Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aaaaa

Co sądzicie o Olfie?

Polecane posty

Gość Gość

Smutna, samotna kobieta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zimna, albo zimna udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Pomimo tego, ze nie uznaje hipokryzji...…….czesto jest hipokrytyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręcio

nawet już mi jej nie szkoda, nigdy nie poznałam kogoś o tak wstrętnej osobowości, obok której nie chciałabym się nawet znaleźć w jednym sklepie

 

śmieszy mnie też jej przekonanie o tym, że jest niesamowicie piękna i zadbana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Biedna i nieszczęsliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ģość

Pozorantka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pamiętacie jej początki? Wtedy dała się lubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oglądam ją czasem dla żartu. Żeby popatrzeć jak próbuje pozować na bogatą kobietę 😂 Dla mnie to niezły kabaret. Prawda jest taka, że obok luksusu nie stała i stać nie będzie, bo utrzymuje się z tego swojego kanału. Ma dużo kompleksów i słomy w butach. Ubzdurała sobie, że jak uciuła na torebkę LV to jest bogaczką. Pamiętam jej krótką znajomość z bogatą widzką, która to wyśmiała Olfę, że pozuje na luksusową kobietę sukcesu, a nie ma auta, tylko jeździ brudnymi taksówkami. No ale to prawda o Olfie. Prestiżowe auto to koszt minimum 500 tysięcy. To kwota poza jej zasięgiem. Ona nie ma nawet kasy, żeby mieszkanie kupić. Dlatego jest dla mnie żałosna. Zarzuca innym, że są nieudacznikami, a sama jest przed 40 i nie ma niczego poza stwarzaniem pozorów. Taka wielka bizneswomen, a nie dorobiła się auta, willi ani nawet ekipy do filmów. Dobrze, że brat pomaga wielkiej kobiecie sukcesu 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja bym się taksówek nie czepiała. Naprawdę jeśli się mieszka w centrum Warszawy, bujanie się autem nie ma sensu, w tym ją rozumiem. Moje auto bardzo często stoi odłogiem, jeżdżę nim praktycznie jedynie w odwiedziny do siostry do innego miasta. Oczywiście co innego nie mieć z samochodu z wygody (a móc sobie kupić z dnia na dzień), a innego jeśli kogoś na nie nie stać, a pozuje na bogacza. Wtedy to jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ja bym się taksówek nie czepiała. Naprawdę jeśli się mieszka w centrum Warszawy, bujanie się autem nie ma sensu, w tym ją rozumiem. Moje auto bardzo często stoi odłogiem, jeżdżę nim praktycznie jedynie w odwiedziny do siostry do innego miasta. Oczywiście co innego nie mieć z samochodu z wygody (a móc sobie kupić z dnia na dzień), a innego jeśli kogoś na nie nie stać, a pozuje na bogacza. Wtedy to jest śmieszne.

Zgadzam się 😉 Tylko że to było z perspektywy prawdziwie bogatej kobiety, która spotkała się z Olfą na żywo. I okazało się, że Olfa dla bogatych ludzi to biedaczka, która nie może pozwolić sobie na auto. A próbuje pozorować na kobietę sukcesu. Więc Dora może dalej podnosić sobie ego wyzywając ludzi od nieudaczników. A dla mnie ona nim jest. Bo nie osiągnęła nawet w 1/10 tego, co próbuje udawać, że ma. Spoko, można wybrać skromne życie. Ale ona robi z siebie drugą Helenę Rubinstein a jest zwykłą vlogerką, nawet nie należy do czołówki, typu Grzelakowa, która ma milionowe wyświetlenia i reklamy w tv. Olfa nie ma ani popularności ani nie jest prestiżową marką. Od dawna dla ludzi jest pośmiewiskiem i synonimem obciachu. Nawet Honka nazywała ja Olfą. Pozostało jej tylko Nstural Mojo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A co tam u Majki? Już przejrzała na oczy ? Tak było zapatrzona w Olfkę, niemal była jej klonem... Co z tą przyjaźnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
29 minut temu, Gość gość napisał:

Ja bym się taksówek nie czepiała. Naprawdę jeśli się mieszka w centrum Warszawy, bujanie się autem nie ma sensu, w tym ją rozumiem. Moje auto bardzo często stoi odłogiem, jeżdżę nim praktycznie jedynie w odwiedziny do siostry do innego miasta. Oczywiście co innego nie mieć z samochodu z wygody (a móc sobie kupić z dnia na dzień), a innego jeśli kogoś na nie nie stać, a pozuje na bogacza. Wtedy to jest śmieszne.

