Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xxvyz

Chłopak- co zrobić?

Polecane posty

Jestem z moim chłopakiem prawie 2 lata. Od roku kłócimy się o głupoty ponieważ nie mam do siebie dystansu. Oczywiście pracuje nad tym i jest coraz lepiej bo bardzo się kochamy i nie chcemy zrywać. Niestety jesteśmy po kilku poważniejszych kłótniach z czego po trzeciej zerwał ze mną bo gdy miałam problemy a on nie chciał mnie wesprzeć założyłam konto na portalu randkowym by znaleźć wsparcie. Wiem że było to głupie ale żałuję tego. Podczas tamtej kłótni przyznał się, że był na studniówce z koleżanką a nie powiedział mi dlatego że nie chciałabym aby poszedł. Teraz chciał przerwy po kłótni w święta przy jego rodzicach. Żartowaliśmy i robiło się coraz ostrzej. W pewnym momencie zapytałam czy go nie strzelić. On uznał że chce go "strzelić w pysk" czego ja nie miałam na myśli. Po jakimś czasie próbowałam z nim porozmawiać ale on przeobraził to w kłótnie gdy chciałam wrócić do domu. Wygarnął mi te wszystkie kłótnie i to co tamtego wieczoru powiedziałam. Wiem że bardzo to jego zabolało ale chcę to naprawić dlatego pracuje nad sobą. Macie jakieś rady/ pomysły jak przekonać go ponownie że chce to naprawić bo nad sobą pracuje i jest coraz lepiej i nie będzie już kłótni o byle głupotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Alain_Delon napisał:

Jak dzieci...

Prosiłam o porady a nie złośliwości. Jeśli nie masz żadnych porad to nie udzielaj się proszę pod moim postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Alain_Delon napisał:

Celna uwaga jest jak porada.

Myślisz że jeśli oboje dostrzeżemy ten sam problem i będziemy nad nim pracować uda nam się stworzyć udany związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Alain_Delon napisał:

Pogadajcie. Wypracujcie satysfakcjonujący kompromis. Pilnujcie przestrzegania ustaleń.

Jutro przyjedzie. Bardzo boje się tego spotkania bo nie wiem czy czeka mnie zerwanie czy może jednak będziemy walczyć o nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×