Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luna

Ciąża czy Okres ?????

Polecane posty

Gość Luna

Hej zacznę może od początku. W dzień owulacji i dzień po niej działaliśmy z mężem o bobaska. 15 grudnia była owulacja mam cykle 30 dniowe. Trzy dni po owulacji kłucie jajników kręcenie w podbrzuszu cały czas czuje jakbym miała dostać miesiaczke, ale nie tak do końca. Od tygodnia niby mnie boli tak jakbym zaraz miala dostać, ale kładę się i wszystko przechodzi. Przed świętami miałam jeden dzień plamień lekko zabarwonych różową wydzieloną. Na miesięczke tydzień przed zawsze bolą mnie piersi a teraz prócz tepego bólu brzucha i jajników nie mam nic. Pojutrze powinnam dostać okres i najchętniej już bym test zrobila, ale się powstrzymuje boje sie zobaczyć jednej kreski. Miał ktos może podobnie ? Wydaje mi się właśnie, ze jak na miesięczke zawsze piersi bolą to na ciążę tez powinny a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1184

Ja miałam odczucie jakby na miesiączkę a to był początek ciąży. Piersi też troszkę bolały.

Poczekaj parę dni i zrób test. Niestety nikt tutaj nie powie ci na 100%, czy to ciąża. Cierpliwości. Trzymam kciuki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1184

Ja miałam odczucie jakby na miesiączkę a to był początek ciąży. Piersi też troszkę bolały.

Poczekaj parę dni i zrób test. Niestety nikt tutaj nie powie ci na 100%, czy to ciąża. Cierpliwości. Trzymam kciuki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibizka_3333

Ja w 1 ciąży to wogole tak.mnie brzuch bolał ze byłam pewna ze dostane okres ... Czułam sie wogole chora ... W 2 to byłam tak masakrycznie zmęczona ze rano ciezko mi bylo wstać ... A w 3 nie mialam na poczatku ani zmęczenia ani bolu żadnego ... Spokojnie czekałam na okres który sie nie pojawił wiec na to chyba nie ma reguły ... Każdy przechodzi inaczej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma

Podziwiam Cie ze jeszcze nie zrobiłaś testu Heh ja mam dostać @ za 3 dni ... I juz mnie korci żeby zrobic test ... Kolejny bo juz jeden zrobiłam ... Narazie negatywny ... Ciągle mam nadzieje ze moze jednak sie udało ... Człowiek sie oczyta w necie ze aż glowa mała ... Na testach ze wykrywa wczesna ciąże juz 6 dni po zaplodnieniu gdzie indziej ze tylko robienie testu w dniu spodzoewanej miesiączki a jeszcze gdzieś indziej gdzie wypowiadają sie lekarze ze 10 dni po stosunku juz jest wynik wiarygodny gdzie tak.naprawdę nie wiadomo gdzie odbywała sie owulacja ... Ehh życze cierpliwosci daj znać jaki efekt 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Ja byłam pewna, że dostanę miesiączkę, bo miałam wszystkie typowe jak na mnie objawy zbliżającego się okresu. Dziś jestem w 23 tygodniu ciąży... 😉 Powodzenia!

PS.: Plamienie mogło być krwawieniem implantacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Kurde chciałabym żeby tak było 😁 A zwłaszcza właśnie najgorzej wytrzymać z tym testem. Jutro planowa miesiączka i zrobię pierwszy test. No chyba, że truskawkowy dzień nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma

Ja ma dostać we wtorek... Ale jakoś dziś się fatalnie czuje jakby rywala bomba ze zaraz nadejdzie ... Dziś 3 dni przed @ raz mi się zdarzyło że mialam jakieś brązowe plamienie i to widoczne tylko na papierze... Wiec myslami kombinuje czy to juz nadchodzi........ I ze jednak sie nie udało... Daj znać jak mu ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Oby Ci sie udało trzymam kciuki. Ja jednak dzis dostałam miesiaczke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×