Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chłop

Faceci są w stanie zabrać biedną szarą myszkę do drogiej restauracji czy na drogą wycieczkę

Polecane posty

Gość Chłop

A potem z satysfakcją patrzeć na to jaką sprawili jej tym przyjemność i że zasponsorowali jej coś na co sama nie była by w stanie sobie pozwolić. Robią to ze zwykłej ludzkiej dobroci i empatii.

Kobiet natomiast nie stać na taki gest wobec faceta. Dla nich przeciętny facet bez kasy to największy śmieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Zgadza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Amen, bo baby to egoistyczne kur!wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
18 minut temu, Gość Chłop napisał:

A potem z satysfakcją patrzeć na to jaką sprawili jej tym przyjemność i że zasponsorowali jej coś na co sama nie była by w stanie sobie pozwolić. Robią to ze zwykłej ludzkiej dobroci i empatii.

Kobiet natomiast nie stać na taki gest wobec faceta. Dla nich przeciętny facet bez kasy to największy śmieć

a dlaczego nie stać? ja np notorycznie płace za męża i dzieci jak idziemy na obiad.Kino tak samo. Sprzety w domu za moje. Jak kobieta pracuje to ma czym płacić to juz nie jest średniowiecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka

na wyjazdach rodzinych tez ja płace w restauracjach.W lipcu lecę za granice do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź już krwa spać
3 minuty temu, Gość parassolka napisał:

a dlaczego nie stać? ja np notorycznie płace za męża i dzieci jak idziemy na obiad.Kino tak samo. Sprzety w domu za moje. Jak kobieta pracuje to ma czym płacić to juz nie jest średniowiecze.

widocznie nie jesteś biedna szara myszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka

ja może z zamożnego domu do biedy się wżeniłam ale mam dwie ręce i swoją kasę też .Co to znaczy szara myszka? u mnie facet na starcie jest skreślony z takim tekstem.Rodzice teraz dom kupili i bratu wesele na 300 osób zrobili w jednym czasie.Tyle ze ja od nich nic nie chcę.Trzeba mieć honor i nie być leniem jak większość ludzi ,pasożytów.Na mnie żadna kasa wrażenia nie robi.Wręcz mnie odpycha jak widze snoby i pustaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
6 minut temu, Gość idź już krwa spać napisał:

widocznie nie jesteś biedna szara myszka

no nie jestem a co?mam dwie ręce i potrafię pracować nie czekam aż ktoś mi da albo z nieba spadnie.Brak honoru takich ludzi wyróżnia.Ja sama za siebie płacę.Zresztą ja się byle czym nie zadowolę ,na mnie niewiele rzeczy robi wrażenie tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacz
1 minutę temu, Gość parassolka napisał:

no nie jestem a co?mam dwie ręce i potrafię pracować nie czekam aż ktoś mi da albo z nieba spadnie.Brak honoru takich ludzi wyróżnia.Ja sama za siebie płacę.Zresztą ja się byle czym nie zadowolę ,na mnie niewiele rzeczy robi wrażenie tak naprawdę.

byle czym się nie zadowolisz a wziełaś debíla i z nim tyle lat siedzisz, pomimo ostrej jazdy, rozumu ci brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
32 minuty temu, Gość Chłop napisał:

A potem z satysfakcją patrzeć na to jaką sprawili jej tym przyjemność i że zasponsorowali jej coś na co sama nie była by w stanie sobie pozwolić. Robią to ze zwykłej ludzkiej dobroci i empatii.

Kobiet natomiast nie stać na taki gest wobec faceta. Dla nich przeciętny facet bez kasy to największy śmieć

TAK, TAK DEB/ILU NA PEEEWNO ROBBIĄ TO BEZINTERESOWNIE i wcaaaale nie liczą na zarooochanie, wcaaaal

 w ogóle faceci spotykają się z kobietami tylko po to aby sprawic im przyjemnosc i w ogole nie myślą o seksie przy tym 

wez sie jeb.nij w ten durny, pusty łeb, bo aż się niedobrze robi czytając twoje infantylne, naiwne bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccc

Autor wypiera sie autyzmu, a widać, ze jest autystyczny, skoro nie rozumie, że faceci fundują kobietom różne rzeczy bo licza na seks lub związek z nimi (ale tutaj tez seks)

 Szkoda nawet czasu aby odpowiadac temu zaburzonemu goowniarzowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

TAK, TAK DEB/ILU NA PEEEWNO ROBBIĄ TO BEZINTERESOWNIE i wcaaaale nie liczą na zarooochanie, wcaaaal

 w ogóle faceci spotykają się z kobietami tylko po to aby sprawic im przyjemnosc i w ogole nie myślą o seksie przy tym 

wez sie jeb.nij w ten durny, pusty łeb, bo aż się niedobrze robi czytając twoje infantylne, naiwne bzdury

niektorzy mysla o znalezieniu zony, a nie o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

TAK, TAK DEB/ILU NA PEEEWNO ROBBIĄ TO BEZINTERESOWNIE i wcaaaale nie liczą na zarooochanie, wcaaaal

 w ogóle faceci spotykają się z kobietami tylko po to aby sprawic im przyjemnosc i w ogole nie myślą o seksie przy tym 

wez sie jeb.nij w ten durny, pusty łeb, bo aż się niedobrze robi czytając twoje infantylne, naiwne bzdury

