Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krysia żona Zbysia

Mamusie która z was była dziewicą do ślubu?

Polecane posty

Gość Krysia żona Zbysia

Bo w jednym temacie wyszło, że mało która naprawdę się szanowała aż do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A co ma obecność błony w cipie do szacunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Żadnego ślubu przed seksem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jest Res i jego klimaty hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

MAMUSIĄ to ja jestem dla swojego dziecka infantylna dzbanico.

a po drugie z kimś te kobiety tracą dziewictwo to co? faceci już mogą się "nie szanować"? ich z cnoty nikt nie rozlicza, bo im wolno? 

po trzecie, chyba pierwszy raz się zgadzam z resem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie byłam i nie żałuję😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja się do ślubu wyszalałam 🙂 Popróbowałam różnych mężczyzn. I różnych konfiguracji. Byłam z dwoma na raz i nawet w tzw. gang bangu. I nie żałuję, do 30 spróbowałam wszystkiego, czego chciałam. A teraz od kilku lat mąż, dzieci i czuję się spełniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

aż mną telepie jak widzę tematy rozpoczęte słowem "mamusie". Nie Jestem Twoja mamusia a spełniona kobieta - owszem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia żona Zbysia
24 minuty temu, Rescator555 napisał:

A co ma obecność błony w cipie do szacunku?

Kobieto, normalna jesteś? Po coś nam Stwórca te błonę dał. Jeśli się wianek straci za szybko to potem żaden cię nie chce. Pewnie sama się puszczalas za młodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Krysia żona Zbysia napisał:

Kobieto, normalna jesteś? Po coś nam Stwórca te błonę dał. Jeśli się wianek straci za szybko to potem żaden cię nie chce. Pewnie sama się puszczalas za młodu.

A wiesz geniuszu, że ta błona sama się może przebić 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Krysia żona Zbysia napisał:

Kobieto, normalna jesteś? Po coś nam Stwórca te błonę dał. Jeśli się wianek straci za szybko to potem żaden cię nie chce. Pewnie sama się puszczalas za młodu.

Na szczęście jestem facetem i stwórcą nie dał mi żadnej błony. Ale kilka udało mi się przedziurawić. Myślisz, że właścicielek tych błon nikt już nie chciał? To co ja narobiłem! Muszę chyba odnaleźć te dziewczyny i ożenić się z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a po co dal? sami naukowcy nie są zgodni co do jej przydatnosci a krysia zona zbysia zaraz dostanie nagrode jobla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

w zyciu 😄 w slepo nie biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc-ja

Ja jestem nadal dziewicą, nie mam męża ani dzieci i już pewnie nie będę mieć. Nie jestem ani brzydka ani wierząca. Moim zdaniem najlepiej stracić dziewictwo w liceum, potem już pozamiatane i wstyd się komukolwiek do tego przyznać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o sobie

Jeden facet w życiu, dwoje dzieci, kilkanaście lat razem, ślub zbędny. "Szanuję się" czy "nie szanuję się", wg jakich kryteriów a raczej czyich? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Krysia żona Zbysia napisał:

Kobieto, normalna jesteś? Po coś nam Stwórca te błonę dał. Jeśli się wianek straci za szybko to potem żaden cię nie chce. Pewnie sama się puszczalas za młodu.

Hahahahahahaha 😄

prowokować i trollować to też trzeba umieć. Robisz to tak, że aż oczy bolą. Słaba jesteś w tym. 

0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja prawie. Miałam noc przedślubną żeby nie stracić poślubnej. W dzień ślubu wypadał okres 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gosc-ja napisał:

Ja jestem nadal dziewicą, nie mam męża ani dzieci i już pewnie nie będę mieć. Nie jestem ani brzydka ani wierząca. Moim zdaniem najlepiej stracić dziewictwo w liceum, potem już pozamiatane i wstyd się komukolwiek do tego przyznać. 

Dlaczego? Ja pierwszy swój raz miałam na studiach w wieku 21 lat. Nie uważam, że to wstyd. Mój ówczesny facet nie miał z tym problemu. Tak mi się życie układało, że nie byłam do tego czasu w żadnym związku poważnym, a z byle kim nie chciałam tego robić. Potem miałam jeszcze 2 inne związki i poznałam męża. W sumie miałam 4 facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia żona Zbysia
18 minut temu, Rescator555 napisał:

Myślisz, że właścicielek tych błon nikt już nie chciał? To co ja narobiłem! Muszę chyba odnaleźć te dziewczyny i ożenić się z nimi

Pewnie żony też nie masz, skoro skaczesz z kwiatka na kwiatek. A te kobiety które splugawiles mają już do końca życia przerypane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja jestem i mam 25 lat:) nie mam problemu, zeby komus o tym powiedziec.. to raczej powod do dumy, bo zadnych testow nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc-ja
14 minut temu, Gość gość napisał:

Dlaczego? Ja pierwszy swój raz miałam na studiach w wieku 21 lat. Nie uważam, że to wstyd. Mój ówczesny facet nie miał z tym problemu. Tak mi się życie układało, że nie byłam do tego czasu w żadnym związku poważnym, a z byle kim nie chciałam tego robić. Potem miałam jeszcze 2 inne związki i poznałam męża. W sumie miałam 4 facetów.

21 lat jeszcze ujdzie, gorzej jak ma się 25+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość gosc napisał:

ja jestem i mam 25 lat:) nie mam problemu, zeby komus o tym powiedziec.. to raczej powod do dumy, bo zadnych testow nie potrzebuje

Dla mnie ani do dumy ani do wstydu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia zona Zbysia

ja długo byłam dziewica bo dawałam w dupke  i bralam do ust. Błonę zachowałam przeciez dla meza. za to zawsze mnie szanowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Dla mnie ani do dumy ani do wstydu. 

wiele osób mi mówi, że to taki sam powód do dumy, jak i to, że zwaliło sie dziś kupe... ale mimo wszystko jest to mój powód do dumy, bo nie potrzebuje seksu by kogoś kochać, a aseksualna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Rescator555 napisał:

Na szczęście jestem facetem i stwórcą nie dał mi żadnej błony. Ale kilka udało mi się przedziurawić. Myślisz, że właścicielek tych błon nikt już nie chciał? To co ja narobiłem! Muszę chyba odnaleźć te dziewczyny i ożenić się z nimi

To dmuchane lale też mają błony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja kupiłam sztuczną błonę i wsadziłam 2 na raz 😄 mąż się zdziwił i chciał jechać na pogotowie 😄 Aha! Miały też efekty świetlne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Taaa faceci by chcieli schować te swoje małe korniszonki które często są wielkim rozczarowaniem dla kobiety 😁 taka przykrywka "szacunku" a w rzeczywistości nie maja nic kobiecie do zaoferowania. Także kobietki pamiętać że taki fanatyk nie ma nic w gaciach 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość gosc napisał:

ja jestem i mam 25 lat:) nie mam problemu, zeby komus o tym powiedziec.. to raczej powod do dumy, bo zadnych testow nie potrzebuje

Jakby zobaczyć twoje zdjęcie to jeszcze powiedzą-" wcale się nie dziwię"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
39 minut temu, Gość Gość napisał:

To dmuchane lale też mają błony?

Zajrzyj sobie między nogi i sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 godzin temu, Rescator555 napisał:

A co ma obecność błony w cipie do szacunku?

raz w zyciu zgodze sie z Resem. co za durny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×