Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bhshs

Czy to nazwisko w połączeniu z tym nazwiskiem wygląda dobrze?

Polecane posty

Na 90 % będzie Karolina Mucha. Czy macie jeszcze jakieś inne propozycje imion najlepiej żeby pasowało do nazwiska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji macie jakieś sposoby na nude. Strasznie się nudzę w szpitalu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Dominika, Laura, Marcelina to moje typy. Karolina tez super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Bhshs napisał:

A tak przy okazji macie jakieś sposoby na nude. Strasznie się nudzę w szpitalu. 

Masza cala wyprawke dla malej?  Jezeli nie to przegladaj wyprzedaze tego czego potrzebujesz.  Ja lubie czytac, robie na drutach i uwielbiam szperac w internecie na tematy, ktore mnie ciekawia.

Szczerze mowiac malo mam pomyslow na dobre polaczenie, ale sprobuje.  Nie mamy podobnego gustu, ale to pewnie akurat jest tutaj na korzysc.

Iwona Mucha

Renata Mucha

Ewelina Mucha

Alina Mucha

Kazimiera Mucha

Beata Mucha

Konstancja Mucha

Sabina Mucha

Aniela Mucha

Gaja Mucha

Kalina Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Imiona, ktore mi sie podobaja to Tomila, Tomira, Nawoja, Dagmara, Olimpia, Leandra, Damroka takze niezbyt popularne lub wcale 🙂

PRzy nazwisku jak Mucha jednak to lepiej nie nadawac wyszukanych imion poniewaz wychodza tak zwane Nikole Kielbasy itd.  Moze ktores z moich wczesniejszych propozycji wpadnie ci w ucho- staralam sie wybrac mniej popularne iiona obecnie, ale ogolnie czeste w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nazwisko przedtem zmień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spadaj w cholere

Ja pier...le, ile jeszcze tematow o tym zalozysz?!I gosc powyzej ma racje, zmien najpierw nazwisko, bo przy takim gownianym zadne imie nie bedzie brzmialo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak ci sie nudzi to moze pobawmy sie w najdziwniejsze lub nietypowe imiona z kalendarza?

Ja zaczne:

Zenobia, Hildegarda, Longina, Albina, Olena, Mirela, Zyta, Ksenia, Pamela, Inez, Arletta, Stella, Elfryda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Eulalia (podoba mi sie), Edeltrauda, Greta, Kunegunda, Filomena (podoba mi sie), Helga, Gerda, Wirginia, Inna, Blandyna, Anika, Irmgarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka
59 minut temu, Gość gosc napisał:

Jak ci sie nudzi to moze pobawmy sie w najdziwniejsze lub nietypowe imiona z kalendarza?

Ja zaczne:

Zenobia, Hildegarda, Longina, Albina, Olena, Mirela, Zyta, Ksenia, Pamela, Inez, Arletta, Stella, Elfryda.

Albina, Arletta, Ksenia, Pamela, Zyta - znam osoby o takim imieniu. Albina i Ksenia to panie +45, ale reszta w moim wieku (20-25).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Danka napisał:

Albina, Arletta, Ksenia, Pamela, Zyta - znam osoby o takim imieniu. Albina i Ksenia to panie +45, ale reszta w moim wieku (20-25).

Nie zes/raj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość Danka napisał:

Albina, Arletta, Ksenia, Pamela, Zyta - znam osoby o takim imieniu. Albina i Ksenia to panie +45, ale reszta w moim wieku (20-25).

A to ciekawie.  Czy dla ciebie w takim razie sa to nietypowe imiona czy osluchalas sie i sa zupelnie normalne?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka
18 minut temu, Gość gość napisał:

Nie zes/raj sie

Wypowiedź na poziomie, bo uraziłam królewnę, gdynie miała racji. 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To kolejne imiona:

Domicela (podoba mi sie), Erna, Oleksandra, Simona, Linda, Dobrochna, Emila, Alla, Zinaida, Amalia, Sybilla, Sabrina, Benita, Leslawa, Eunika (podoba mi sie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

A to ciekawie.  Czy dla ciebie w takim razie sa to nietypowe imiona czy osluchalas sie i sa zupelnie normalne?

 

Mnie żadne imiona nie dziwią i nie rozumiem dlaczego mogą? Nie każde mi się podoba, żadnego z wymienionych w tym wątku nie dałabym mojej córce, ale nie zmienia to faktu, że wszystkie są normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Danka napisał:

Mnie żadne imiona nie dziwią i nie rozumiem dlaczego mogą? Nie każde mi się podoba, żadnego z wymienionych w tym wątku nie dałabym mojej córce, ale nie zmienia to faktu, że wszystkie są normalne.

Pytam z ciekawosci poniewaz w naszych czasach ludzie nie slyszeli o imionach Zawisza czy Maryna i nawet takie (jak dla mnie znane) imiona sa uwazane za wydziwione i wymyslone.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Danka napisał:

Wypowiedź na poziomie, bo uraziłam królewnę, gdynie miała racji. 🤣🤣🤣

Nie noszę żadnego z wymienionych tu imion, co nie zmienia faktu, że zebrałyście się tu jak jakieś kwoki i rozstrząsacie cudze imiona gorzej jak dzieci w przedszkolu. 😂 Tak zupełnie na poziomie. 😂 Idź lepiej swojemu Januszowi gacie upierz, bo nie będzie miał w czym do roboty iść, przynajmniej coś pożytecznego zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kolejna grupa imion:

Ingeborga i Eufemia (podobaja mi sie), Petronela, Dobrawa, Dagna, Inka, Benigna, Otolia, Scholastyka, Narcyza, Hermina, Selena, Adamina, Aniceta, Berta, Ismena, Rozwita, Izolda, Letycja, Modesta, Prakseda, Wielislawa, Anida, Polina, Bogda, Ksymena, Delfina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Bhshs napisał:

Na 90 % będzie Karolina Mucha. Czy macie jeszcze jakieś inne propozycje imion najlepiej żeby pasowało do nazwiska. 

Bardzo fajnie brzmi. I nie bierz do siebie uwag o nazwisku. Mucha kojarzy się nie tylko z owadem, ale też elementem galowego stroju męskiego, Anną Muchą i artystą Alfonsem Muchą, którego prace mnie zachwycają.                 Na nudę w szpitalu to czytanie, spacery po korytarzu jeśli możesz chodzić, ja pomagałam roznosić posiłki po sali 😉 Zrób sobie paznokcie na poprawę humoru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bardzo fajnie brzmi. I nie bierz do siebie uwag o nazwisku. Mucha kojarzy się nie tylko z owadem, ale też elementem galowego stroju męskiego, Anną Muchą i artystą Alfonsem Muchą, którego prace mnie zachwycają.                 Na nudę w szpitalu to czytanie, spacery po korytarzu jeśli możesz chodzić, ja pomagałam roznosić posiłki po sali 😉 Zrób sobie paznokcie na poprawę 

Anna Mucha - potrójny rzyg. Ale obrazy Alfonsa Muchy są spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×