Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

4 tydzień ciąży i ból brzucha

Polecane posty

Gość Gość

Witam kobietki.

W dzień spodziewane miesiączki Zrobiłam 2 testy oba wyszły pozytywnie. Zadzwoniłam do ginekologa, żeby umówić się na wizytę przez telefon powiedział mi, że jest to 4 tydzień na podstawie ostatniej miesiączki. Przed tym czułam tylko wrażliwość jajników teraz brzuch boli jakbym za chwilę miała dostać okres. Jak sie położę to przechodzi jak zaczynam coś robić to znów zaczyna. Raz tak miałam i było samoistne poronienie boję sie, że teraz tak znów będzie. Aczkolwiek wtedy bolało mnie cały czas nawet jak leżałam. Wizyta u ginekologa dopiero za 2 tygodnie. Czy tak zawsze jest na początku ciazy, że ten brzuch jednak trochę boli jak na miesięczke ? Bo slyszałam, że to jest podobny ból i tępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I dodam jeszcze, że przez to wszystko to mam ochotę caly dzien dziś płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Że strachu o obawę poronienia z nerwów może tez bardziej boleć. Odpoczywaj dużo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość

No właśnie póki nie będę miala wizyty U ginekologa to musze chodzić do pracy. 6 godzin pracy stojącej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko to czeste ,ze na tak wczesnym etapie ciazy brzuch pobolewa jak na okres. Zresztą w ogóle samopoczucie jest takie jak przed nadejściem okresu. Nie stresuj się tylko spokojnie czekaj do wizyty u gina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bierz nospe i leż w każdej wolnej chwili 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość

Dziękuję za odpowiedzi jakoś mi lżej trochę. A wiecie może czy można wypić melise? Bym sie wyciszyła troche wewnętrznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Mnie bolał brzuch jak na miesiączkę i byłam pewna, że ją dostanę, ale nie pojawiła się, więc zrobiłam test ciążowy i był pozytywny. Do lekarza poszłam po niecałym tygodniu, było za wcześnie, ale zwolnienie dostałam, bo pracowałam wtedy w sklepie spożywczym, czyli osiem godzin biegania oraz dźwigania. Uczucie w dole brzucha jak na okres miałam jeszcze przez ponad tydzień, później za to przyszły mdłości jak i wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość Gość Gość napisał:

Dziękuję za odpowiedzi jakoś mi lżej trochę. A wiecie może czy można wypić melise? Bym sie wyciszyła troche wewnętrznie 

Ja pije, ale jestem już w 6miesiącu, niewiem jak jest na wcześniejszym etapie. 
Na początku piłam rumianek i łykałam nospe Nawet 3x1 jak było potrzeba. Straszne skurcze miałam, nawet w pewnym momencie zaczelam krwawić. Po nospie przeszło wszystko. Przed obecną ciążą, poroniłam 2x teraz póki co wyglada na to że wszystko ok. Mała wazy pół kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×