Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okropne czasy

Jak pomyśle ile statystyczna kobieta miała w sobie kuutasòw to mnie obrzydza

Polecane posty

Gość okropne czasy

młode się kurrwią na potęge, często za kase, jprdl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlatego na żonę porządna

Ja bym chyba nie mógł być z taką co miała wcześniej więcej, niż jednego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawe w ilu cipskach taki fiut maczał.bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znowu jakaś zakompleksiona mameja z zaburzeniami zakłada tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginni

Ja miałam 2. Ale mam ochotę na 3go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uves
6 minut temu, Gość Ginni napisał:

Ja miałam 2. Ale mam ochotę na 3go

ty pròżna kuurwo, zawsze mało, głupie pipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość okropne czasy napisał:

młode się kurrwią na potęge, często za kase, jprdl

...ią się na potęgę a ciebie nieboraku żadna nie chce rozprawiczyć 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki

ale wy to roooochacie sie juz w ogole na potege...a kobiecie nie mozna? Bo co?Bo nie przystoi? Mamy 21 chlopczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dlatego dla coraz liczniejszej rzeszy mężczyzn wartościowa staje sie ,,cnota" jak symbol zerowego stanu licznika chociaż seks można uprawiać na wiele sposobów ale biologia chyba tego nie przewidziała. Już nie jest tajemnicą poliszynela że kobiety partnerów dzielą przez 2 a i jeszcze nie pamiętają ile razy z jednym i jak. Dla misia jest jedna śmieszna wersja , to było tylko raz i jeszcze do konca nie włożył a już wyjął. Czy kobiety myślą że mężczyżni to są tak durni ? Islam to piękna religia, tam jest prosto , młoda musi miec cnotę bo inaczej to .... . Marzy mi się tabletka po której przez 24 godziny człowiek by mówił tylko PRAWDĘ nie mogąc kłamać, ile by się działo. To samo z dziecmi kochanków byleby nie robić testów DNA bo ... co wydałoby się . Róbcie po cichu zaraz po porodzie to koszt tylko 700zł a ile się zaoszczędzi i pieniędzy i swojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf
55 minut temu, Gość wiki napisał:

ale wy to roooochacie sie juz w ogole na potege...a kobiecie nie mozna? Bo co?Bo nie przystoi? Mamy 21 chlopczyki

nie nadajesz się do niczego, kup kota i jemu marnuj życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki
9 minut temu, Gość Alf napisał:

nie nadajesz się do niczego, kup kota i jemu marnuj życie

nie nadajesz się? Nie znasz mnie ani wartości. Mam chłopaka i JESTEM DZIEWICĄ. Tylko pytanie gdzie tu sprawiedliwość,nie inaczej,hipokryzją wieje kiedy facet wkłada gdzie popadnie i nie boi się że zarazi hiv ale kobieta to musi być dziewicą. Dziwne macie myślenie skoro nawet nam wypominacie 21 wiek. Skoro 21 wiek to idziemy równo a nie tylko jak wam wygodnie. Prostaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość Dlatego na żonę porządna napisał:

Ja bym chyba nie mógł być z taką co miała wcześniej więcej, niż jednego partnera.

nno ciekawe ile ty miales partnerek. nie licza sie mozliwosci tylko intencje, pamietaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kronos
1 minutę temu, Gość wiki napisał:

nie nadajesz się? Nie znasz mnie ani wartości. Mam chłopaka i JESTEM DZIEWICĄ. Tylko pytanie gdzie tu sprawiedliwość,nie inaczej,hipokryzją wieje kiedy facet wkłada gdzie popadnie i nie boi się że zarazi hiv ale kobieta to musi być dziewicą. Dziwne macie myślenie skoro nawet nam wypominacie 21 wiek. Skoro 21 wiek to idziemy równo a nie tylko jak wam wygodnie. Prostaki

nie dajesz mu duupy to musi do burdelu chodzić, zapytaj go i reakcje obserwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, Gość gość napisał:

dlatego dla coraz liczniejszej rzeszy mężczyzn wartościowa staje sie ,,cnota" jak symbol zerowego stanu licznika chociaż seks można uprawiać na wiele sposobów ale biologia chyba tego nie przewidziała. Już nie jest tajemnicą poliszynela że kobiety partnerów dzielą przez 2 a i jeszcze nie pamiętają ile razy z jednym i jak. Dla misia jest jedna śmieszna wersja , to było tylko raz i jeszcze do konca nie włożył a już wyjął. Czy kobiety myślą że mężczyżni to są tak durni ? Islam to piękna religia, tam jest prosto , młoda musi miec cnotę bo inaczej to .... . Marzy mi się tabletka po której przez 24 godziny człowiek by mówił tylko PRAWDĘ nie mogąc kłamać, ile by się działo. To samo z dziecmi kochanków byleby nie robić testów DNA bo ... co wydałoby się . Róbcie po cichu zaraz po porodzie to koszt tylko 700zł a ile się zaoszczędzi i pieniędzy i swojego czasu.

