Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upadły anioł

Codziennie patrzę jak moje życie idzie na dno

Polecane posty

Gość upadły anioł

Czy pracuje czy trenuje, moje życie idzie na dno..

to takie smutne 😞  , co raz trudniej mi żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadły anioł
8 minut temu, Pedalski_Głosik napisał:

Nie pij tyle.

czy pije, czy nie pije, moje życie idzie na dno.. nie ma żadnej różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadły anioł
11 minut temu, Pedalski_Głosik napisał:

Nie pij - będzie szło wolniej.

wtedy to w ogole będzie tragedia, alkohol chociaz daje mi chwilę odprężenia

był okres, ze nie piłem- to nic nie daje, a nawet bywa jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Arystostulejes i gorzkie żale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluffy
1 godzinę temu, Gość upadły anioł napisał:

Czy pracuje czy trenuje, moje życie idzie na dno..

to takie smutne 😞  , co raz trudniej mi żyć

szukaj kogoś do ruhania, załóż różowe okulary i miej wyjeebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadły anioł
1 godzinę temu, Gość fluffy napisał:

szukaj kogoś do ruhania, załóż różowe okulary i miej wyjeebane

 

gdybym tylko mogl r0chac to robilbym to codziennie po 10x.., jestem uzalezniony od seksu, a nie r0cham juz od jakis 3 lat, wiec mozna sie tylko domyslec w jakim jestem stanie psychicznym..., a walenie konia w ogole nie pomaga od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena

Co to znaczy że idzie na dno? Co konkretnie sprawia że trudno Ci żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
2 godziny temu, Gość upadły anioł napisał:

Czy pracuje czy trenuje, moje życie idzie na dno..

to takie smutne 😞  , co raz trudniej mi żyć

a co trenujesz ? od wiosny rusza nowa edycja Bike Atelier Maraton to może dasz się skusić ,fajna atmosfera mega ciekawe miejsca super impreza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadły anioł
7 minut temu, Gość malena napisał:

Co to znaczy że idzie na dno? Co konkretnie sprawia że trudno Ci żyć?

mam coraz mniej ochoty na zycie, nic nie sprawia mi przyjemnosci, zyje w depresji-ktora jest wynikiem bardzo mocnej samotnosci i celibatu

2 minuty temu, Gość sylwia s napisał:

a co trenujesz ? od wiosny rusza nowa edycja Bike Atelier Maraton to może dasz się skusić ,fajna atmosfera mega ciekawe miejsca super impreza 

do niedawna prawie wszystko co sportowe, silownia, basen, rower, sporty walki.. dzisiaj praktycznie juz nic mi sie nie chce, stracilem ochote na cokolwiek od jakiegos pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość upadły anioł napisał:

mam coraz mniej ochoty na zycie, nic nie sprawia mi przyjemnosci, zyje w depresji-ktora jest wynikiem bardzo mocnej samotnosci i celibatu

do niedawna prawie wszystko co sportowe, silownia, basen, rower, sporty walki.. dzisiaj praktycznie juz nic mi sie nie chce, stracilem ochote na cokolwiek od jakiegos pol roku

Tak to jest jak chłop nie ma przy sobie kochanej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
2 minuty temu, Gość upadły anioł napisał:

mam coraz mniej ochoty na zycie, nic nie sprawia mi przyjemnosci, zyje w depresji-ktora jest wynikiem bardzo mocnej samotnosci i celibatu

do niedawna prawie wszystko co sportowe, silownia, basen, rower, sporty walki.. dzisiaj praktycznie juz nic mi sie nie chce, stracilem ochote na cokolwiek od jakiegos pol roku

rozumiem ,mimo wszystko zapraszam ,ja odżyłam na Atelierze 😉 mega atmosfera fajni ludzie .Chcesz popisać? służę pomocą.Czemu masz taki nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak to jest jak chłop nie ma przy sobie kochanej kobiety.

u kobiet tez tak bywa ,wiem po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadły anioł
3 minuty temu, Gość sylwia s napisał:

rozumiem ,mimo wszystko zapraszam ,ja odżyłam na Atelierze 😉 mega atmosfera fajni ludzie .Chcesz popisać? służę pomocą.Czemu masz taki nick?

masz gg ?

a czemu mam taki nick.. hm, jakoś mi się tak skojarzył ze swoją osoba, kiedyś pełną energii, siły, znajomych, kobiety i seksu.. radosny wobec życia, a od kilku lat konkretne staczanie się psychiczne, gdzie doszło do momentu gdzie wszystko co lubiłem nie ma sensu i na nic nie mam ochoty bo brak kobiety obok i brak seksu mnie po prostu rozwala na łopatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła

Gdybys byl milym, kulturalnym gosciem Arysiu, to bys nie byl sam; ale ze jestem chamem, ublizasz kobietom, uwazasz za materialistki, bo za kawe wypada zaplacic, to z takim typem zadna normalna sie nie zada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadły anioł
Przed chwilą, Gość Oschła napisał:

