Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

I muszę z tą myślą żyć...z myślą, że mnie kochasz...

Polecane posty

Gość gość

że tęsknisz może, a ja nic nie mogę lub mogę niewiele, bo nie wolno mi Ciebie kochać. Żyję ogłupiała, stłamszona...ale widać tak musi być, muszę tak być rozdwojona a Ty musisz mnie kochać...Bóg wie co robi.  Dobrej nocy Skarbie, też myślę i Tobie każdego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek
11 minut temu, Gość gość napisał:

że tęsknisz może, a ja nic nie mogę lub mogę niewiele, bo nie wolno mi Ciebie kochać. Żyję ogłupiała, stłamszona...ale widać tak musi być, muszę tak być rozdwojona a Ty musisz mnie kochać...Bóg wie co robi.  Dobrej nocy Skarbie, też myślę i Tobie każdego dnia....

do kogo to? próbujesz być mną? nie wysilaj się on wziął ślub z inną drugi z kolei a podobno tak mnie kochał i zrobiłby dla mnie wszystko yhy ,kłamca jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość skarbek napisał:

do kogo to? próbujesz być mną? nie wysilaj się on wziął ślub z inną drugi z kolei a podobno tak mnie kochał i zrobiłby dla mnie wszystko yhy ,kłamca jeden.

nie do twojego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek
8 minut temu, Gość gość napisał:

nie do twojego 

nigdy nie był mój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu i teraz
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

że tęsknisz może, a ja nic nie mogę lub mogę niewiele, bo nie wolno mi Ciebie kochać. Żyję ogłupiała, stłamszona...ale widać tak musi być, muszę tak być rozdwojona a Ty musisz mnie kochać...Bóg wie co robi.  Dobrej nocy Skarbie, też myślę i Tobie każdego dnia....

Dlaczego nie wolno? Chyba że jesteś pewna że jest żonaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek
5 minut temu, Gość Tu i teraz napisał:

Dlaczego nie wolno? Chyba że jesteś pewna że jest żonaty.

ja nie jestem pewna ale kiedyś napisałam ,,nie wolno mi Ciebie kochać,to trudne .(dlatego że ja sobie nie pozwalam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek

,,teraz i tu'' to taka piosenka ,znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu i teraz
1 minutę temu, Gość skarbek napisał:

ja nie jestem pewna ale kiedyś napisałam ,,nie wolno mi Ciebie kochać,to trudne .(dlatego że ja sobie nie pozwalam )

Gdyby tak można było sobie nie pozwalać to świat byłby o wiele przyjemniejszym miejscem do życia. Ja tak nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu i teraz
4 minuty temu, Gość skarbek napisał:

,,teraz i tu'' to taka piosenka ,znasz?

Nie. Ale zaraz ją znajdę. Nie podoba mi się 🙂   Oni nie mają głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek

pozwolisz mi śnić? czy kochasz tą swoją ,,wariatkę'' 12 l starszą a może to ściema? nie wierze że mogłeś mi to zrobić przecież rozumieliśmy się bez słów jak nikt inny.Jesteś miłością mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu i teraz

I muszę z tą myślą żyć...z myślą, że mnie kochasz... Dobranoc 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek
3 minuty temu, Gość Tu i teraz napisał:

Nie. Ale zaraz ją znajdę. Nie podoba mi się 🙂   Oni nie mają głosu.

oni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek
4 minuty temu, Gość Tu i teraz napisał:

I muszę z tą myślą żyć...z myślą, że mnie kochasz... Dobranoc 😞 

musisz? ,,Bez'' Varius Manx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek

na Dobranoc -specyficznie ,,Najlepszy z dobrych';-posłuchaj

kiedy będzie lepiej ...nie wiem .;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zawsze tego chcemy co  nie możemy a żałujemy co bezpowrotnie utraciliśmy szczególnie z własnej głupoty.  Kobiety żyją emocjami choc zaprzeczają , dla nich ważne jest to co jest nieosiągalne, niedostepne, niedozwolone a jak to mają to za jakis czas znowu znajdują coś lub kogoś nowego. Zawsze można się rozwieść tylko godnie przed zdradą bo po to .............. I jeszcze jedno jaki świat byłby prostszy gdyby nie seks jego przyjemność jego biologiczno chemiczne oddziaływanie na psychikę, Gdyby nie seks był sprawczy poczęciu, chorobom. Małżenstwa byłyby całkiem inne a może i kobiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek
35 minut temu, Gość gość napisał:

zawsze tego chcemy co  nie możemy a żałujemy co bezpowrotnie utraciliśmy szczególnie z własnej głupoty.  Kobiety żyją emocjami choc zaprzeczają , dla nich ważne jest to co jest nieosiągalne, niedostepne, niedozwolone a jak to mają to za jakis czas znowu znajdują coś lub kogoś nowego. Zawsze można się rozwieść tylko godnie przed zdradą bo po to .............. I jeszcze jedno jaki świat byłby prostszy gdyby nie seks jego przyjemność jego biologiczno chemiczne oddziaływanie na psychikę, Gdyby nie seks był sprawczy poczęciu, chorobom. Małżenstwa byłyby całkiem inne a może i kobiety ?

