Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jest agresywny

Polecane posty

Gość Gość

Na codzień to nadzwyczaj spokojny, rozsądny, idealny człowiek. Chodzi do pracy w garniturze i nie pomyslelibyscie jak może się czasem zachowywać. Gdy się zdenerwuje staje się kimś innym. Ma problemy z panowaniem nad sobą gdy coś go wyprowadzi z równowagi. Nigdy nie widziałam żeby taki był w obecności większego grona, przy jego znajomych to anioł. Ale kiedyś po pijaku z byle jakiego powodu tzn obraziłam się że tak późno wrócił, kazał mi wynosić się z mieszkania i pchnal mnie na łóżko. Innym razem zaatakował nas obcy pies na ulicy a nie było blisko żadnego domu ani właściciela, kopnął psa z całej siły dwa razy chociaż pies nie stwarzal dla nas zagrożenia. Innym razem klocilismy się w czasie jazdy i wtedy zaczął przyspieszać do niebezpiecznej prędkości tak że cała się trzeslam i prosiłam go aby zwolnił a doniego nic nie doscieralo. I nie dało się z nim jeszcze przez cały wieczór dogadać. Dopiero z czasem mu przeszło. Poza tymi zdarzeniami to dla innych jak napisałam wyżej może się wydawać aniołem. Ale ja się boję co będzie w przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To sa takie sygnaly, ktore bedziesz wspominac za x czasu, ze mozna bylo sie domyslic. Z czasem zazwyczaj jest coraz gorzej, a nie lepiej.

Zwiewaj jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czerwona lampka ostrzegawcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajomy
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To sa takie sygnaly, ktore bedziesz wspominac za x czasu, ze mozna bylo sie domyslic. Z czasem zazwyczaj jest coraz gorzej, a nie lepiej.

Zwiewaj jak najszybciej.

Do ciebie ty będziesz nie lepszy.

Autorko idź z nim do psychologa rozwalać każdy będzie pisać ale pomóc to żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajomy
1 minutę temu, Gość guest napisał:

to normalne, kiedy babsko podwaza męskosc faceta. wam sie wydaje, ze klotnia z facetem jest dobra jak ostra kielbasa. jak z niego szydzisz to ciesz sie jak w ryj jeszcze nie dostalas

To się nazywa przemoc domowa z środowiska patologicznego skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Są tutaj kobiety które są w takim związku, mają takiego męża? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Me me
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Są tutaj kobiety które są w takim związku, mają takiego męża? 

Miałam takiego męża. Nawet w mundurze. Co niedzielę w kościele,wzór cnót. W kłótniach i bez alkoholu było szarpanie,popychanie,wyrzucanie z domu, nie mogłam spać,bo zabierał mi kołdrę i nie pozwalał gasić światła i wiele innych. Tacy ludzie się nie zmieniają,a wykonywany zawód ich nie definiuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co ci autorko pakować się w związek z psychicznym? Bo jest psychiczny, na 100%,a uwierz mi będzie tylko gorzej i w końcu może dojść do nieszczęścia, przemyśl to... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajomy
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Po co ci autorko pakować się w związek z psychicznym? Bo jest psychiczny, na 100%,a uwierz mi będzie tylko gorzej i w końcu może dojść do nieszczęścia, przemyśl to... 

Większość stałych etatowców jest psycholami nie jest wyjątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Po co ci autorko pakować się w związek z psychicznym? Bo jest psychiczny, na 100%,a uwierz mi będzie tylko gorzej i w końcu może dojść do nieszczęścia, przemyśl to... 

To tylko powód do zastanowienia. Czy na 100 % mozna twierdzić że jest psychiczny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wystarczą te fakty przytoczone odnośnie zachowania w sytuacjach stresowych, dla niego, karanie milczeniem,nieovliczalne zachowanie za kierownicą po sprzeczne, uważasz, że tak zachowuje się człowiek zrównoważony? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
3 godziny temu, Gość Me me napisał:

Miałam takiego męża. Nawet w mundurze. Co niedzielę w kościele,wzór cnót. W kłótniach i bez alkoholu było szarpanie,popychanie,wyrzucanie z domu, nie mogłam spać,bo zabierał mi kołdrę i nie pozwalał gasić światła i wiele innych. Tacy ludzie się nie zmieniają,a wykonywany zawód ich nie definiuje.

dokładnie ,tacy najgorsi są! poyeby! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Związki większości policjantów się rozpadaja podobno. 

Znam taki ze policjant zdradził żonę z inną. Potem żona go zostawiła jak się dowiedziała że ja zdradził i będzie miał dziecko z tamtą. A policjant potem pobił ta kobietę która była z nim w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna

Uciekaj, miałam takiego męża, był w otoczeniu wśród znajomych wzorem, wyższe wykształcenie, garnitur, super praca, wygadany, sympatyczny itd. a w domu bił psa kijem, aż pies zwariował i trzeba go było uśpić, mnie też nie raz uderzył, raz w tak pośrodku, w klatkę piersiową, że straciłam oddech. To wszystko działo się wiele lat temu, ale do dziś na samo wspomnienie mam uraz do mężczyzn, wydaje mi się że każdy taki sam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×