Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gosh

Dobry Fryzjer Warszawa

Polecane posty

Gość Gosh

Kochane, doradźcie mi proszę jakiś dobry salon fryzjerski w Warszawie, najlepiej okolice Targówka, Pragi. Mam 35 lat, włosy długie ale niestety cienkie, robię przeważnie balejaż blond. Zależy mi na niebanalnym cieciu no i oczywiście ładnej koloryzacji/balejażu za rozsądną cenę. Do tej pory odwiedzałam jeden salon w centrum ale nie jestem na 100% zadowolona. Jakie macie propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest fryzjer na Żoliborzu - Między Grzebieniem a Nożyczkami. I myślę, że tam znajdziesz profesjonalną pomoc. Usługi na najwyższym poziomie - nie wiem co dokładnie cię interesuje, ale farbowanie, strzyżenie damskie itp. bez problemu zrobią. Jeśli chodzi o ceny to rzuć okiem tu https://miedzy-grzebieniem-a-nozyczkami.pl/cennik/ . Moim zdaniem konkurencyjne, także sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry fryzjer dla mnie to taki który tez potrafi doradzić .... Kilka tygodni temu zaczęłam stosować produkt polecony przez moją fryzjerkę, która cierpi na niedoczynność tarczycy. Poleciła mi suplement z siarką organiczną o nazwie MSM firmy Pharmavit i szampon konopny z biotyną i ekstraktem ze skrzypu polnego od Pharmazis. Ponieważ jestem z Poznania, nie miałam problemu z zakupem tych dwóch produktów w jednym miejscu. Kupiłam je w Konopnej Farmacji na Ratajczaka w Poznaniu . Jeśli nie znajdziesz tych produktów w swoim mieście, możesz łatwo znaleźć je online u tego sprzedawcy .

Szampon ten jest bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C, E, kwas fitynowy, D-panthenol i prowitaminę B5 i ma zapobiegać nadmiernemu wypadaniu włosów. Ten szampon naprawdę wspomaga wzrost włosów tak samo jak MSM. Jestem bardzo zadowolona z efektów :))))) Już po dwóch tygodniach wypadanie włosów zatrzymało się o 70%, a po czterech tygodniach wyrosły nowe włoski :)))))) Wyrosło mnóstwo małych włosków i "tak zwana nowa" grzywa :)))))) stan moich  na dzien dzisiejszy  jest rewelacyjny.

Dlatego  polecam ten zestaw każdemu, kto chce poprawić i maksymalnie zagęścić swoje włosy. Chciałabym jednak zaznaczyć, że będzie on skuteczny tylko w przypadku systematycznego stosowania. Wynika to z tego, że włosy są martwe i aby poprawić kondycję starych i "nowych" włosów, trzeba zaaplikować im coś bogatego w witaminy i minerały :)). Jest to więc kuracja dla cierpliwych, a nie coś co działa w jeden dzień :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×