Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Noworodek 2 tygodnie, spacer

Polecane posty

Gość Gosc

Body z długim rękawem, spodenki, skarpety, czapka, kombinezon i kocyk. 

 

Temperatura - 1 będzie ok, czy za lekko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Będzie ok. Najwyzej jakby wiało to daj pokrywę do wózka. Pamiętaj o kremie na buzię,  najlepiej bez wody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Będzie ok. Najwyzej jakby wiało to daj pokrywę do wózka. Pamiętaj o kremie na buzię,  najlepiej bez wody. 

Dziękuje! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spodenki zimą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
30 minut temu, Gość Gość napisał:

Spodenki zimą?

I to jeszcze dla 2 tygodniowego dziecka, ale pewnie musi ładnie wyglądać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ewa napisał:

I to jeszcze dla 2 tygodniowego dziecka, ale pewnie musi ładnie wyglądać. 

Co złego jest w półśpiochach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ewa napisał:

I to jeszcze dla 2 tygodniowego dziecka, ale pewnie musi ładnie wyglądać. 

A Ty 2 tygodniowe dziecko w pieluchy owijałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Co złego jest w półśpiochach?

Tutaj generalnie jak dbasz o wygląd dziecka to jesteś  wiesniara ktora żyje by zdjęcia na fb robic 😄 moje dzieci od początku miały mnostwo dresów, spodenek zwykłych, jeansow. Dla mnie śpiochy to pizama jak sama nazwa wskazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Co złego jest w półśpiochach?

Mówi się spodnie, nie spodenki. Spodenki są krótkie i na lato. Te madkowe zdrobnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Mówi się spodnie, nie spodenki. Spodenki są krótkie i na lato. Te madkowe zdrobnienia...

Duże są spodnie, małe -spodenki. Poza rodzajami ubioru istnieją zdrobnienia,w których nie ma nic złego. Kot-kotek, bułka-bułeczki. Cos jest duże i małe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Duże są spodnie, małe -spodenki. Poza rodzajami ubioru istnieją zdrobnienia,w których nie ma nic złego. Kot-kotek, bułka-bułeczki. Cos jest duże i małe. 

Tylko, że zdrobnienie w tym wypadku, oznacza zupełnie inny rodzaj rodzaj garderoby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Co złego jest w półśpiochach?

Ona nie nakłada mu półśpioch tylko spodnie/spodenki/spodeneczki i skarpetki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tutaj generalnie jak dbasz o wygląd dziecka to jesteś  wiesniara ktora żyje by zdjęcia na fb robic 😄 moje dzieci od początku miały mnostwo dresów, spodenek zwykłych, jeansow. Dla mnie śpiochy to pizama jak sama nazwa wskazuje

Właśnie dbasz o wygląd dziecka, a nie jego wygodę. Brawo WY 👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja ubralam w samego bawelnianego pajaca, bawelniana czapke, na to bawelniany kombinezon z kapturem (taki cienszy jesienny, nie ortalion), calosc dalam w spiwor do wozka taki z lisem, a trokami sciagnelam w nim otwor kolo glowy zeby dobrze okalal, a spiwor wsadzilam w taka mini gondolke z uszami i budka i zapielam w niej fartuch; gondolka poszla na rozlozone na plasko siedzisko zwyklej spacerowki bez zadnych dodatkowych oslon. Dzieco bylo cieple po powrocie do domu, ani nie spocone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa

Zależy czy masz kombinezon puchowy czy poliestrowy. Jeśli poliestrowy to dorzuć lekką bluzę na górę. Ale szczerze mówiąc przy noworodku szłam w  body i pajacyki, żeby nic go nie ściskało w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tylko, że zdrobnienie w tym wypadku, oznacza zupełnie inny rodzaj rodzaj garderoby 

To nie ma opcji by coś mogło znaczyć co innego? Synonimy to się chyba nazywa... zresztą inteligentna osoba chyba nie będzie mieć problemu ze zrozumieniem iż w grudniu matka zakłada dziecku spodenki dresowe a nie plażowe...choć mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Ewa napisał:

Właśnie dbasz o wygląd dziecka, a nie jego wygodę. Brawo WY 👏

Tak,moje dziecko.placze do dziś bo wygląda ładnie,a nie wygodnie. Niektóre matki mogły by brać przyklad ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
27 minut temu, Gość Kupa napisał:

Zależy czy masz kombinezon puchowy czy poliestrowy. Jeśli poliestrowy to dorzuć lekką bluzę na górę. Ale szczerze mówiąc przy noworodku szłam w  body i pajacyki, żeby nic go nie ściskało w brzuszku.

Te spodenki dla noworodkow przewaznie nie maja gumy, tylko takie bezuciskowe wywiniecie z bawelny jak w haremkach. Latwo zmieniac w nich pieluche bo nie maja nap i szybko sie sciagaja i zakladaja.

A kombinezony zimowe wszystkie sa jednakowo cieple. Te nie wypchane maja po prostu sprasowana ociepline, ale nie ze maja jej mniej. Nie trzeba do nich dodatkowych warstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×