Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malina390

Czy faceci to egoisi

Polecane posty

Skonczylem 35 lat i teraz bede dopiero sobie szukal wartosciowej mlodej damy. 🙂 Mi to w sumie sila rzeczy jest potrzebne, bo kumpli bez baby juz nie mam. 😕 A co mi innego pozostaje? 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Jak sie liczy tylko pinindze to ciezko sie spodziewac zysków w dziale uczuciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina390
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

A te długi skąd się wzięły?

Niepłacone alimenty, hazard?

zycie ponad stan z poprzednia partnerka,ktora byla rozszczeniowa i tylko wymagala a jak on powiedzial dosc to kazala mu sie wyprowadzic - tak mi powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak zwykle tamta winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Powiedz mu że też jesteś roszczeniowa i będzie musiał dobrać kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

a ja jestem miliarderem i mieszkam z rodzicami bo lubie niepracuje bo nie dostalem pracy wystarczajaco dobrej namoje kwalifikacje. Mam 5 dzieci ale wszystki nie moje tylko listonosza. Tak naprawde nie wydaje pieniedzy i nie nosze portfale ze soba bo ze wzgledu na moj wysoki status spolczeny ciagle byly porwanai mojej osoby i rzadania okupu. Oczywiscie antyterrosrysci wielokrotnie mnie odbijali. poprzednie zwiazki rozpadaly sie wylacznie z winy kobiet gdy ja ciezko na nie pracowalem i spelnialem ich zascianki kazdego dnia kupujac setki roz i eksluzywne prezenty one zdradzaly mnie wykorzystujac fakt ze jestem zbyt dobry i romantyczny Jeszcze chcesz cos o mnie wiedziec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

jak ktos chce to uwierzy w kazda najwieksza bzdure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

To nie kwestia wiary.

Raczej brania pod uwage ewentualnosci.

Potrafi zniszczyc życie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Bimba napisał:

Powiedz mu że też jesteś roszczeniowa i będzie musiał dobrać kredytu!

😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Brzmisz autorko posta bardzo sensownie. Ja rozumiem twoje rozterki. Jestem kobieta i 3x bym sie zastanowila nad wspolnym zamieszkaniem. 

Przyszlosciowo patrzac, to tez slabo. Alimenty przez 18 lat, uzeranie sie z ex baba, no i malo zaradny facet do tego. 

Zalezy na czym Tobie zalezy? Na stabilizacji i bezpieczenstwie? To sie wycofuj z ukladu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawie co autorka ma do zaoferowania, dlaczego Ci lepsi się nią nie interesują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Brzmisz autorko posta bardzo sensownie. Ja rozumiem twoje rozterki. Jestem kobieta i 3x bym sie zastanowila nad wspolnym zamieszkaniem. 

Przyszlosciowo patrzac, to tez slabo. Alimenty przez 18 lat, uzeranie sie z ex baba, no i malo zaradny facet do tego. 

Zalezy na czym Tobie zalezy? Na stabilizacji i bezpieczenstwie? To sie wycofuj z ukladu. 

