Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klara

Brak skurczy przepowiadajacych

Polecane posty

Mam do Was pytanie. 

Miała któraś z Was tak, że kompletnie nie czuła skurczy przepowiadajacych, a dopiero porodowe? 

Mi się wydaje, że kompletnie ich nie mam (27 tydzień) 🙄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Jeszcze jest czas Na skurcze...spokojnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira

Od którego tygodnia najwcześniej można czuć już te skurcze przepowiadające ? Zaciekawiło mnie to sama jestem w ciąży 20tc ale myślałam, ze te skurcze to tak bardziej bliżej porodu coś koło 36 tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość Mira napisał:

Od którego tygodnia najwcześniej można czuć już te skurcze przepowiadające ? Zaciekawiło mnie to sama jestem w ciąży 20tc ale myślałam, ze te skurcze to tak bardziej bliżej porodu coś koło 36 tc?

Różnie z tego co czytałam. Niektóre mają tydzień przed porodem, inne miesiąc, inne dwa.... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiopu

Mialam jedyne bole pleców w ostatnim tygodniu ciązy, takie napadowe, jak skurcze, aż mnie zginało w pol. Podczas porodu potem tylko bole krzyzowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak wcześnie to raczej nie przepowiadajace, a braxtona-jicksa czy jakoś tak. Ja w obu ciążach miałam dość szybko (16-18tc), tak że nawet lekarze się trochę niepokoili, ale obie ciąże donoszone do terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

A takie skurcze to nie koło 34-36 tygodnia ciąży? Ja jestem teraz w 28 tygodniu i czuję się super, moimi objawami ciąży są tylko brak miesiączki, duży brzuszek i ruchy dzidziusia, hahaha. Moja bratowa miała skurcze dopiero jakoś pod koniec, pamiętam jak siedziała w fotelu i się wyginała sycząc przy okazji z bólu, a urodziła jakoś trzy tygodnie po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nie miałam takich skurczy. Jak przyszło do porodu to też swoich nie miałam (odeszły mi wody i po ok. 7 h czekania na porodowce aż będę miała swoje skurcze, podali mi oksytocyne). Bol skurczow znam tylko wywoływany. Teraz jestem w 24 tc i byłoby miło dla odmiany urodzić bez "wspomagania" 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ah i dodam tylko, że urodziłam w połowie 37 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×