co za brednie ,przed jaką zdradą? co nieosiągalne? ...yczne myślenie .Kobiety nie szukają przygód tylko stabilizacji yełopie! i co to znaczy ,,za jakiś czas znowu'' co za durnota.My nie jestesmy takie jak wy! co to znaczy rozwieść przed zdradą? jaką zdradą? Sex to zagłada wszystkiego co dobre,piękne niewinne i delikatne ,sex zabija uczucia .Prawdziwie zakochani nie muszą tego robić -im wystarczy sama obecność siebie ,to jest najważniejsze.Musisz się jeszcze wiele nauczyć żeby pewne rzeczy zrozumieć ,Nie dorosłeś do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość gość napisał:

że tęsknisz może, a ja nic nie mogę lub mogę niewiele, bo nie wolno mi Ciebie kochać. Żyję ogłupiała, stłamszona...ale widać tak musi być, muszę tak być rozdwojona a Ty musisz mnie kochać...Bóg wie co robi.  Dobrej nocy Skarbie, też myślę i Tobie każdego dnia....

Nie kocham Cię. Żyj tak jak chcesz i o mnie zapomnij. Bądź szczęśliwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie życie
9 godzin temu, Gość skarbek napisał:

co za brednie ,przed jaką zdradą? co nieosiągalne? ...yczne myślenie .Kobiety nie szukają przygód tylko stabilizacji yełopie! i co to znaczy ,,za jakiś czas znowu'' co za durnota.My nie jestesmy takie jak wy! co to znaczy rozwieść przed zdradą? jaką zdradą? Sex to zagłada wszystkiego co dobre,piękne niewinne i delikatne ,sex zabija uczucia .Prawdziwie zakochani nie muszą tego robić -im wystarczy sama obecność siebie ,to jest najważniejsze.Musisz się jeszcze wiele nauczyć żeby pewne rzeczy zrozumieć ,Nie dorosłeś do związku.

Zgadza się. Jak kogoś naprawdę kochasz to seks i inne problemy typu czy ona może mieć dzieci schodzą na dalszy plan. Obecność tej drugiej osoby jest nam po prostu potrzebna do szczęścia, do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

druga osoba to moze co najwyzej problemow dodac, uzaleznianie czegos od kogos zawsze konczy sie porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość hehehe napisał:

druga osoba to moze co najwyzej problemow dodac, uzaleznianie czegos od kogos zawsze konczy sie porazka

druga osoba poprzez przysięgę gwarantuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

druga osoba poprzez przysięgę gwarantuje

Ta, jasne, a rozwody to czym są w takim razie? Dziś nie masz gwarancji na nic.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość skarbek napisał:

co za brednie ,przed jaką zdradą? co nieosiągalne? ...yczne myślenie .Kobiety nie szukają przygód tylko stabilizacji yełopie! i co to znaczy ,,za jakiś czas znowu'' co za durnota.My nie jestesmy takie jak wy! co to znaczy rozwieść przed zdradą? jaką zdradą? Sex to zagłada wszystkiego co dobre,piękne niewinne i delikatne ,sex zabija uczucia .Prawdziwie zakochani nie muszą tego robić -im wystarczy sama obecność siebie ,to jest najważniejsze.Musisz się jeszcze wiele nauczyć żeby pewne rzeczy zrozumieć ,Nie dorosłeś do związku.

proponuję powtórzenie materiału  podstawówki i gimnazjum z języka polskiego . Pamiętaj zawsze przeczytaj co zostało napisane przed wysłaniem , unikniesz rozśmieszenia innych czytających forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

proponuję powtórzenie materiału  podstawówki i gimnazjum z języka polskiego . Pamiętaj zawsze przeczytaj co zostało napisane przed wysłaniem , unikniesz rozśmieszenia innych czytających forum.

Też się nie popisałeś/aś. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

poloniści są wśród nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

poloniści są wśród nas

Poloniści od 7 boleści. 😄 Teraz sam może pośmiać się z siebie. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L ok
16 godzin temu, Gość gość napisał:

że tęsknisz może, a ja nic nie mogę lub mogę niewiele, bo nie wolno mi Ciebie kochać. Żyję ogłupiała, stłamszona...ale widać tak musi być, muszę tak być rozdwojona a Ty musisz mnie kochać...Bóg wie co robi.  Dobrej nocy Skarbie, też myślę i Tobie każdego dnia....

A ktora by cię chciala.sam do siebie piszesz.żałosns.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość L ok napisał:

A ktora by cię chciala.sam do siebie piszesz.żałosns.

to nie on ale ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość gość napisał:

że tęsknisz może, a ja nic nie mogę lub mogę niewiele, bo nie wolno mi Ciebie kochać. Żyję ogłupiała, stłamszona...ale widać tak musi być, muszę tak być rozdwojona a Ty musisz mnie kochać...Bóg wie co robi.  Dobrej nocy Skarbie, też myślę i Tobie każdego dnia....

A może on Ciebie nie kocha. Może się mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×