Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Chciałabym, żeby moja córcia miała włosy czarne jak kruk, skórę białą jak mleko i oczy niebieskie jak niebo. Czy da się na to jakoś wpłynąć?

Polecane posty

Gość Gość

Może to głupie, ale nie wiem... czy dieta w ciąży coś da radę? Będzie miała wpływ na wygląd dziecka? Oczywiście wątpię, pewnie to geny 🙂 W naszych rodzinach są różne osoby. Blond, z ciemnymi włosami, z jaśniejszą i ciemniejszą karnacją. Ale bardzo marzę o córce w typie królewny śnieżki - czarne włosy, blada cera i niebieskie oczy. Jestem chyba nawet skłonna farbować jej włosy jak się urodzi i podrośnie. Kiedyś słyszałam, że pewna kobieta była fanką księży Diany i aż urodziła syna podobnego do Diany. To białoruski piosenkarz Dmitry Kaldun. Możecie same sprawdzić. Może i ja sobie jakoś wpłynę na wygląd córki i będzie śnieżka. Bardzo bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

W trakcie seksu musicie się posuwać na książce "kurewna śnieżka", to napewno pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie jeśli masz chuuj owe geny to urodzisz paszteta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Weź leki bo Cię w kaftan wezmą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxx

Musisz pić dużo mleka w ciąży i patrzeć ciągle w niebo, albo na coś niebieskiego, włosy musisz farbować na czarno, a najlepiej złapać jakiegoś kruka, zamknąć w klatce i trzymać przez cały okres ciąży, bo jak zdechnie albo ucieknie, to corka będzie blondynka jak nic, a no i najważniejsze, planując ciążę seks uprawiać tylko w nocy i tylko w dni nieparzyste, a będzie na bank dziewczynka o typie urody jak napisałaś. Mam nadzieję, że pomogłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To kwestia zapatrzenia. Wieszasz zdjecia wymarzonej dziewczynki i cała ciążę się w nie wpatrujesz.

Na tej samej zasadzie kobiety zapaytruja sie na sąsiada czy listonosza i potem dziecko do któregoś z nich  podobne a nie do męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna

Farbowac wlosy noworodkowi? Z deklem cos nie tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

O polnocy idz na rozstaje drog i przespij sie z pierwszym gosciem ktorego zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Musisz poszukac faceta o takim wygladzie, a potem sie modlic zeby dziecko bylo podobne do niego i do tego plci zenskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×