Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneta

Na kogo ja wychowałam córkę...

Polecane posty

Gość Aneta

Ma 17 lat, boli mnie że zamiast zająć się nauką, to głupoty jej w głowie. ma konto na tym instagramie gdzie wrzuca swoje zdjęcia, czasem pokazujące za dużo moim i męża zdaniem. Albo pokazuje jak testuje jakieś kosmetyki lub jest z koleżankami na pizzy. To zwykła strata czasu, jak przemówić jej do rozsądku? Mi nie przyszłoby do glowy kiedyś zdradzać takich szczegółów ze swojego życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co jest intymnego w wyjściu z koleżankami na pizzę, albo testowaniu kosmetyków? Czytając tytuł myślałam, że córka się sprzedaje, albo uderzyła babcię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Co jest intymnego w wyjściu z koleżankami na pizzę, albo testowaniu kosmetyków? Czytając tytuł myślałam, że córka się sprzedaje, albo uderzyła babcię...

A po co informować wszystkich gdzie się jest? Dla mnie i meza to strasznie puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Co zazdrosna jesteś o urodę i popularność? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi
3 minuty temu, Gość Aneta napisał:

A po co informować wszystkich gdzie się jest? Dla mnie i meza to strasznie puste

A co nie jest puste? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

zazdrosna o popularnosc? nosz ku/rwa mac skad sied takie pustaki biora. a no tak rodza sie w polaczkowym nedznym spoleczenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola12
11 minut temu, Gość hehehe napisał:

zazdrosna o popularnosc? nosz ku/rwa mac skad sied takie pustaki biora. a no tak rodza sie w polaczkowym nedznym spoleczenstwie

A co nie jest puste? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
27 minut temu, Gość Xxx napisał:

Co zazdrosna jesteś o urodę i popularność? 

Tak, jestem zazdrosna o własną córkę. 🤦Uroda i popularność mijają, będzie musiała w końcu dorosnąć i co jej po tym zostanie? zaniedbuje naukę tylko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może obraca się w podobnym towarzystwie? Pizza i kosmetyki to nic złego. Najgorzej jeśliby pojawiły się wyzywające zdjęcia. Musisz z nią pogadać. Nie wyśmiewać,nie zabraniać,ale zwyczajnie pogadać. I ciesz się Autorko, że Młoda nie ukrywa przed Tobą tego profilu. To też jest oznaka zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia żona Zbysia

Może daj jej szlaban na kosmetyki, po co taka młoda dziewczyna ma się malować? Straszne jest to co piszesz, zupełny brak szacunku do siebie, swojego ciała, Boga, rodziców i wartości moralnych. 

Powinniście z mężem się za nią wziąć, do 18 arki zero wyjść, telefonu, koleżanek. Modlitwa, nauka i praca np w domu to najlepsze wychowanie. Taka duża panna z powodzeniem może pomóc przy gotowaniu obiadów czy posprzątać mieszkanie. Jeśli odmówi to przestań jej prać i gotować. 

Staraj się tez w codziennym natłoku znaleźć czas na wspólną rozmowę i módlcie się codziennie razem o jakieś godzinie wieczorem. To bardzo spaja rodzinę.

Jak młodsze dzieci reagują na szaleństwa siostry? To ważne, by pozostałym tłumaczyć, że zachowanie siostry jest wyzywające i niegodne, że nie warto za nią podążać bo ona krzywdzi tylko samą siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×