Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania

Związek z poważnie chorym mężczyzną

Polecane posty

Gość Hania

Poznaliśmy się kilka miesięcy temu, znajomość internetowa. Bardzo dobrze nam się rozmawia i zaaangazowalismy się na poważnie. Prawie od początku wiedziałam że On jest chory, ale teraz trafił do szpitala i prawdopodobnie będzie jeździł na wózku. Nasza znajomość jest trudna, bo On z powodu choroby ma depresję i codziennie odczuwa straszliwy ból, do tego stopnia że nie może ruszyć się z łóżka. Dodam że dzieli nas 200km. Nie ma rodziny która może mu pomóc. Finansów i pracy w obecnej sytuacji tez nie posiada. Nie wiem jak mu pomóc na odległość. Co robić by wiedział że mu zależy na mnie? Dodam że myślę o przeprowadzce do jego miasta, od stycznia, bo nie moge z dnia na dzień rzucic pracy i mieszkania. A on teraz potrzebuje pomocy. Co robic? Mam fatalne samopoczucie i wyrzuty sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonny

Uważaj abyś nie została naciągnięta na przekręt. Jak zacznie pytać o "pożyczenie" mu kasy to wiedz że to przekręt. Widziałaś go choć raz? czy wszystko z opowiadań? jak i gdzie go poznałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Choroba

Nigdy nie prosił o pieniądze. Sam się utrzymuje, tyle że leki oraz wizyty u specjalistów pochłaniają większość jego oszczędności. Poznaliśmy się na portalu  ale nie typowo randkowym. Nie szukaliśmy miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie!może być przekret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierdzi

przekrętem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Nie pytał nigdy o pieniądze. Jego rodzice nie żyją a dziadkowie mu nie pomogą w obecnej sytuacji. Nie ma nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko to może być oszust, któremu chodzi o pieniądze, wykorzysta to, że zaangażowałaś się emocjonalnie i będziesz chciała pomóc finansowo. Podobne przypadki przedstawiali w tv, dlatego bądź ostrożna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przez kilka miesięcy piszecie ze sobą, i nie miał ochoty Cię zobaczyć, poznac realnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Po co ci ktoś taki. Zwłaszcza że nie było spotkania na żywo. Tylko pisanie? To fikcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 40+

Widzę że masz za mało problemów w życiu i postanowiłaś zostać "Matką Teresą".

13 minut temu, Gość Hania napisał:

 Nie wiem jak mu pomóc na odległość. Co robić by wiedział że mu zależy na mnie? 

Rozumiem że chodziło Ci o to "co zrobić by wiedział że mi na nim zależy?". Pewnie cudów nie oczekuje. Wystarczy jak będziesz go wspierać dobrym słowem i nadal z nim rozmawiać, pisać do niego. To może dodać mu sił w walce z chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Chodzi o kulach, więc spotkanie odwlekal. Ponieważ w grudniu miał operację na kręgosłup i wtedy planowaliśmy spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cwany cweluk
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie!może być przekret

90% przekręt i łapie ją na litość, uważaj kobieto bo potem będziesz płakała że cie wykorzystał, takie sytuacje tz. granie "ofiar" i zdzieranie kasy z kobiet jest dosyć częstym zjawiskiem w tym kraju, UWAŻAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Nie robię tego z litości, więc daruj sobie teksty o Matce Teresie. Jestem pewna Jego uczuć i wiem że mówi szczerze. Tylko przez pobyt w szpitalu zaczął mnie odtrącac bo wstydzi się tego, że został osobą niepełnosprawną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i ..?a co Ty nie możesz do niego pojechać ?nie czaje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ile Ty masz lat że wierzysz w takie bzdury ??ta sprawa śmierdzi na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chcesz się rzucić na głęboką wodę, nie widzieliście się na żywo, nie wiesz jak zareagujesz na niego. Może w jednym momencie cała fascynacja prysnąć jak bańka mydlana.

Ty juz planujesz przeprowadzkę, nie za duży impet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrutny świat
17 minut temu, Gość gość napisał:

Autorko to może być oszust, któremu chodzi o pieniądze, wykorzysta to, że zaangażowałaś się emocjonalnie i będziesz chciała pomóc finansowo. Podobne przypadki przedstawiali w tv, dlatego bądź ostrożna.

zgadzam się, on ją nakręca emocjonalnie ( ona ma dobre serce i jest naiwna ), prawdopodobnie profesjonalny naciągacz, może nawet ma już kartoteke kryminalną, lepiej to sprawdzić co to za jeden, brać dowód i nich go policja wyciągnie na komputerze, sprawdźić też BIK czy nie naciąga kredytów, pewnie kwestia czasu nim zacznie o kase pytać, może naciąga w ten sposób kilka panien naraz wtedy łatwiej się nie pogubić której już co powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A wcześniej byl sprawny i się nie wstydził tak ?nie rozumiem operacji która uczyniła go dopiero kaleką.. ściema bankowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Nie chcę podać w którym szpitalu leży, nie wie kiedy wyjdzie. Obecnie jest załamany i chcę usunąć się w cień. Miasto w którym przebywa ma ponad 20 szpitali. Nie mieszkam tam.  Dzieli nas 200km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewidywalne
6 minut temu, Gość Hania napisał:

