Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Chciałabym się jeszcze podobać facetom, ale muszę zajmować się dzieckiem

Polecane posty

Gość Gość

Jestem praktycznie samotną matką, co prawda ojciec dziecka chce ze mną być, ale ja już z nim nie, długa historia, skrzywdził mnie. Chociaż on nie przyjmuje tego do wiadomości to między nami koniec, wróciłam do rodziców. Pracuję, mama pilnuje mi dziecka i uwiera mi taki stan. Praca pochłania cały mój czas, potem muszę trochę dzieckiem się zająć, nie mam czasu by o siebie zadbać. Zostało trochę zbędnych kilogramów po ciąży, dawno nie byłam u fryzjera. Nie wspomnę o tym, że chciałabym się rozwijać, chodzić do teatru, wrócić na studia i coś osiągnąć. Przeglądam Tindera i widzę dużo fajnych facetów, z którymi poszłabym na randkę, ale co z tego. Co im mam do zaoferowania? Mam teraz zaniedbane ciało, jestem przemęczona, mam dziecko i nawet nie wiem co się dzieje w świecie kultury, żeby mieć temat do rozmów. Nie mam kiedy i za co się wyszykować. Mam dopiero 20 lat i chciałabym jeszcze podobać się facetom, bardzo. Wiem, że to głupie przeglądać tego Tindera, no ale to silniejsze ode mnie. Czuję, że zostałam w tyle. Nie umiem się pozbierać. A nie chcę byle kogo. Brzydala, który mnie jako jedyny zechce. Kolejny raz idę spać zapłakana, że tak się potoczyło moje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Higfv

Masz jeszcze duzo czasu na wszystko. Nie szukaj na sile jak desperatka. Odchowaj troche dziecko. Zadbaj o siebie. Za 2-3 lata nadal bedziesz bardzo mloda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

masz dopiero 20 lat,spokojnie. Musisz uzbroic sie w cierpliwosc ,dziecko nie bedzie wiecznie male. Ciesz sie ze masz mame do pomocy bo bez niej dopiero bys miala problem bo nawet do pracy na ktora tak narzekasz nie mialabyas jak isc..Maluszek nie jest niczemu winien i Twoim obowiazkiem jest teraz skupic sie na roli mamy a nie szukac nowego faceta. Nie moge sie powstrzymac od tego zdania.... ale trzeba bylo sie zabezpieczac.przed niechciana ciaza a tersz placz bo "wypadlas z obiegu" chcesz koniecznie dorobic dziecku rodzeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

20 lat i dramat bo musi zająć się te parę lat dzieckiem, a ona tak by już chciała mieć hooojja miedzy nogami  mała podpowiedź trza się było zabezpieczać tępa dzi.do.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Ola

Każdy potrzebuje czasu dla siebie,to normalne. Może poproś mamę aby została raz w miesiącu (nikt od teatru co tydzień nie biega) wieczorem z dzieckiem abyś mogła pójść gdzieś? Ćwicz jak dziecko śpi. Do fryzjera też możesz iść z dzieckiem, uprzedz tylko. Można, serio. Trzeba tylko chcieć. Wieczorem zamiast oglądać durny serial możesz czytać książki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko

Ka pierrrdolllle co za typowa polska kur.wa. Ja w Twoim wieku bylam jeszcze dziewica, poswiecalam czas na nauke, spotkania ze znajomymi i podroze. A ty juz nadstawiialas szpary tepa dzi.wko. zaden facet nie chce koorwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość koko napisał:

Ka pierrrdolllle co za typowa polska kur.wa. Ja w Twoim wieku bylam jeszcze dziewica, poswiecalam czas na nauke, spotkania ze znajomymi i podroze. A ty juz nadstawiialas szpary tepa dzi.wko. zaden facet nie chce koorwy.

Z Twoją mentalnością nic dziwnego,że dalej dziewicą pozostałaś.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jestem praktycznie samotną matką, co prawda ojciec dziecka chce ze mną być, ale ja już z nim nie, długa historia, skrzywdził mnie. Chociaż on nie przyjmuje tego do wiadomości to między nami koniec, wróciłam do rodziców. Pracuję, mama pilnuje mi dziecka i uwiera mi taki stan. Praca pochłania cały mój czas, potem muszę trochę dzieckiem się zająć, nie mam czasu by o siebie zadbać. Zostało trochę zbędnych kilogramów po ciąży, dawno nie byłam u fryzjera. Nie wspomnę o tym, że chciałabym się rozwijać, chodzić do teatru, wrócić na studia i coś osiągnąć. Przeglądam Tindera i widzę dużo fajnych facetów, z którymi poszłabym na randkę, ale co z tego. Co im mam do zaoferowania? Mam teraz zaniedbane ciało, jestem przemęczona, mam dziecko i nawet nie wiem co się dzieje w świecie kultury, żeby mieć temat do rozmów. Nie mam kiedy i za co się wyszykować. Mam dopiero 20 lat i chciałabym jeszcze podobać się facetom, bardzo. Wiem, że to głupie przeglądać tego Tindera, no ale to silniejsze ode mnie. Czuję, że zostałam w tyle. Nie umiem się pozbierać. A nie chcę byle kogo. Brzydala, który mnie jako jedyny zechce. Kolejny raz idę spać zapłakana, że tak się potoczyło moje życie.

Pytanie na czym bardziej ci zależy? Wybacz,ale nie jesteś już sama i masz pewne zobowiązania. Chcesz skakać z kwiatka na kwiatek,czy stworzyć stabilny związek? Nie jesteś nastolatką żeby chodzić z randki na randkę. Jesteś młodą,bo młodą,ale jednak matką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×