Dokladnie, a dziecko wcale nie musi być niegrzeczne i rozkapryszone żeby mieć dosc- bo to życie zawsze w trójkącie, w tle z jego była noi fakt ze dziecko gdzie zawsze dla faceta na 1 miejscu- pierwszy z brzegu przyklad- będziecie chcieli wyjechać na wakacje ale z dzieckiem.cos się stanie, zachoruje to on zrezygnuje z wyjazdu. Zakład? Może być tysiące podobnych sytuacji w których będziesz miała dość, będziesz czuła się jak piąte kolo  u wozu przez sam fakt ze to dziecko, które nie jest Twoje, zawsze będzie w waszym życiu (i jego ex która nieraz tez może dac popalic nowej partnerce byłego, nastawiac dziecko przeciwko niej). Do tego jeszcze te długi...pewnie on liczy ze pomozesz mu je splacac. A nawet jeśli nie to i tak będzie brakować kasy na wasze przyjemnosci bo będzie bulil alimenty (plus jakies dodatkowe atrakcje sponsorowal dziecku, zabawki, prezenty) i spłacał długi. Ale Ty i tak go nie zostawisz bo ,,taak go kochasz" prawda? Ciekawe czy on Ciebie tez...watpie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dokladnie, a dziecko wcale nie musi być niegrzeczne i rozkapryszone żeby mieć dosc- bo to życie zawsze w trójkącie, w tle z jego była noi fakt ze dziecko gdzie zawsze dla faceta na 1 miejscu- pierwszy z brzegu przyklad- będziecie chcieli wyjechać na wakacje ale z dzieckiem.cos się stanie, zachoruje to on zrezygnuje z wyjazdu. Zakład? Może być tysiące podobnych sytuacji w których będziesz miała dość, będziesz czuła się jak piąte kolo  u wozu przez sam fakt ze to dziecko, które nie jest Twoje, zawsze będzie w waszym życiu (i jego ex która nieraz tez może dac popalic nowej partnerce byłego, nastawiac dziecko przeciwko niej). Do tego jeszcze te długi...pewnie on liczy ze pomozesz mu je splacac. A nawet jeśli nie to i tak będzie brakować kasy na wasze przyjemnosci bo będzie bulil alimenty (plus jakies dodatkowe atrakcje sponsorowal dziecku, zabawki, prezenty) i spłacał długi. Ale Ty i tak go nie zostawisz bo ,,taak go kochasz" prawda? Ciekawe czy on Ciebie tez...watpie. 

Chyba masz źle doświadczenia. Ja jestem z rozwodnikiem i nie mam takich problemów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina390
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Brzmisz autorko posta bardzo sensownie. Ja rozumiem twoje rozterki. Jestem kobieta i 3x bym sie zastanowila nad wspolnym zamieszkaniem. 

Przyszlosciowo patrzac, to tez slabo. Alimenty przez 18 lat, uzeranie sie z ex baba, no i malo zaradny facet do tego. 

Zalezy na czym Tobie zalezy? Na stabilizacji i bezpieczenstwie? To sie wycofuj z ukladu. 

podobno kazdy zasluguje na szanse, moge zamieszkac i zobacze jak z nim bedzie, nie biore przeciez z nim slubu, nie bedzie spelnial moich oczekiwan to mu powiem papa, przeszlosci nie da sie zmienic, dziecka przeciez on nie skresli, dodam ze jest spokojnym facetem, nie pije i nie pali, jest grzeczny i kulturalny czego niektorym naszym polskim panom brakuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja ........a miłość. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

"nie bedzie spełniał moich oczekiwań"

A konkretniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina390

jak by mi nie zalezalo to bym sie tak nie bila z myslami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gamoń napisał:

"nie bedzie spełniał moich oczekiwań"

A konkretniej?

Naprawdę nie domyslasz się?

Chodzi o to czy będzie pracował, partycypował w kosztach, sprzątać po sobie, szanowal autorkę, planował wspólną przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia ‎2019‎-‎12‎-‎29 o 16:21, Gość Facet35lat napisał:

Ja jestem całkiem inny niż opisany przez autorkę przypadek i coraz częściej się zastanawiam czy nie robię źle. 

Mam własne mieszkanie, firme i zabezpieczenie na przyszłość i zauważyłem że kobiety wola nieogarnietych, ale (nie wiem jak to nazwać) szalonych, spontanicznych , beztroskich.  Takimi jak ja zainteresowane są tylko kobiety które mają kalkulator zamiast serca. 

Gratuluje, w sumie - prawidłowo, mężczyzna powienien umieć utrzymać rodzinę, ale podkreślam - MĘŻCZYZNA, a nie jakis facet , tylko wymaga i ma pretensje że kobieta nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×