Islam jest bardzo piekna religia, owszem ale...dla chorych psychicznie, nieszczesliwych, biednych i zboczonych bandytow...wtedy usprawiedliwione sa ich wszystkie podlosci, bo ''religia''. Jakby byla tabletka prawdy i rownosc to niestety  ale zdechlbys 1 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Znowu jakaś zakompleksiona mameja z zaburzeniami zakłada tematy.

prtzecież to ten niedoyeb arystocvveles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agres

a Ty Świętoszku ile kobiet 'zaliczyłeś'?  Zostałeś z pierwszą Na całe życie może? wątpię.. Wiec się nie dziw że kobiety mają wiele partnerów zanim trafią na właściwego a Gdy się okazuje że  wszyscy faceci tacy są to już wszystko jedno czy robić to za kasę czy dawać za darmo jak Caritas..  jak to określacie.  Mam dość jak widzę coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka środuwny

bo to ladacznice som.kulwiska jesdne [zły]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja :D
28 minut temu, Gość gość napisał:

dlatego dla coraz liczniejszej rzeszy mężczyzn wartościowa staje sie ,,cnota" jak symbol zerowego stanu licznika chociaż seks można uprawiać na wiele sposobów ale biologia chyba tego nie przewidziała. Już nie jest tajemnicą poliszynela że kobiety partnerów dzielą przez 2 a i jeszcze nie pamiętają ile razy z jednym i jak. Dla misia jest jedna śmieszna wersja , to było tylko raz i jeszcze do konca nie włożył a już wyjął. Czy kobiety myślą że mężczyżni to są tak durni ? Islam to piękna religia, tam jest prosto , młoda musi miec cnotę bo inaczej to .... . Marzy mi się tabletka po której przez 24 godziny człowiek by mówił tylko PRAWDĘ nie mogąc kłamać, ile by się działo. To samo z dziecmi kochanków byleby nie robić testów DNA bo ... co wydałoby się . Róbcie po cichu zaraz po porodzie to koszt tylko 700zł a ile się zaoszczędzi i pieniędzy i swojego czasu.

To znajdz sobie jakąś Iranke czy jakąś tam z bliskiego wschodu tylko nie wiem czy można być z Polski i ożenić się z taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja :D
11 minut temu, Gość Agres napisał:

a Ty Świętoszku ile kobiet 'zaliczyłeś'?  Zostałeś z pierwszą Na całe życie może? wątpię.. Wiec się nie dziw że kobiety mają wiele partnerów zanim trafią na właściwego a Gdy się okazuje że  wszyscy faceci tacy są to już wszystko jedno czy robić to za kasę czy dawać za darmo jak Caritas..  jak to określacie.  Mam dość jak widzę coś takiego.

Nie każdy jest taki sam, to was kręcą jedynie prostaki z dyskoteki którzy kłamią i zaliczają każdą a wy naiwne chcecie z takim stały związek stworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipokryzja

Kobiety zawsze zanikają liczbę partnerów bo wiedzą że to facetów nie kręci. Niby takie nowoczesne, a kłamią jak z nut jak by he o to zapytać. Znam takie co bzykaly się w kiblach na dyskotekach, ale ich chłopak się nigdy od nich tego nie dowie :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość ja 😄 napisał:

To znajdz sobie jakąś Iranke czy jakąś tam z bliskiego wschodu tylko nie wiem czy można być z Polski i ożenić się z taką.

Na Arabke jest zbyt biedny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lip
18 godzin temu, Gość okropne czasy napisał:

młode się kurrwią na potęge, często za kase, jprdl

Mnie tez obrzydza kure/stwo facetów. Dlatego nie szukam związku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hop

A ja czekałam z seksem na tego jedynego jak głupia, do 24 rż. Teraz z perspektywy czasu, uważam, że byłam głupia jak but, naiwna, wierzyłam w coś czego nie ma. Tak piszecie a potem jak przyjdzie co do czego i tak żaden facet nie docenia takiej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm

a ja czekałem do 32 i trafiłem na pól ...iszona który szukał spokojnej przystani po nieudanych związkach, dlatego samotne po 30stce odradzam, albo dziwne, albo ostro przerobione., nie zdradziła mnie, ale jej oczka co chwilę latały, w końcu jak pojechaliśmy na wesele jej siostry ciotecznej gdzie była świadkową to tak się zachwyciła świadkiem, że nie zauważyła jak poszedłem do samochodu i odjechałem :-))))))))) potem dzwoniła, płakała, nachodziła, ale już ją poznałem i wiedziałem co będzie, życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety się nie przyznają

że miały anal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×