Gdybys byl milym, kulturalnym gosciem Arysiu, to bys nie byl sam; ale ze jestem chamem, ublizasz kobietom, uwazasz za materialistki, bo za kawe wypada zaplacic, to z takim typem zadna normalna sie nie zada. 

po pierwsze nie mam na imie adrian, a po drugie.. gdzie ja tu ublizylem cos kobietom? i za kawe czy piwo czy cokolwiek zawsze placilem... wiec nie wiem skad ten tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
17 minut temu, Gość upadły anioł napisał:

masz gg ?

a czemu mam taki nick.. hm, jakoś mi się tak skojarzył ze swoją osoba, kiedyś pełną energii, siły, znajomych, kobiety i seksu.. radosny wobec życia, a od kilku lat konkretne staczanie się psychiczne, gdzie doszło do momentu gdzie wszystko co lubiłem nie ma sensu i na nic nie mam ochoty bo brak kobiety obok i brak seksu mnie po prostu rozwala na łopatki

nie mam gg.kiedyś miałam ale nie korzystałam z niego w ogóle  (zapomniałam hasło) lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadły anioł
Przed chwilą, Gość sylwia s napisał:

nie mam gg.kiedyś miałam ale nie korzystałam z niego w ogóle  (zapomniałam hasło) lata temu.

spoko, w takim razie jestem otwarty tutaj 😉  ile masz lat w ogole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena
26 minut temu, Gość upadły anioł napisał:

mam coraz mniej ochoty na zycie, nic nie sprawia mi przyjemnosci, zyje w depresji-ktora jest wynikiem bardzo mocnej samotnosci i celibatu

do niedawna prawie wszystko co sportowe, silownia, basen, rower, sporty walki.. dzisiaj praktycznie juz nic mi sie nie chce, stracilem ochote na cokolwiek od jakiegos pol roku

Depresję trzeba leczyć bo sama nie minie! A żeby zwalczyć samotność i celibat musisz poznawać ludzi, tu niestety innego wyjścia nie ma. Banał ale jednak tak to już jest. Nawet jeśli jestes wierzący i  pomodlisz się o kobietę dla siebie, to przecież pan Bóg nie ześle Ci jej z nieba wprost do mieszkania, musisz wyjść do ludzi i dac się komuś spotkać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadły anioł
1 minutę temu, Gość malena napisał:

Depresję trzeba leczyć bo sama nie minie! A żeby zwalczyć samotność i celibat musisz poznawać ludzi, tu niestety innego wyjścia nie ma. Banał ale jednak tak to już jest. Nawet jeśli jestes wierzący i  pomodlisz się o kobietę dla siebie, to przecież pan Bóg nie ześle Ci jej z nieba wprost do mieszkania, musisz wyjść do ludzi i dac się komuś spotkać!

wychodze do ludzi, poznaje nowych ludzi w pracy i nic mi to nie daje.. od kilku lat mocna samotnosc, ktora juz w tej chwili doporowadzila do mocnej depresji , a zadne pi3rdolenie jakiegos psychiatry czy innego konowała mi nie pomoze dopoki nie zakocham sie Z WZAJEMNOSCIA (bo takie jednostronne zakochania to juz przezywalem kilka razy.. dziękuje postoje za takie coś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
6 minut temu, Gość upadły anioł napisał:

spoko, w takim razie jestem otwarty tutaj 😉  ile masz lat w ogole ?

40 i mam męża i dwoje dzieci. jak mnie będziesz obrażał,pozwe do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s

a poza tym jestem tez biseksualna i jezeli chcialabym jakikolwiek romans to z kobieta a nie z jakims frajerem z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadly anioł

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość sylwia s napisał:

a poza tym jestem tez biseksualna i jezeli chcialabym jakikolwiek romans to z kobieta a nie z jakims frajerem z forum

Xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe

Kolejna pi/zda uzalezniona od innych. Ehhhh jak sie ciesze ze ja sie z tego syfu wyleczylem. No ale do tego trzeba byc megasilnym psychicznie, inaczej wpadnie sie w depresje tak jak ten typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe

Ale tak czy inaczej, znowu wszystko przez kobiete... :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
1 godzinę temu, Gość sylwia s napisał:

a poza tym jestem tez biseksualna i jezeli chcialabym jakikolwiek romans to z kobieta a nie z jakims frajerem z forum

suflerów nie potrzebuję! i nie zycze sobie pisania takich tekstów w moim imieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
3 minuty temu, Gość Hehehe napisał:

Kolejna pi/zda uzalezniona od innych. Ehhhh jak sie ciesze ze ja sie z tego syfu wyleczylem. No ale do tego trzeba byc megasilnym psychicznie, inaczej wpadnie sie w depresje tak jak ten typ.

kogo tak wyzywasz można wiedziec? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×