Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy ktoś mi wytłumaczy jak to jest, że w Czechach mogę to kupić, a w Polsce nie ?

Polecane posty

Gość Gość

Jak to jest, że  w Czechach kupię czekoladę z marihuaną, lizaki z marihuaną, herbatki z marihuaną, piwo z marihuaną, a w Polsce już nie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zioło to zło najgorsze,w przeciwieństwie do alkoholu, który zaś mozesz tutaj kupic w każdej postaci bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak to jest, że  w Czechach kupię czekoladę z marihuaną, lizaki z marihuaną, herbatki z marihuaną, piwo z marihuaną, a w Polsce już nie ? 

To pic na wodę. Są tam tylko nasiona konopi w małym stężeniu. Nie mają wpływu na stan umysłu. W Polsce też to kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Zioło to zło najgorsze,w przeciwieństwie do alkoholu, który zaś mozesz tutaj kupic w każdej postaci bez recepty

Alkohol jest takim samym złem, ale pomijając zasadność tego argumentu, to nawet jeśli zioło to najgorsze co może człowiek wziąć no to chyba jest moja sprawa ? Jeżeli ktoś mi tego zabrania dla mojego dobra to już mamy do czynienia z państwem totalitarnym, które mówi co dla nas jest dobre a co nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Alkohol jest takim samym złem, ale pomijając zasadność tego argumentu, to nawet jeśli zioło to najgorsze co może człowiek wziąć no to chyba jest moja sprawa ? Jeżeli ktoś mi tego zabrania dla mojego dobra to już mamy do czynienia z państwem totalitarnym, które mówi co dla nas jest dobre a co nie. 

Żartowałam. Zgadzam się z Tobą i dziwię się,że w kraju takim jak Polska rozesłane jest picie alkoholu i jeszxze na tym zarabiają. Ja nie znoszę ludzi pijanych, alkoholików , boję się ich. Wieczorem wielu stanowi zagrożenie na ulicy, w domach cierpią rodziny. Ale wódka jest cacy. 

To samo tytoń. Śmierdzi tak,że udusić sie można. Szkodzi, wywołuje raka. Bardziej szkodzi biernym palaczom, czyli nie tylko truje sie osoba paląca, ale też wszyscy,aktorzy wejdą w strefe dymu. Wiele ludzi pali w domu trując dzieci. Matki palą w ciąży. Koszt bardzo wysoki ale nikt nie zabroni tego swinstwa, bo ...powody. kasa.

Marichuana- śmierdzi jak papieros, oduża inaczej niz alkohol, nie powoduje agresji, rozluznia, ma właściwości lecznicze i jest złem... gdzie tutaj logika? Dlaczego Alko i papierosy mimo szkodlowosci są legalne, a zioło nie,chociaż lepiej wpływa na organizm? Polska to dziwny kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jeżeli ktoś mi tego zabrania dla mojego dobra to już mamy do czynienia z państwem totalitarnym, które mówi co dla nas jest dobre a co nie. 

Komentarz 12-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lois
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Marichuana- śmierdzi jak papieros, oduża inaczej niz alkohol, nie powoduje agresji, rozluznia, ma właściwości lecznicze i jest złem... gdzie tutaj logika? Dlaczego Alko i papierosy mimo szkodlowosci są legalne, a zioło nie,chociaż lepiej wpływa na organizm? Polska to dziwny kraj

Chyba nigdy nie mialas kontaktu z marihuana ani z kims kto ten syf jara. Palenie smierdzi slodko-mdlo, nie rozluznia tylko zamula. Ktos kto pali nalogowo jest praktycznie chodzacym umyslowym trupem, zachowuje sie jak osoba z Alzheimerem. Moj byly byl nalogowcem. Zapominal ze ze mna rozmawial o czyms pare minut wczesniej, albo pytal mi sie co robil przed chwila bo juz nie pamieta. Znajdywalam srubokrety, klucze, zapalniczki i inne drobne rzeczy w lodowce albo pohowane w dziwnych miejscach bo "cos mu sie pomieszalo hehe". Zasypial w kazdym miejscu i o kazdej porze. Nie raz z bezsilnosci dostal kubel lodowatej wody na pysk albo zostawialam go gdzies bo nie dalo sie go dobudzc zebysmy wrocili razem do domu. Marihuana to takie samo swinstwo jak alko, papierosy i wszystkie uzywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Żartowałam. Zgadzam się z Tobą i dziwię się,że w kraju takim jak Polska rozesłane jest picie alkoholu i jeszxze na tym zarabiają. Ja nie znoszę ludzi pijanych, alkoholików , boję się ich. Wieczorem wielu stanowi zagrożenie na ulicy, w domach cierpią rodziny. Ale wódka jest cacy. 

To samo tytoń. Śmierdzi tak,że udusić sie można. Szkodzi, wywołuje raka. Bardziej szkodzi biernym palaczom, czyli nie tylko truje sie osoba paląca, ale też wszyscy,aktorzy wejdą w strefe dymu. Wiele ludzi pali w domu trując dzieci. Matki palą w ciąży. Koszt bardzo wysoki ale nikt nie zabroni tego swinstwa, bo ...powody. kasa.

Marichuana- śmierdzi jak papieros, oduża inaczej niz alkohol, nie powoduje agresji, rozluznia, ma właściwości lecznicze i jest złem... gdzie tutaj logika? Dlaczego Alko i papierosy mimo szkodlowosci są legalne, a zioło nie,chociaż lepiej wpływa na organizm? Polska to dziwny kraj

Mylisz zioło palone rekreacyjnie, z leczniczym, które mają inny skład i są inaczej pozyskiwane. Zresztą, kokaina też jest wykorzystywana w medycynie, legalizujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×