Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joasiasiasia

Dziwne zachowanie eks

Polecane posty

Gość Joasiasiasia

Witam wszystkich,

Rozstalam się z mężem około dwóch lat temu. Na początku przez jakiś czas utrzymywalismy kontakt, dosyć znikomy, ale jednak. Później urwał sie całkiem. Ogólnie odszedł do innej i jest z nią do dziś. Nie szpiegowalam jego profili na portalach społecznościowych, bo skupilam sie na swoim życiu.  Dzisiaj przez przypadek zobaczyłam jego zdjęcie na profilu jego partnerki i postanowiłam zerknąć na więcej, ze zwykłej ciekawości, jak to wszystko u niego sie układa.  Ona Wygląda na szczęśliwą, on tak trochę mniej, ale nigdy nie kwapil się,  do szczerzenia kłów na zdjęciach, tak więc trudno się tym sugerować.  Jednak nie to zwróciło moją uwagę. Po przejrzeniu zdjec, zauważyłam że z nową partnerką robi to samo i tak samo jak ze mną, chodzi i wyjeżdża w te same miejsca ( dokładnie te same), w których bywalyśmy razem...  Wydało mi się to nieco dziwne, bo ja choć nie uciekam od wspomnień, To idę raczej w przeciwnym kierunku, pozostawiając przeszłość w większości miłym wspomnieniom. Byliśmy razem 11 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuń

Nie widzę w tym nic dziwnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cienkibolek

Ja tez nie widze w tym nic dziwnego. Zabieram moja nowa dzewczyny w miejsca ktore lubie i co w tym dziwnego? To ze tobie sie z nim kojarza, nie znaczy ze ze jemu sie tylko z toba kojarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka_G

Proste. Kobiety a mężczyźni inaczej widzą pewne sprawy.Nie od parady jest powiedzenie iż kobieta z  Wenus a mężczyzna z Marsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasiasiasia

Rozumiem. I dziękuję za odpowiedzi. Po prostu spojrzałam na to z tej strony, że było mu źle w poprzednim związku, więc po co to odtwarzać lub powielać To samo, tylko z inną osobą.  Wychodzę z założenia, że warto próbować w życiu czegoś nowego, skoro wcześniej coś się posypało. Rozstaliśmy się jak kulturalni ludzie, mając świadomość że wina leży po środku, dlatego też przez jakiś czas utrzymywalismy jeszcze kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×