Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania

prezerwatywy u 16-latka? jestem w szoku

Polecane posty

Gość Gość xxx
4 minuty temu, Gość ania napisał:

Po pierwsze nie jesteśmy po zawodówce po drugie gdyby rodzice bardziej angażowali się w wychowanie swojej córki to by do tego nie doszło. 

To chyba prowo, bo jaka matka by tak pomyślała?

Po pierwsze, nie słyszałam o przypadku, żeby w wieku 16 lat to dziewczyna nalegała na seks, więc raczej to twój syn jest za to odpowiedzialny. Wina co najmniej obopólna, chociaż sądzę, że i Wasza, i tamtych rodziców. Co do rozmowy z nimi, to poczekałabym jeszcze. Należy porozmawiać z synem. Ja z dziećmi rozmawiam o nieplanowanych, nastoletnich ciążach itp. na przykładzie z sąsiedztwa czy tv. Nie mów synowi, że znalazłaś te prezerwatywy, bo straci do Was zaufanie. Rozmawiaj ogólnie. Nie pozawalaj na zbyt długie zamykanie się w pokoju. W ogóle uważam, że to chłopak powinien chodzić do dziewczyny częściej. W razie czego, to jej rodzice nie dopilnują 😉  Jak możesz sprzątać mu pokój? Skoro bawi się w mężczyznę, to oczekuj od niego mężnego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx
39 minut temu, Gość ania napisał:

Wiadomo że jak ... nie da to pies nie weźmie. Ona prowokuje mojego syna, zanim ją poznał to układał klocki LEGO a na to tam na dole mówił " siusiaczek". Mam nadzieję, że ją zapłodni i przyjdzie do domu z brzuchem to jej rodzice może otrzeźwieją. Mój syn odpowiedzialności nie poniesie bo skoro daje jemu to pewnie daje po osiedlu. Wiadomo kim są dziewczyny co w tym wieku seks uprawiają. Zwykłymi k!u!r!w!ani!

Zawsze w głowie miałam taką myśl: jak idziesz z kimś do łóżka, kto już miał doświadczenia seksualne, to tak jakbyś z tymi osobami też szła... Chodzi o choroby przenoszone drogą płciową. Nawet prezerwatywa nie zawsze przed nimi uchroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
4 minuty temu, Gość Gość xxx napisał:

Po pierwsze, nie słyszałam o przypadku, żeby w wieku 16 lat to dziewczyna nalegała na seks, więc raczej to twój syn jest za to odpowiedzialny

Akurat moj syn jest ministrantem i do tej pory bardzo negatywnie wypowiadał się o dziewczynach co tracą cnotę przed ślubem. Pewnie mu cyckami zaświeciła i uległ pożądaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
4 minuty temu, Gość Gość xxx napisał:

Zawsze w głowie miałam taką myśl: jak idziesz z kimś do łóżka, kto już miał doświadczenia seksualne, to tak jakbyś z tymi osobami też szła... Chodzi o choroby przenoszone drogą płciową. Nawet prezerwatywa nie zawsze przed nimi uchroni.

No właśnie, i teraz syn już nigdy nie znajdzie dobrej żony bo porządna kobieta takiego skąpanego nie chce. A ja nie chcę nieporzadnej synowej. No z tą obecna na pewno się już nie ożeni, skoro mu dała to pewnie innym też daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość ania napisał:

Akurat moj syn jest ministrantem i do tej pory bardzo negatywnie wypowiadał się o dziewczynach co tracą cnotę przed ślubem. Pewnie mu cyckami zaświeciła i uległ pożądaniu.

A może po prostu źle go wychowałaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość ania napisał:

Akurat moj syn jest ministrantem i do tej pory bardzo negatywnie wypowiadał się o dziewczynach co tracą cnotę przed ślubem. Pewnie mu cyckami zaświeciła i uległ pożądaniu.

A może po prostu źle go wychowałaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość ania napisał:

No właśnie, i teraz syn już nigdy nie znajdzie dobrej żony bo porządna kobieta takiego skąpanego nie chce. A ja nie chcę nieporzadnej synowej. No z tą obecna na pewno się już nie ożeni, skoro mu dała to pewnie innym też daje.

Rozumiem, że takie wnioski z własnego doświadczenia. Twój syn nie może być normalny skoro ma taką jeb/niętą matkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Rozumiem, że takie wnioski z własnego doświadczenia. Twój syn nie może być normalny skoro ma taką jeb/niętą matkę. 

Tak, z własnego. Do małżeńskiego loża szłam jako dziewica, jak każda szanująca się kobieta. 

Potem są tu tematy typu mąż mnie bije etc a prawda taka że tacy mężowie przypadają tym łatwiejszym, co straciły wianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość ania napisał:

Akurat moj syn jest ministrantem i do tej pory bardzo negatywnie wypowiadał się o dziewczynach co tracą cnotę przed ślubem. Pewnie mu cyckami zaświeciła i uległ pożądaniu.

Więc może to nie gumki dla dziewczyny 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Mam 25 lat, dziewictwo straciłam mając 15 (brakowało mi niecałego miesiąca do 16 urodzin) i możecie mi nie wierzyć, ale do dziś jestem w związku z tym mężczyzną (ma obecnie 27 lat). Nie robiłam „tego” z nikim innym, po 6 latach razem oświadczył mi się, po ponad roku od zaręczyn wzięliśmy ślub, od przyszłego roku będziemy się starać o pierwsze dziecko. Można? Można. Moja mama rozpoczęła ze mną rozmowy na ten temat po 16 urodzinach, bo wiedziała, że od pół roku mam chłopaka, to przyznałam się co i jak. Była wściekła oraz płakała, ale szybko jej przeszło. Dziś młodzież dojrzewa jeszcze szybciej, zaakceptuj jego wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość ania napisał:

No właśnie, i teraz syn już nigdy nie znajdzie dobrej żony bo porządna kobieta takiego skąpanego nie chce. A ja nie chcę nieporzadnej synowej. No z tą obecna na pewno się już nie ożeni, skoro mu dała to pewnie innym też daje.

Prawdziwa Dama, a twojemy synowi pozostaje ręczny, bo mamusia sobie nie życzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×