Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lilka

Mity z migrena i porodem.

Polecane posty

Gość Lilka

"W ciąży wszystkie twoje dolegliwości się skończą."

"Nie może Pani czuć migren ani boli głowy bo w ciąży to niemożliwe"

"Astma się wyciszy w ciąży! "

Tylko że to kłamstwo, albo mój organizm jest inny. Fakt migreny się wyciszyły w 2mc ale bóle głowy trwały po 3-4dni.. astma ciągle atakuje i im większy syn tym gorzej się oddycha.

Najgorsze jest to, że niedługo rodzę. Do PTP zostały 3tyg a u mnie wróciły wszystkie dolegliwości. Migreny, astma pełną parą, czuję bol jajnika, ból pleców który nasila się do rangi boli przepowiadających.. 

Zaczynam myśleć że raczej urodzę szybciej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

Mialam cale zycie migreny, ktore nasilily sie w ciazy - byly tak koszmarne, ze bol po cc lepiej wspominam. Natomist po ciazy juz nie mam migren, owszem sa bole glowy, ale lzejsze I po ibupromie szybko przechodza, takze cos w tym jest. Mojej babci tez migreny przeszly po ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxx

U mnie z kolei po porodzie zaczęły wystepowac migreny z aura oczną, której wczesniej nie miałam. Przed porodem miałam zwykłe bóle glowy. Pamiętam, że jak syn miał kilka  tygodni, byłam z nim na spacerze, dopadła mnie aura i częściowo miałam zamazany obraz, same zygzaki, byłam przerażona, myślałam, że tracę wzrok, na szczęście przeszło po kilkunastu minutach. Później miałam ataki raz, dwa razy w m-cu. Teraz mam juz rzadziej, co kilka m-cy. A mój syn ma 12 lat,  więc tyle lat minęło od pierwszego ataku migreny z aura oczną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×