Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malina390

Czy faceci to egoisi

Polecane posty

Gość Malina390

Poznalam przez internet faceta.Oboje jestesmy po 30tce.On ma dziecko z poprzedniego zwiazku.Byli razem ladnych pare lat, on w sumie po tym jak sie wyprowadzil zaczal sobie szukac innej.. trafilo na mnie. Jest mily owszem ale zauwazylam ze jest leniwy, duzo gada a malo robi i wlasnie dlatego mu do konca nie wierze.Bardzo nalega na wspolne mieszkanie. Wiem ze caly czas mial i ma prace, i z tego co mowil to calkiem niezle zarabial. Zamiast jednak oszczednosci to ma dlugi i wedlug mnie nie mysli przyszlosciowo. Nie wiem czemu ale tak sobie mysle ze on chce po prostu przy mnie sie ustawic. Wprowadzic sie do mnie, na gotowe zeby sobie wygodnie mieszkac, po co na pokoju z obcymi kiedy mozna do panienki na sex i obiadki.. Czy wiekszosc facetow jest taka ? Mydla nam oczy ze niby tacy zakochani, ze jestesmy miloscia ich zycia a tk naprawde nie wiadomo co im po glowie chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona

Pewnie ze egoisci a na necie jest pelno oszustow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek

Rownie dobrze mozna zapytac czy wieksza czesc kobiet jest taka glupia jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Ja nie mam dziecka, o przyszlosci ktorego myślę to chyba nie jestem egoistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

No i jak bym kogos mial to wolalbym do niej isc na puesxo przez syberie na boso zeby uprawiac z nia egoistyczny seks niz z nia mieszkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

No chyba ze ona by miala ochote a ja akurat nie mialbym czasu bo maszerowalbym boso przez bajkal akurat to wtedy tak.

Jestem egoista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czemu niby glupia ? Moze autorka ma przykre doswiadczenia z facetami i zwyczjnie jest ostrozna. Z poznanymi przez internet ludzmi nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

W żadnym wypadku nie zdecyduj się na mieszkanie z zadłużonym dzieciatym alimenciarzem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

Nie jest egoista ale durna baba ktora wiaze sie z jakims babiarzem z dziecmi ale to juz szczegol. Najwazniejsze sie dowiedziec czy taki pasozyt nie jest egoista. Nie no w ogole ma tylko dlugi eks zone alimenty. i dzieciaki ktore ma gdzies idealny kandydat na partnera  To nie egoista tylko prawie swiety. Ty naprawde jestes taka glupi..a ze szkoda pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Czyli, ze egoustycznie jest zachowawcza i woli kogos skrzywdzic falszywym osadem niz zaryzykowac, ze sie myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Bimba napisał:

W żadnym wypadku nie zdecyduj się na mieszkanie z zadłużonym dzieciatym alimenciarzem!!!

nie zawsze ktos taki musi byc zly, moze trafil na nie odpowiednia kobiete wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Znam taki "proces" weryfikacji bo sam go czesto niestety uzywam .

Procedura naxywa sie: "to na pewno tempa egoistyczna peesda,, ktora gdy mowi "kocham" mysli jak mnie oskubać a gdy sie seksi to mysli o murzynskich kootasach"

Przykro mi nie przeszla pani weryfikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

nie zawsze ktos taki musi byc zly, moze trafil na nie odpowiednia kobiete wczesniej

A autorka ma teraz za to odpokutować? Juz samo to ze facet ma dziecko i jest się w wiecznym trójkącie, wiazac sie z takim facetem, przysparza problemow (poczytak sobie temat ,,nienawidzę dziecka swojego partnera") a do tego facet ma długi. Nalega szybko na mieszkanie razem bo chce sobie podnieść standard życia kosztem autorki, zawsze bedzie miał kucharke, sprzataczke, seks na zawołanie, nianię do jego dzieci jak wpadna na weekend do nich, a do tego pewnie liczy ze autorka pomoze mu spalcic długi. Wiek autorko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Nie panikuj.

