Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego za rozpad małżeństwa obarcza się winą kobiety?

Polecane posty

Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Rozumiem, że jak facet nie zgodzi się na dildo w gębie czy w doopie na to też będzie jego wina, jak żona go zdradzi lub odejdzie? Spoko, mam nadzieję, ze przynajmniej jesteś sprawiedliwy w swoich specyficznych poglądach. 🙂 

Bo dlaczego zawsze kobieta ma się poświęcać w łóżku? 

Lubię dildo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ze znajomymi się takich rzeczy nie robi. My z żoną mieliśmy trójkąty i z kobietami i z mężczyzna i z małżeństwem wszystko w porządku.  A najlepsze jest to że uswiadamiasz sobie po takich zabawach kilka rzeczy. Że nie trzeba chodzić na boki bo wszystko możesz mieć że swoim współmałżonkiem, że jest wyjątkowy i trudno będzie znaleźć kogoś podobnego, że każdy seks jest podobny i liczą się inne rzeczy. 

byleś prawiczkiem przed ślubem? 😄 przeciez każdy kto miał kilku partnerów seksualnych (przynajmniej powiedzmy 3) jest tego w pełni świadomy i wie, ze każdy seks wyglada tak samo 😄 roftl, nie trzeba zdradzac aby sie o tym przekonac 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Lubię dildo:)

oho, krypto-ped.ał na temacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Akurat na swingowanie (czyli zwyczajne puszczanie sie, powiedzmy sobie wprost) to większość facetów się nie zgodzi, wiec nie wiem o czym ten typ wyżej pier.doli. 

tez nie wiem ale mój byłby szczęsliwy jak bym poszła z kimś ,inna inszość ze ja mam swoje własne zasady moralne ,on moze sobie pomarzyć tylko ze w cokolwiek mnie wrobi .On wie jaki jest i próbuje sie wybielać odwracając uwagę od siebie.Marzenie sciętej głowy bo ja jestem wierząca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

byleś prawiczkiem przed ślubem? 😄 przeciez każdy kto miał kilku partnerów seksualnych (przynajmniej powiedzmy 3) jest tego w pełni świadomy i wie, ze każdy seks wyglada tak samo 😄 roftl, nie trzeba zdradzac aby sie o tym przekonac 😄 

Prawiczkiem nie byłem. Generalnie chodzi o spełnianie swoich fantazji, po jeśli nie spełniasz ich w małżeństwie to zdradzasz. Przynajmniej u facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja z mężem wybrałam wersję po środku. Przy trójkącie mogą nas tylko lizać albo ssać.😉  Fajnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Ze znajomymi się takich rzeczy nie robi. My z żoną mieliśmy trójkąty i z kobietami i z mężczyzna i z małżeństwem wszystko w porządku.  A najlepsze jest to że uswiadamiasz sobie po takich zabawach kilka rzeczy. Że nie trzeba chodzić na boki bo wszystko możesz mieć że swoim współmałżonkiem, że jest wyjątkowy i trudno będzie znaleźć kogoś podobnego, że każdy seks jest podobny i liczą się inne rzeczy. 

to byli znajoimi mojego ojca -dwóch kolegów ojca po fachu  ze swoimi żonami Ojciec nam to opowiadał.Masakra. (dwa małżeństwa) umiesz czytać? Trójkąty? wiesz że to CUDZOŁÓSTWO? IDZ DO SPOWIEDZI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja z mężem wybrałam wersję po środku. Przy trójkącie mogą nas tylko lizać albo ssać.😉  Fajnie jest

idz na erotyczzny bezbożnico niemoralna bo niedobrze sie robi jak czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
31 minut temu, Gość gosc napisał:

a takich roochaczy jak ty to się jedynie oskubuje z kasy, a nie bierze na mężów 😄 

To ciekawe dlaczego jednak częściej wiążecie się z roochaczami niż z normalnymi, kochającymi facetami. A no tak, bo jak przystojny, to nieważne że roochacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poker
2 godziny temu, Gość gość napisał:

najpierw

kobiety są 100% winne rozpadku każdego związku, faceci to niewinne ofiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goryl
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

tradycja patriarchatu, zwal winę na kobiety i nie musisz nic zrobić - ani zastanowić się nad swoim zachowaniem, ani tym bardziej nic zmienić

Tak samo jest ze wszystkim:

-bałagan w domu? wina kobiety

-mąż w wygniecionej koszuli? wina żony

-dzieci niegrzeczne? matka źle wychowała

-facet zdradził? wina głupiej baby

-facet pije? no musi, bo jak z taką suką wytrzymać....

 

 

oto same racje, zawsze winne są baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
53 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

To ciekawe dlaczego jednak częściej wiążecie się z roochaczami niż z normalnymi, kochającymi facetami. A no tak, bo jak przystojny, to nieważne że roochacz.

roochacze - jak sama nazwa wskazuje - maja wiele chetnych lasek do seksu, ale malo ktora bediz echciala zwiazac sie z takim na stałe 😄 

serio, malo jest kre.tynek, które wejdą w związek z takim, no chyba ze kobieta sama jest taka samą puszczalska - to wtedy jej pewnie nie przeszkadzało 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 to wtedy jej pewnie nie bedzie przeszkadzało* 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WygladSieLiczy
11 minut temu, Gość gosc napisał:

roochacze - jak sama nazwa wskazuje - maja wiele chetnych lasek do seksu, ale malo ktora bediz echciala zwiazac sie z takim na stałe 

Chyba na odwrót. To baby chcą się związać na stałe z roochaczem ale on się nie chce wiązać na stałe z nimi no woli roochać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
16 minut temu, Gość WygladSieLiczy napisał:

Chyba na odwrót. To baby chcą się związać na stałe z roochaczem ale on się nie chce wiązać na stałe z nimi no woli roochać dalej

Dokładnie. A potem są zdziwione, że roochacz je zostawił.

No ale każda myśli, że pod jej wpływem bad boy się zmieni xD tyle że gdyby się zmienił, to ona by go zostawiła, bo uznawałaby go za niemęskiego frajera, który daje się podporządkować kobiecie i straciłaby do niego szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×