Mieszkam w Wa-wie i pracuję tu. I o ile autem nie poruszam się do pracy, to podczas urlopów i odzwiedzin znajomych moje auto jest w ciągłym użytku. Nie wiem jak Ty sobie wyobrażasz, że podczas urlopu  musiałabym wszystkie bagaże pakowac do taxi, a potem ciągle przesiadac się z całym  majdanem? Chyba że mówisz o kimś, kto tylko siedzi w domu i rusza do pracy. Ale zdaje się że Olfaktoria kręci filmiki tylko w domu i restauracji, nigdzie nie pracuje, wiec tym bardziej ten wpis nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

brzydka jest 😄

i pusta,jak można powiedzieć o kimś kto jest biednym ,ze jest nieudacznikiem. Niektórzy są na przykład niepełnosprawni ale dla niej to nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2552
7 godzin temu, Gość kręcio napisał:

nawet już mi jej nie szkoda, nigdy nie poznałam kogoś o tak wstrętnej osobowości, obok której nie chciałabym się nawet znaleźć w jednym sklepie

 

śmieszy mnie też jej przekonanie o tym, że jest niesamowicie piękna i zadbana:)

O cześć Majeczka, napisz coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhh

Majeczka wydaje się   być fajną, normalną kobietką, na szczęscie chyba już nie ma wielkiej przyjazni. Dawno jej nie było na filmikach Olfy. Nie zapominajcie, że nasza bohaterka ma też bogatego mężczyznę, niejakiego Janusza. On ma samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Samochód to ona musiałaby mieć z kierowcą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

Nie jest przed 40. Nie wiem ile ma z 32?33? Tez nie uważam, ze nie jest atrakcyjna i bogata. Ma kilka torebek i drogich ubran. Jakby większość kobiet w jej wieku sprzedało auta i wyczyściły swoje konta to miałyby te same torebki i aparaciki. I nie są luksusowe i w oczach olfy są nieudacznikami, bo pracują na etacie. Jak wgl można kogoś obrażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

a co to było za spotkanie z prawdziwa bogata kobieta i skąd wiadomo jaka była jej opinia o niej?

najlepsze były bajki o tym ile Olfa wydaje na swój kanal - bredziła, ze w zeszłym roku wydała chyba 600 tysięcy złotych na sprzęt, płakałam ze śmiechu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdjsjsjsnx
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

a co to było za spotkanie z prawdziwa bogata kobieta i skąd wiadomo jaka była jej opinia o niej?

najlepsze były bajki o tym ile Olfa wydaje na swój kanal - bredziła, ze w zeszłym roku wydała chyba 600 tysięcy złotych na sprzęt, płakałam ze śmiechu. 

"Wydała" 600tys. a ciągle lata z tą samą kamerką na statywie.

Olfa taka konkretna, a znów robi tabelki w excellu. Dziewczyno idziesz i wynajmujesz, a nie rozkminiasz jakbyś lekarstwo na raka robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancient

Zgadzam się z większością wypowiedzi,  które tutaj padły. Moim zdaniem ona wykreowała sobie pewną postać , którą teraz odgrywa aczkolwiek zdarzają się różne zgrzyty w tych jej opowieściach . Na pewno ma jakieś pieniądze, bo jednak kupuje te drogie akcesoria.  Ja myślę,  że  wszystko co zarobi przeznacza na te torebki i traktuje to jako inwestycje w swój wizerunek i tym samym źródło kolejnych dochodów i współprac. Ona na tej wizji luksusu i tego że jest bogata buduje tak naprawdę swój wizerunek. Mnie tylko zastanowia kwestia Janusza. Normalnie pomyślałabym że ona to sobie wszystko wymyśliła, ale jednak są osoby którego widziały go. Przecież były te wyjazdy Andziaks, szusz, Karolina.  Chyba nie sądzicie że wszędzie namawiała ludzi żeby kłamali że Janusz istnieje ? Druga sprawa, że są osoby  np. taka Majka czy Honorata z którymi już się nie koleguje mogłyby ją zdemaskować teraz. Zauważcie że mimo tego że ona tych zerwanych kontaktów z ludźmi ma bardzo dużo na koncie to nikt jeszcze nie ujawnił obnażających jej w sytuacji.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość hhh napisał:

Majeczka wydaje się   być fajną, normalną kobietką, na szczęscie chyba już nie ma wielkiej przyjazni. Dawno jej nie było na filmikach Olfy. Nie zapominajcie, że nasza bohaterka ma też bogatego mężczyznę, niejakiego Janusza. On ma samochód.

Nawet on nie ma. Jak jechali z jej bratem, to wypożyczyli samochód, sama o tym mówila. Brat w takim układzie też pewnie nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ok

15 minut temu, Gość Ancient napisał:

Zgadzam się z większością wypowiedzi,  które tutaj padły. Moim zdaniem ona wykreowała sobie pewną postać , którą teraz odgrywa aczkolwiek zdarzają się różne zgrzyty w tych jej opowieściach . Na pewno ma jakieś pieniądze, bo jednak kupuje te drogie akcesoria.  Ja myślę,  że  wszystko co zarobi przeznacza na te torebki i traktuje to jako inwestycje w swój wizerunek i tym samym źródło kolejnych dochodów i współprac. Ona na tej wizji luksusu i tego że jest bogata buduje tak naprawdę swój wizerunek. Mnie tylko zastanowia kwestia Janusza. Normalnie pomyślałabym że ona to sobie wszystko wymyśliła, ale jednak są osoby którego widziały go. Przecież były te wyjazdy Andziaks, szusz, Karolina.  Chyba nie sądzicie że wszędzie namawiała ludzi żeby kłamali że Janusz istnieje ? Druga sprawa, że są osoby  np. taka Majka czy Honorata z którymi już się nie koleguje mogłyby ją zdemaskować teraz. Zauważcie że mimo tego że ona tych zerwanych kontaktów z ludźmi ma bardzo dużo na koncie to nikt jeszcze nie ujawnił obnażających jej w sytuacji.  

