Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodka

co o tym myślicie? czy jest szansa?

Polecane posty

Gość słodka

Pracuje w jednym miejscu z chłopakiem, który  bardzo mi sie podoba, możliwe ze jest w związku , z widzenia znamy sie dwa lata ale dopiero od niedawna mówimy sobie cześć nigdy wcześniej nie rozmawialiśmy .Dopiero  wczoraj do mnie zagadał gdy byłam rozmienić u niego w kawiarni pieniądze. Patrzył mi cały czas głęboko w oczy, uśmiechał się ,cały czas mówił o sobie o swoich studiach, pracy, osiągnięciach , swoich  sukcesach,  wspomniał o swoim mieszkaniu  które kupił , dobrych zarobkach czy poprzednich pracach miałam wrażenie ze popsuje się trochę przede mną . Rozmawialiśmy dość długo, gdy jakiś klient nam przerwał  poprosił abym na niego poczekała, bo chciał kontynuować. Nie znamy się ale mówił tak jakbym była jego dobrą znajomą. Czy ja mogę mu się podobać? Czy może być zainteresowany? Czy jest po prostu miły/uprzejmy  i chciał się zwierzyć?  Wiem że jest pewny siebie, wesoły pozytywny często widze jak kobiety go podrywają, ale on kobieciarzem nie jest. Patrzy na mnie ukradkiem, czasem obserwuje i szuka wzrokiem, gdy się wita ze mną patrzy mi głęboko w oczy dość długo i uśmiecha albo gdy przechodzi również patrzy się głęboko w oczy, czasem się stresuje w mojej obecności, byłam jedyną osobą z którą wcześniej nie rozmawiał. Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubinsan

chce cie wyruhać, a to dobry znak, ciesz się, niektóre latami nie dostają w szparke prawdziwego i są przez to zgorzkniałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka
52 minuty temu, Gość Rubinsan napisał:

chce cie wyruhać, a to dobry znak, ciesz się, niektóre latami nie dostają w szparke prawdziwego i są przez to zgorzkniałe

dlaczego twierdzisz ze chce sie ze mną przespać ? może po prostu jest miły dla mnie i mnie lubi 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×