrew szmąt i fak dalej. Juz dawno zauwazylam to zjawisko ze jak sie rzuci miesem to wszyscy sie rzucaja na ciebie czy na mnie jak te sepy. Pamietam jak pracowalam mialam kase to wszyscy mnie glaskali i szanowali a jak stracilam prace i jeszcze powiedzialam kilka slow prawdy pod adresem tych sepow to zaczelam byc wyzywana od wariatek kùrew. A ja jestem ta sama osoba czy pracowalam.czy jak nie. Zobacz jak sie ludzie zmieniaja w zaleznosci od sytuacji zyciowej  wpisz sobie na yt mateusz grzesiak jak przestac przejmowac sie opinia innych on tam dokladnie mowi co ludzmi kieruje. Wpisz sobie w yt jak rozpoznac narcyza jak oni dzialaja wszystko zrozumiesz. Mnie wszyscy w pewnym momencie tak naskoczyli ze zaczelam miec nerwice mysli samobojcze. Zobacz do czego ludzie doprowadzaja drugiego czlowieka zrozumialam.ze wlasnie im o to chodzi zeby mnie zniszczyc bez powodu. A wiesz dlaczego ? Dlatego ze sa zakompleksieni sa sfrusteowani i leczyli sie moja osoba moim kosztem. Tak to wyglada od strony psychologicznej. Ja chodzilam do psychoterapeuty nie do psychologa. Tez facet mi wszystko uzmyslowil. Ze oni mnie gnoili nie dlatego ze jestem.slaba tylko.dlatego ze sie mnie bali ze moge byc lepsza ze jestem ambitna. Im o to chodzi zeby zle o sobie myslec zebym czula sie przegrana. Oczywiscie jak zauwazyli ze to nie skutkuje wszyscy sie mnie zostawili teraz sie gniewaja. A ja nagle zobaczylam jaki mam spokij w tym zyciu moje poczucie wartosci jest na bardzo dobrym poziomie. Jestem asertywna mowie swoje zdanie umiem sie postawic a oni tylko sycza i ublizaja. Wejdz sobie na yt posluchaj czym sie kieruja ludzie toksyczni. Jak jestem teraz sama nagle odeszly mysli samobojcze spie nie mam nerwicy. Wiem.ze moge wszystko i nikt mi nie wejdzie w droge. Czysta psychologia odeszy katy a ja jestem soba jestem spokojna. Zeby to zrozumiec musisz poczytac o tym i posluchac colczow psychoterapeltow. Bo to jest tak ze ty czy ja jako czlowiek mamy juz swoje wartosc i nie musimy nikomu tego udowadniac a oni manipuluja tak zebysmy my myslaly ze jestesmy zerami smieciami zyciowymi. To oni sa nieszczesliwi ze musza sie posuwac do az tak perfidnych czynow zniszczenia drugiego czlowieka..oni chcieli zebym sie zalamala i zebym lezala w psychiatryku wtedy byloby oki. Zwroc uwage jak ludzie uwielbiaja sluchac o czyichs problemaxh jak ich to cieszy. Zauwazylam tez ze jest wszytsko oki jak zle o sobie mowie jak dobrze to sa zli zdezorientowani. Ludzie lubia niszczyc z premedytacja druga osobe bo ich to cieszy oni sie tym karmia. Tyle zrozumialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×