Pewnie Olfa zagroziła im pozwami , haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

brzydka jest 😄

i pusta,jak można powiedzieć o kimś kto jest biednym ,ze jest nieudacznikiem. Niektórzy są na przykład niepełnosprawni ale dla niej to nie ma znaczenia

Chyba zapomniała, że jeszcze niedawno sama była biedna, mieszkała na wiosce w chałupie w patologicznej rodzinie... Czyli według obecnego rozumowania, sama była takim nieudacznikiem życiowym... Podobnie jak jej rodzina.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieno

Ktos, kto jest takim czlowiekiem sukcesu, jak ona deklaruje, nie musi chyba krecic 30 minutow reklam wisiorkow z misiem, ktore niby "dostala". Nie cierpie jej wizerunku egocentrycznej, bezwzglednej kobiety sukcesu, lepszej od calego spoleczenstwa polskiego. Kreuje sie na postac kontrowersyjna, zeby miec wiecej wyswietlen. A tak naprawde te jej opinie nie sa ani kontrowersyjne, ani przemyslane. Takie prowokacje. Bo tak naprawde to ona nie ma swiatopogladu czy edukacji. Wszystko, co mowi, sprowadza sie do tego, ze ma dobra luksusowe (ktorymi leczy kompleksy) a one sa wyznacznikiem sukcesu, ten z kolei jest mierzony forsa. To wartosci, jakie chce przekazac. Natomiast te reklamy sa zenujace. Raz byl film jak przypadkiem spotkala swoja kolezanke w butiku pewnej marki. Kupily tam ciuchy i potem obydwie przypadkiem spotkaly sie na bankiecie tej marki w tych ciuchach. To powinno byc jakos uregulowane legalnie, te kryptoreklamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffff

luksus w bidnym wydaniu. parę gadżetów z LV, niewystawianie nosa poza swoje miasteczko i dużo sierści w mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ktoś pisze o Januszu, że Szusz i Andziaks go widziały. A zwróciliście uwagę, w tych filmikach z wyjazdu do willi rodziców Andziaks, rok temu chyba, gdzie zaprosiła właśnie Szusz z mężem i Olfę z „Januszem”, w filmiku Andzi była kamera ustawiona w taki sposób, ze ukazywała cały stół, przy którym siedzieli ze swoimi gośćmi i nie tylko nie było żadnego „Janusza” obok Olfy, nie było nawet nakrycia dla niego 😂 Zobaczcie sobie. A inne vlogerki przecież nie będą jej demaskować, bo wszystkie jadą na jednym wózku i same by nie chciały by coś na nich temat wypłynęło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gupek
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Ktoś pisze o Januszu, że Szusz i Andziaks go widziały. A zwróciliście uwagę, w tych filmikach z wyjazdu do willi rodziców Andziaks, rok temu chyba, gdzie zaprosiła właśnie Szusz z mężem i Olfę z „Januszem”, w filmiku Andzi była kamera ustawiona w taki sposób, ze ukazywała cały stół, przy którym siedzieli ze swoimi gośćmi i nie tylko nie było żadnego „Janusza” obok Olfy, nie było nawet nakrycia dla niego 😂 Zobaczcie sobie. A inne vlogerki przecież nie będą jej demaskować, bo wszystkie jadą na jednym wózku i same by nie chciały by coś na nich temat wypłynęło. 

Mylisz się. Janusz siedział naprzeciwko chłopa Szusz. Ona sama kamerując "przypadkowo" go pokazała. Filmik niedługo po tym zniknał z kanału Szusz.

Jest to ten sam chłop, którego widać z Olfą na jednym z filmików Mon Credo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na wyjazdach Olfy bywa czasem Trzetrzelewski i Olfa dodaje do tych sytuacji takie komentarze, zeby widzowie, po polaczeniu hasla Janusz z widokiem Kuby, wydedukowali ze jednak ma faceta. Ale to, ze u Andzi byla i Olfa u Kuba, nie oznacza przeciez z automatu, ze oni sa para. I dziwi mnie, ze ludzie tak latwo daja sie jej manipulowac. Jakby zupelnie zapomnieli, ze to sa wystepy tej samej Olfy ktora jeszcze nie tak dawno temu zrobila zdjecie rekawa obcego faceta podpisujac je, ze to Janusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×