Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

SISTERS SQUAD

Polecane posty

Gość gosc

Co sadzicie o tych dwóch siostrach z youtube? Trafiłam na ich kanał przypadkowo, zupełnie nie są popularne. To młode dziewczyny- 20 i 21 lat, studentki. Pokazują swoje zwyczajne życie. Jestem ich rówieśniczką i od dawna poszukiwałam kanału i młodych youtuberek, które byłyby po prostu normalnymi dziewczynami, a nie wystrojonymi, idealnymi lalkami, pokazującymi swoje idealne życie, w idealnych pokojach. Cenię Kasię i Martę za ich naturalność, za nieprzerysowane filmiki bez kosmetykowych reklam i po prostu za tę zwyczajnosć, której na youtube poszukiwałam. Wczesniej oglądałam Planetę Stylu, Weronikę Jaguś, którą lubiłam do pewnego czasu, ale zaczęła niemal same sponsorowane filmiki nagrywać, ciągle reklamy, sztuczność pod te reklamy itp. no i kilka innych youtuberek, których filmy z miesiąca na miesiąc zaczynały mnie po prostu denerwować, bo coraz większą sztuczność w nich dostrzegałam i po prostu granie, by zwiększyć oglądalność. Pytanie szczególnie do młodszych oglądaczy youtuba, co myslicie o kanale tych dziewcząt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic ciekawego. Nudne są, vlogi nie za ciekawe i kiepskiej jakości, niedopracowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A jak sie nazywaja na youtube jesli mozna wiedziec? Nie kojarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sisters squad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No mi też jakoś źle się je ogląda. Zdecydowanie bardziej wolę oglądać inne dziewczyny. U nich wszystko jest nudne i jakieś takie hmm... brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chyba za bogate nie są, bo mają stary wystrój w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja lubię Alexxis Ole, jest naturalnie piekna, ma pasje, ciekawie nagrywa już od kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×