Na pewno chce od nie tylko zeby lezala i pachniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

dzis jest bardzo duzo zarowno panow jak i pan po rozwodzie,to ze im sie wczesniej nie udalo w malzenstwie, w poprzednim zwiazku to maja juz byc skazani na samotnosc ? kazdy popelnia bledy i na tych bledach sie uczy, nigdy nie wiadomo co komu pisane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheCiekawskii
1 godzinę temu, Gość Malina390 napisał:

Poznalam przez internet faceta.Oboje jestesmy po 30tce.On ma dziecko z poprzedniego zwiazku.Byli razem ladnych pare lat, on w sumie po tym jak sie wyprowadzil zaczal sobie szukac innej.. trafilo na mnie. Jest mily owszem ale zauwazylam ze jest leniwy, duzo gada a malo robi i wlasnie dlatego mu do konca nie wierze.Bardzo nalega na wspolne mieszkanie. Wiem ze caly czas mial i ma prace, i z tego co mowil to calkiem niezle zarabial. Zamiast jednak oszczednosci to ma dlugi i wedlug mnie nie mysli przyszlosciowo. Nie wiem czemu ale tak sobie mysle ze on chce po prostu przy mnie sie ustawic. Wprowadzic sie do mnie, na gotowe zeby sobie wygodnie mieszkac, po co na pokoju z obcymi kiedy mozna do panienki na sex i obiadki.. Czy wiekszosc facetow jest taka ? Mydla nam oczy ze niby tacy zakochani, ze jestesmy miloscia ich zycia a tk naprawde nie wiadomo co im po glowie chodzi..

Są egoistami jeśli byli w przyszłości źle traktowani i odrzucani przez ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość TheCiekawskii napisał:

Są egoistami jeśli byli w przyszłości źle traktowani i odrzucani przez ludzi

A może byli odrzucani przez ludzi (zwlaszcza przez kobiety A w szczególności przez matkę dziecka) bo byli egoistami, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobrych partnerów i ojców dla dzieci kobiety nie odrzucają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina390

dziekuje za odpowiedzi


znamy sie 1,5 roku jednak wlasnie sek w tym ze cos nie do konca pozwala mi mu wierzyc, chociaz on ani razu nie wspomnial zebym za niego placila czy to za kolacje, kawe itd..

mieszkalam juz kiedys z facetem ktory wlasnie na mnie zerowal i powiedzialam sobie nigdy wiecej

czas pokaze czy jest nam dane byc razem a co do dziecka nie kazde musi byc rozkapryszone a ja nie pozwole sie wykorzystywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Co to znaczy "wykorzystywać"?

Jak komus pimozesz tzn, ze cie "wykorzystano"?

To slowo niepotrzebnie wystepuje w negatywnym znaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A te długi skąd się wzięły?

Niepłacone alimenty, hazard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

*pomożesz

Jak przeprowadzisz niewidomego przez jezdnię to czujesz się "wykorzystana"?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gamoń napisał:

Co to znaczy "wykorzystywać"?

Jak komus pimozesz tzn, ze cie "wykorzystano"?

A w czym przepraszam autorka ma facetowi pomagać???

W spłacaniu jego długów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Nie rozmawiam z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość karol napisał:

Nie jest egoista ale durna baba ktora wiaze sie z jakims babiarzem z dziecmi ale to juz szczegol. Najwazniejsze sie dowiedziec czy taki pasozyt nie jest egoista. Nie no w ogole ma tylko dlugi eks zone alimenty. i dzieciaki ktore ma gdzies idealny kandydat na partnera  To nie egoista tylko prawie swiety. Ty naprawde jestes taka glupi..a ze szkoda pisac.

True, a baba szuka jeszcze dziury w całym, kopnąć go w tyłek bez zastanawiania się  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gamoń napisał:

Nie rozmawiam z tobą

Z gamoniami ciężko logicznie dyskutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Z gamoniami ciężko logicznie dyskutowac

To po co probujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet35lat

Ja jestem całkiem inny niż opisany przez autorkę przypadek i coraz częściej się zastanawiam czy nie robię źle. 

Mam własne mieszkanie, firme i zabezpieczenie na przyszłość i zauważyłem że kobiety wola nieogarnietych, ale (nie wiem jak to nazwać) szalonych, spontanicznych , beztroskich.  Takimi jak ja zainteresowane są tylko kobiety które mają kalkulator zamiast serca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Kalkulator i serce to podobne urzadzenia.

Trzeba tylko wiedziec co sie chce policzyc i znac wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×