Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Abc123

Dziewczyny mam pytanie

Polecane posty

Gość Abc123

Staramy sie z męzem o dziecko ale tak bez spiny teraz 3 cykl dopiero niewiem czemu ale mam takie wewnętrzne przekonanie ze teraz sie udalo niewiem czy to intuicja ale cos mi podpowiada ze sie udalo teraz moje pytanie ostatni okres mialam 9 grudnia niewiem czy w sylwestra pozwolic sobie na lampke szampana jesli zrobie test ciazowy rano z pierwszych sików we wtorek to czy cos by wyszlo jakas blada kreska gdyby ciaza byla czy nawet jesli jest ciaza to i tak test wyjdzie negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A bez tej lampki nie przeżyjesz? Nie możesz sobie serio odpuścić? A za dwa miesiące będziesz tu pytać czy coś dziecku będzie bo piłaś w sylwestra a później okazało się że jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Test raczej nic jeszcze nie pokaże.  Lampka szampana nie zaszkodzi, ale więcej na Twoim miejscu bym nie piła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc123

Moge sobie odpuscic oczywiscie to zaden problem chodzilo mi bardziej z ciekawosci czy cos by juz wyszlo na tescie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możesz, przez pierwsze tygodnie płód jest naturalnie chroniony, poza tym to dziwactwo zachowywać się jak ciężarna skoro nawet o ciąży nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Ja bym nie piła, sama odpuściłam alkohol na okres starań o ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ten szampan jest ci potrzebny, bo...? Znam kilka kobiet, które intuicyjnie wiedziały, że zaszły, a gdy się potwierdziło, od razu wiedziały, jaka będzie płeć dziecka. Też się potwierdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×