Dokładnie. Przecież to jest totalny przygłup. Napieprza tymi bzdurami od x miesięcy. W dodatku widac, ze totalny nołlajf,  bo iedzi tu cale dnie i wieczory. Widac że na utrzymaniu starych. Chyba tez sie nigdzie to to nie uczy nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

niektorzy mysla o znalezieniu zony, a nie o seksie

Więc i tak nie robisz tego bezinteresownie, tylko dla własnych egoistycznych pobudek -aby zostala twoja zona. Także skończ pieprzyc, ze robisz to po to, aby sprawic przyjemnosc dziewczynie, kłamco. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
3 minuty temu, Gość kacz napisał:

byle czym się nie zadowolisz a wziełaś debíla i z nim tyle lat siedzisz, pomimo ostrej jazdy, rozumu ci brak

tak nie zadowolę bo na mnie nie robią wrażenia ani drogie rzeczy ani drogie jedzenie tak samo ciuchy czy biżuteria dla mnie świat materialny nie ma żadnej wartości tak samo wygląd.Liczy się wnętrze i duchowość,intelekt. Wzięłam go bo chciałam wyrwać go z biedy ,wskazać kierunek ten właściwy ,normalny, nie patologiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka

było mi go żal a ty nie wyzywaj od ...i bo sam nie rozumiesz o czym piszę nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hebdjdjj
44 minuty temu, Gość parassolka napisał:

tak nie zadowolę bo na mnie nie robią wrażenia ani drogie rzeczy ani drogie jedzenie tak samo ciuchy czy biżuteria dla mnie świat materialny nie ma żadnej wartości tak samo wygląd.Liczy się wnętrze i duchowość,intelekt. Wzięłam go bo chciałam wyrwać go z biedy ,wskazać kierunek ten właściwy ,normalny, nie patologiczny

Ale chyba coś co się musiało w nim podobać... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hebdjdjjbsnzunsns

Musiał mieć to cos, być chociaż trochę ładny, pociągający w czymś, kie wiem... Podeszłas do chłopaka i chciałas go tylko dlatego że był biedny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja bym cię zabrała samochodem na wycieczkę do Pipidówy Dolnej i zostawiłabym cie na stacji benzynowej 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Taki mam gest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
5 godzin temu, Gość gosccc napisał:

Autor wypiera sie autyzmu, a widać, ze jest autystyczny, skoro nie rozumie, że faceci fundują kobietom różne rzeczy bo licza na seks lub związek z nimi (ale tutaj tez seks)

 Szkoda nawet czasu aby odpowiadac temu zaburzonemu goowniarzowi. 

I ze funduja to młodym atrakcyjnym a nie przeciętnym czy starym. No litości 😂 bogaty facet sobie kupuje towarzystwo atrakcyjnej kobiety. A ten płacze, ze go nie stać 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Chłop napisał:

A potem z satysfakcją patrzeć na to jaką sprawili jej tym przyjemność i że zasponsorowali jej coś na co sama nie była by w stanie sobie pozwolić. Robią to ze zwykłej ludzkiej dobroci i empatii.

Kobiet natomiast nie stać na taki gest wobec faceta. Dla nich przeciętny facet bez kasy to największy śmieć

Chyba żartujesz, przede mną żaden nawet drzwi nigdy nie otworzył a co tu marzyć o drogiej restauracji , temat idio//ty fantasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak faceci już biegną z otwartym portfelem do płacenia za wszystko , nie wiem na jakim ty świecie żyjesz, zazwyczaj faceci chcą płacić po połowie albo jak ci zapłacą za kebaba za 8 zł to liczą na seks życia w 5 pozycjach , taki obraz wasz facececiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Chyba żartujesz, przede mną żaden nawet drzwi nigdy nie otworzył a co tu marzyć o drogiej restauracji , temat idio//ty fantasty

Ja zawsze otwieram drzwi, nie tylko atrakcyjnym. Do restauracji też bym chętnie zabrał i nie miał problemu, by za nią zapłacić. Ale kobiety nie doceniają dżentelmenów i mężczyzn,  którzy się starają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tak faceci już biegną z otwartym portfelem do płacenia za wszystko , nie wiem na jakim ty świecie żyjesz, zazwyczaj faceci chcą płacić po połowie albo jak ci zapłacą za kebaba za 8 zł to liczą na seks życia w 5 pozycjach , taki obraz wasz facececiki

Takich sobie wybieracie.

2 minuty temu, Gość vvv napisał:

Ja zawsze otwieram drzwi, nie tylko atrakcyjnym. Do restauracji też bym chętnie zabrał i nie miał problemu, by za nią zapłacić. Ale kobiety nie doceniają dżentelmenów i mężczyzn,  którzy się starają.

No bo kobiety gardzą mężczyznami, którzy ich szanują, uważają ich za uległych i niemęskich frajerów, a potem płaczą, że nie ma normalnych facetów. Są, tylko one ich nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×