Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Remka

No przecież to nie powody żeby się wyprowadzić..

Polecane posty

Gość Remka

Ja wiem, wyprowadź się itp. wyprowadzamy się - w marcu. Dlatego, że mąż musi dokończyć umowe. 

27 powiedzieliśmy o tym teściom. Obrazili się, twierdząc że bez nich nie damy rady. Chyba kpina. Wiecie co odwaliła teściowa ze swoją córeczką? To wydaje się śmieszne ale.. pranie możemy robić tylko grupowe. Broń boże żebym sama zapełniła pralkę. I zaczęły ginąć mi majtki, staniki oraz legginsy. Wyłącznie firmowe ze znanym logo. 😉 usiadłam i nabaknelam że ginie mi bielizna. Teściowa foch, że przecież to nie ona. Ja szybko zapewniłam że niebo to chodzi, ale:"wie mama, grzybicę dostałam i tak kiepsko żeby któraś się pomyliła i moje założyła". Jestem w ciąży i ostatnio faktycznie dostałam receptę ale na leki przez moją przewlekła chorobę, a które mogę używać w ciąży.  Wyobraźcie sobie że w ciągu 3 dni nagle znalazły się po praniu moje majtki (7par), dwa staniki i leginsy, które okazały się dziurawe. Miarka się przebrała jak okazało się że dokarmiała nam psa.. kaszanka, kościami  z kurczaka itp a my jak ...e jeździliśmy do weterynarzy bo ciągle coś było nie tak i nie wiedzieliśmy czemu. Ostatnio marudziła jak zrobiło się drogo i płaciliśmy za mieszkanie tutaj 1200zl! Bo mąż chciał matce pomoc. Okazało się że jego siostra która zarabia ponad 2 tysiące nie potrafi zapłacić 550zl bo jej nie starcza.. a od nas gdzie przygotowaliśmy się do bycia rodzicami, lekarze, badania, wyprawka, paliwo itp to nie koszta i można dołożyć.. córka musi mieć nowe ciuchy, a nie wspomnę że szafa na całą ścianę nie chce się zamknac. (Dziewczyna 24lata). 

I to nie są powody żeby się wynieść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remka

Płaci 550zl (z jedzeniem, praniem, sprzątaniem pokoju i zapłata za paliwo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A co tu wyjaśniać? dorośli jesteście, to po prostu informujecie rodzinę o waszej decyzji i tyle. To nie jest temat do dyskusji czy pytania ich o zdanie. Powodzenia na swoim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×