Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bhshs

Które imię jest najładniejsze i najlepiej pasuje do nazwiska?

Polecane posty

Na początku byłam pewna że Karolina ale mam jeszcze 2 propozycje.   Anna lub Dominika. Które jest najładniejsze i najlepiej pasuje do nazwiska Mucha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Bhshs napisał:

Na początku byłam pewna że Karolina ale mam jeszcze 2 propozycje.   Anna lub Dominika. Które jest najładniejsze i najlepiej pasuje do nazwiska Mucha. 

Zadne mi sie nie podoba, ale zasada jest, ze imie brzmi dobrze z nazwiskiem gdy jest o jedna sylabe dluzsze lub krotsze niz nazwisko.  Takze Anna wedlug tego nie pasuje.  Najlepiej chyba brzmi Karolina Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Karolina najlepsze, Anna obojętne a Dominika koszmarne imię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Anna zbyt pospolite bylo kiedys, u mnie w klasie 25% mialo Anna, u krewnych i znajomych nie da sie mowic bez nazwiska lub ksywki, zawsze pytam "ktora Ania?"jesli nie wyjdzie w kontekstu.Dlatego odpada, chtba Karolina najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hxhxjdiidid

Anna i Karolina to ladne, eleganckie imiona a Dominika, jakby to delikatnie powiedzieć, jest kiepskie, nie napisac, paskudne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttt

Karolina najładniej i najlepiej pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komar

Weź lepiej daj jej normalne nazwisko, np. swoje panieńskie, jak muchą jesteś po mężu, bo to jest kompromitujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilotka

Do tego nazwiska żadne imię nie będzie pasować, więc kieruj się wyłącznie gustem w wyborze imienia. Mi z tych wymienionych podoba się tylko Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komar
8 minut temu, Gość Kilotka napisał:

Do tego nazwiska żadne imię nie będzie pasować, więc kieruj się wyłącznie gustem w wyborze imienia. Mi z tych wymienionych podoba się tylko Anna.

Będą się wtedy pytać czy to na cześć tej aktorki. 😂 Autorko, rozwazalas zmianę nazwiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×