Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czasami czuje, że jestem mitomanką a następnego dnia sądzę ze przesadzam. Sami oceńcie

Polecane posty

Gość Gość

Jak w temacie. Są wieczory – jak i ten, kiedy jestem pewna, że coś ze mną nie tak i inni ludzie też kłamią ale to co ja wyprawiam nie jest normalne. Później tłumacze to sobie, że doszukuje na sile w sobie czegoś. Moja sytauacja wygląda mniej więcej tak.: Jakaś znajoma, koleżanka, brat, rodzic pytają o cokwoiek. Jak mi minął dzień, co robiłam w święta, co dostałam. A ja przyłapuje się na tym że nigdy nie mówię prawdy. Nie wiem czemu. Opowiadam jakieś historie, próbuje zaciekawić rozmówcę, pokazać że nie jest w moim życiu nudna i nie jestem beznadziejna. Przychodzi mi to łatwo i mogę Z łatwością nakłamać tak, żeby ludzie myśleli że próbuje skłamać a tak na prawdę kłamie kłamiąc. Nie wiem czy coś z tego rozumiecie. Ale tak wyglada moje życie chyba już od liceum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmh

Ja mam lepiej, wyobrażam sobie różne rzeczy, swoje lepsze życie z lepszą mną-układa w glowie scenariusze. To taka moja ucieczka od rzeczywistości, chore, ale nie umiem bez tego żyć. 

Chyba każdy ma swoje odchyly.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wtf babki? To dziwne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×