Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zrozumcie to

Chcę wartościowego chłopaka a nie taniego szmaciarza na pstryknięcie palcem, tylko takiego co chce czegoś na poważnie a nie marną przygodę!

Polecane posty

Gość Eeee
2 minuty temu, Gość zwyczajny napisał:

Nie... Osoba o której pisałem, którą znam... swoim milczeniem mnie zraziła do siebie. 
Chciałem tego uniknąć, ale no dobrze.... skoro prowokujesz to odpiszę, ale tym razem po raz ostatni.
Uważam, że autorka lub osoba z którą dyskutuję (trudno tu jednoznacznie stwierdzić czy to jedna i ta sama osoba) jest niezrównoważona psychicznie. Nie twierdzę, że mam absolutną rację, ale w tym konkretnym momencie kieruję się intuicją. Wolę zawierzyć jej i się wycofać niż brnąć w dyskusję z kimś kto powinien udać się do specjalisty i tak opowiadać o swoich problemach. Dziękuję za uwagę i żegnam definitywnie. 

Pewnie najlepsze to co możesz zrobić to przypisać choroby psychiczne autorce bo nie umiesz w inny sposób wybronić swojego stanowiska i go racjonalnie uargumentować, dlatego żeby szybko się zmyć odpowiadasz czysto dyplomatycznie, tak czuję po mojej niezawodnej intuicji, pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doremi
5 minut temu, Gość dsdssd napisał:

Po co? Żeby dostarczać pożywki twojemu cynizmowi? Stoczyłem setki takich dyskusji w życiu, więc znam schemat na wylot. 

Wyleję temat na klawiaturę i dalej będe bił się z gąszczem tych samych argumentów jak zawsze.

Ewentualnie czekam teraz na odzew Autorki i tyle.

Nigdy nie byłam cyniczna, raczej jak już to szczera 🙂 i to też nie zawsze. Nie lubię ranić, no chyba że ktoś mnie skrzywdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E???
4 minuty temu, Gość wiedza napisał:

obserwuje z boku, i po prostu chodzi o to ze lepiej bys milczala bo po prostu gdy sie odzywasz obnazasz jakim glupolem jestes, roszczeniowa pyskata panienka, ktora malo rozumie, rzucasz sie jak ryba bez wody, i ty chcesz miec trwaly zwiazek? zapomnij

Nie zapomnę, bo wróżka nie jesteś i twoje wróżenie mojej przyszłości jest daremne i zbyteczne, bo nie masz takiej mocy stwórczej. To prędzej ty zapomnij o związku bo go nie będziesz mieć z takim podejściem do świata i do ludzi, jakbyś był mądry to byś próbował się postawić na miejscu autorki albo w pewnym stopniu próbował zrozumieć a widzę, że definitywnie i uporczywie trzymasz się swojego zdania i zbyt szybko wyciągasz wnioski po krótkiej wypowiedzi która jest kropla w morzu tej dyskusji i rąbkiem poglądu na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Ja szukam poważnego związku z wartościową kobietą 🙂 Nie szukam przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arczi
40 minut temu, Gość E??? napisał:

Oczekuję inteligencji także u chłopaka, ale nie będę za nim gonić skoro nie chce, jak będzie sam czegoś chciał to będzie potrafił to okazać kobiecie. 

Ale się chłop rozpisał he he😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhaha
1 minutę temu, Gość Arczi napisał:

Ale się chłop rozpisał he he😁

Te Arczi Rojek nie bądź taki dowcipny, bo to nie chłop pisał tylko Mateusz hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedza
4 minuty temu, Gość E??? napisał:

Nie zapomnę, bo wróżka nie jesteś i twoje wróżenie mojej przyszłości jest daremne i zbyteczne, bo nie masz takiej mocy stwórczej. To prędzej ty zapomnij o związku bo go nie będziesz mieć z takim podejściem do świata i do ludzi, jakbyś był mądry to byś próbował się postawić na miejscu autorki albo w pewnym stopniu próbował zrozumieć a widzę, że definitywnie i uporczywie trzymasz się swojego zdania i zbyt szybko wyciągasz wnioski po krótkiej wypowiedzi która jest kropla w morzu tej dyskusji i rąbkiem poglądu na ten temat

pol zycia jestem w jednym zwiazku i nie musisz odpowiadac na komentarze ktore kieruja do autorki, nie jestes pepkiem swiata, to jest moja druga wypowiedz szalona E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E???
1 minutę temu, Gość wiedza napisał:

pol zycia jestem w jednym zwiazku i nie musisz odpowiadac na komentarze ktore kieruja do autorki, nie jestes pepkiem swiata, to jest moja druga wypowiedz szalona E

Ale ja się nie uważam za pępek świata, to skoro jesteś pół życia w związku to uważasz, że trzeba w swoim życiu być lekko poturbowanym przez różnych delikwentów żeby znaleźć właściwą osobe do związku, bo tak właśnie zrozumiałam twoja wcześniejszą wypowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdssd
1 minutę temu, Gość E??? napisał:

Ale ja się nie uważam za pępek świata, to skoro jesteś pół życia w związku to uważasz, że trzeba w swoim życiu być lekko poturbowanym przez różnych delikwentów żeby znaleźć właściwą osobe do związku, bo tak właśnie zrozumiałam twoja wcześniejszą wypowiedź?

Tu użytkownik z Wawy. Podasz e-mail do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedza
7 minut temu, Gość E??? napisał:

Ale ja się nie uważam za pępek świata, to skoro jesteś pół życia w związku to uważasz, że trzeba w swoim życiu być lekko poturbowanym przez różnych delikwentów żeby znaleźć właściwą osobe do związku, bo tak właśnie zrozumiałam twoja wcześniejszą wypowiedź?

to moze poszukaj ktory to moj komentarz bo jesli myslisz wszystkie jak chcesz rozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Każda tak mówi, a jak przychodzi co do czego, to wybieracie tych bad boyów, a porządnych olewacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładna
3 godziny temu, Gość Zrozumcie to napisał:

Tak chcę

I ja!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były gliniarz
1 godzinę temu, Gość vvv napisał:

Ja szukam poważnego związku z wartościową kobietą 🙂 Nie szukam przygód.

nie jesteś przystojny więc cie olewają.... zgadłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
3 minuty temu, Gość były gliniarz napisał:

nie jesteś przystojny więc cie olewają.... zgadłem?

No tak niestety jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×