Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Ci chłopcy wczoraj

Polecane posty

Gość Gość

byli tacy mili i kulturalni... w przeciwieństwie do ciebie. Nosili by mnie na rękach, gdybym tylko chciała😉 

Inne kobiety nie istniały. Hmm... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To daj imzbiorowo prostytuttko. Nosili by aż by nie wyruuchali a potem kop w duupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziwne, że każdy facet ma takie same zdanie o każdym innym facecie. Znacie się na wskroś? Mierzycie tą samą miarą co siebie samych? ;) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prostytutki to sobie szukaj u siebie w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Natomiast wypędzlowanych lafirynd, śmiesznych klonów z insta, nosiliby bez kopa w doopę?  Stuknij się w czoło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexus

teraz jest internet i kazdy może sie dokształcic, dowiedziec sie ze kobiety traktuja kazdego jak potencjalnego żywiciela. wy umiecie uczucia udawać w sposob aktorski, dymac sie z typem a oczami wodzic za innymi. jak tylko sie znudzi to kopa w dupe i macie gdzies ze sie zaangażował. teraz faceci robia z wami to co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soł soł
6 godzin temu, Gość lexus napisał:

teraz jest internet i kazdy może sie dokształcic, dowiedziec sie ze kobiety traktuja kazdego jak potencjalnego żywiciela. wy umiecie uczucia udawać w sposob aktorski, dymac sie z typem a oczami wodzic za innymi. jak tylko sie znudzi to kopa w dupe i macie gdzies ze sie zaangażował. teraz faceci robia z wami to co trzeba

Chyba śnisz. Mężczyzn, których znam musiały żywić kobiety. Teraz są na dnie, albo nie żyją ponieważ te kobiety na pierwszym miejscu wybrały dzieci. ;) 

Mojego żywiciela jestem żywicielką i ja, a dymać się nie dymam już jakiś czas.

Twoja teoria legła w gruzach.😉

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×