Nie robię tego z litości, więc daruj sobie teksty o Matce Teresie. Jestem pewna Jego uczuć i wiem że mówi szczerze. Tylko przez pobyt w szpitalu zaczął mnie odtrącac bo wstydzi się tego, że został osobą niepełnosprawną

gra na tobie jak na gitarze, ale wciągaj się w to dalej jak jesteś głupia, nie takie zostały oskubane z kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do skutku
6 minut temu, Gość Hania napisał:

Nie chcę podać w którym szpitalu leży, nie wie kiedy wyjdzie. Obecnie jest załamany i chcę usunąć się w cień. Miasto w którym przebywa ma ponad 20 szpitali. Nie mieszkam tam.  Dzieli nas 200km

1000% przekręt, ale rób co chcesz, durna baba zawsze musi wdepnąć w gòwno kilkakrotnie.... trafił na samotną desperatke i gra ją do czystego konta, eh wy durne baby, a potem filmy dokumentalne o was robią że naciągacz was oszukał, naiwne ídiotki, nie przetłumaczy takiej aż taka się sama nie natnie, przykre, to ten typ co na emaile z nigerii odpisuje bo $10 milionów leży w banku bo jej "krewny" zginął w wypadku i nagle trzeba przekupić urzędników by kase z kraju wyprowadzić, ludzie się na to łapią na straty w setkach milionów $

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Hania napisał:

Nie chcę podać w którym szpitalu leży, nie wie kiedy wyjdzie. Obecnie jest załamany i chcę usunąć się w cień. Miasto w którym przebywa ma ponad 20 szpitali. Nie mieszkam tam.  Dzieli nas 200km

Obdzwoń oddziały neurochirurgii w danym mieście, 20 szpitali to żaden problem. I dowiesz się czy jest tam taki pacjent.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I co z tego że znasz nazwę szpitala?sprawdzałaś w szpitalu?czy leży?a może podał Tobie fałszywe nazwisko.po prostu kogoś kto tam leży.musisz być albo gówniara dwudziestoletnia albo musisz być tępa by tak wierzyć na słowo osobie której na oczy nie widziałaś .serio.zycie Cię nauczy nie bój sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

uzyj sniffip com a potem ip tracker i bedziesz wiedziec gdzie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Obdzwoń oddziały neurochirurgii w danym mieście, 20 szpitali to żaden problem. I dowiesz się czy jest tam taki pacjent.

 

nie mogą udzielać takich info telefonicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woda święcona

tępa jest i musi się wjeebać w ..., nic nie poradzi nikt, tacy też muszą żyć a cwaniacy na takich naiwniakach żerować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

A wcześniej byl sprawny i się nie wstydził tak ?nie rozumiem operacji która uczyniła go dopiero kaleką.. ściema bankowo

Wcześniej nie był sprawny bo chodził.o kulach, ale sam wszystko robił wokół siebie i pracowal zawodowo. Od 2 tygodni czuje się tragicznie, nie moze ruszyć się z łóżka, dlatego trafił do szpitala i mial mieć przyspieszona operację Ale w międzyczasie lekarz powiedzial że będzie jezdzil wózku, bo nie ma ratunku. I załamał się z powodu kalectwa i tego że nie poradzi sobie. Mowi że woli zginąć niz żyć jako kaleka. Nie trafiaja do niego żadne argumenty. Nawet to że przyjadę po niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pewnie zaczął cię odtrącać, bo zaplanowałaś przeprowadzkę, a mu nie o to chodziło, tylko o kasę. Niezgodne z jego scenariuszem, dlatego się wycofał. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
4 minuty temu, Gość Woda święcona napisał:

tępa jest i musi się wjeebać w ..., nic nie poradzi nikt, tacy też muszą żyć a cwaniacy na takich naiwniakach żerować.

 

Tak się tępaku składa że nie mam nawet złotówki dlatego odwlekam przyjazd i wynajęcie mieszkania. Nie prosi o pieniądze. Nigdy tego nie robil. Nawet teraz gdy nie ma gdzie wrócić i za co żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
6 minut temu, Gość Hania napisał:

Ale w międzyczasie lekarz powiedzial że będzie jezdzil wózku, bo nie ma ratunku.

Znalam takie przypadki, a dzis ludzie chodza.

To opinia jednego lekarza.

Najlepsza pomoca jaka mozesz mu dac to..nadzieja.

I jak najszybsze rozeznanie wsrod fachowcow - znalezienie takiego, ktory podejmie sie operacji.

A sa tacy cudotworcy- trzeba szukac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×