Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabi

Mąż przy bracie i bratowej zaczął opowiadać że chciałby laske n a pół roku z tajwanu

Polecane posty

Gość Adam

Zamiast się obrażać to może byście coś doradzili autorce, bo o to prosi. Co do ludzi to faktycznie można się nieźle przejechać i to i u facetów jak i kobiet. Mam kolegę od szkoły podstawowej fajny spokojny chłopak, przeszliśmy razem przez podstawowe i szkole średnia. Jeszcze na studiach mieliśmy kontakt choć już słabszy i co słyszę? Po 2 latach żona go zostawiła bo ja bił, jeździł na podwójnym gazie, a zawsze spokojny, nieśmiały... Czasami ten macho jest super facetem a ten nieśmiały, spokojny leczy kompleksy pięściami na żonie. Ja ze swojej strony mogę doradzić szczera rozmowę w której pidkreslisz że nie zycztsz sobie takich gadek. A jak facet jakiś beznadziejny to go zostaw nie warto marnować życia na frajera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CNNfg

Ten temat to sciema, zadna Tajka nie dostanie wizy "zareczynowej" jesli nie udowodni, ze byli w zwiazku przez min 2 lata. Moze byc tu najwyzej na turystycznej przez 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisio

Sciema nie ściema faceci opowiadają sobie różne ...y ale przy żonie i babci w święta że chciałby babkę na pół roku???? Tak po...ony to nawet Ja nie jestem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
21 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Doucz sie zanim zmyslisz temat

Azjaci sa ambitni i nikt z nich nie polecialby na jakiegos zwyklego chlopka z kraju typu Polska, nawet jak jest na emigracji w jakims Jukeju

Kumpel mojej przyjaciółki jest Polakiem i od kilku lat mieszka na Tajwanie właśnie. Uczy angielskiego i też ma salon tatuażu. Nie mógł opędzić się od lokalnych kobiet.... w końcu z jedną wziął ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

autorka kre.tyn.ka, tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość rozsądny napisał:

Hahah nie ośmieszaj się. Obcowałem z dziesiątkiem dziewczyn i to nie z Karinami i z tymi normalnymi. "Potańczy w klubie" - ty prosta polska Monika, taki haj to se w dupe wsadz, coś jak wypicie flaszki.

Widac po twojej wypowiedzi ze jesteś tak samo prosta jak to barachło z mojej wypowiedzi, czytaj: za głupia na dialog ze mną. Ale wy zwierzęta tak macie, ze jedynie wąskie horyzonty wam przyświecają.

I widzisz, taki Dareczek, prosty chlopina spuści się w piczkę a potem jęk łeeee żona mi nie daje. Mnie nie jedna probowala wrobic i co ? I g.!!! Widzisz polska Monika różnice??! Takie polski prostaczek wyrobny jest śmieciem przy facecie mojego pokroju.

Jasne, jasne. Haha, niezły ubaw z Ciebie mam 😄 Posłuchaj sobie Fasolek 😉 Bo fantazja, bo fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić się, aby bawić się na całego 😄 Panie Belmondo 😄  Ciekawe co facet tego pokroju robi całymi dniami na forum dla matek 😄  Nie ośmieszaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dajcie spokój, przecież ten "rozsądny" to typowy de/bil z sekty braci samców. 

Poza tym to beton na poziomie rescatora. Szkoda w ogóle czasu odpisywac takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety buraki są wszędzie i ostatnimi czasy wydaje mi się że jest ich coraz wuecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×