Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malwina88

Jeden dzień okresu bol piersi

Polecane posty

Gość Malwina88

Witam . Kobietki mam problem ,ogomnie miałam regularnie miesiączki które trwały 4,5 dni. W tym miesiącu spóźnił się dwa dni ale trwał tylko jeden dzień.Do tego jest już trzy dni po tym A piersi dalej bolą mnie jak przed okresem..zawsze po dostanou miesiączki moje piersi przestały być tkliwe i obrzmiale.co to może być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 888

A może ciąża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Malwina88 napisał:

Witam . Kobietki mam problem ,ogomnie miałam regularnie miesiączki które trwały 4,5 dni. W tym miesiącu spóźnił się dwa dni ale trwał tylko jeden dzień.Do tego jest już trzy dni po tym A piersi dalej bolą mnie jak przed okresem..zawsze po dostanou miesiączki moje piersi przestały być tkliwe i obrzmiale.co to może być pe

Pewnie liczysz na odp że ciąża 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 znam takie krówki rozplodowe jak Ty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 888

Tu autorka mam dwójkę dzieci więc nie mam parcia na dziecko ale gdyby było też bylo by dobrze. Bardziej martwi mnie ta sytuacja. Dlaczego ten jeden dzień i dalsze objawy jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zrob test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilka

Nikt nie wie co się dzieje z Twoim organizmem, zrób test ciążowy, to da jakiś pogląd na sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka

Na pewno nie ciąża bo w ciąży nie miała byś krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja
5 minut temu, Gość Dorka napisał:

Na pewno nie ciąża bo w ciąży nie miała byś krwawienia

Ja miałam krwawienie jednodniowe w dniu spodziewanej miesiączki, ale miałam ogromne przeczucie, że jestem w ciąży i zrobiłam test kilka dni później. Był pozytywny. Według mojego lekarza ginekologa było to krwawienie implantacyjne. Mało tego - po miesiącu znów miałam takie plamienie i byłam pewna, że ronię! Pojechałam do szpitala, ale z ciążą było wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×