Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosciówka2019

Sen 3.5 mc dziecka

Polecane posty

Gość Gosciówka2019

Ile spią w ciągu doby Wasze 3-4 miesięczne dzieci? Zastanawiam się czy trafł mi się typ śpiocha czy co... Syn ma 3.5 mca i dziś na przykład w nocy spał ciurkiem od 21 do 4:30, później karmienie i śpi nadal (już płytszym snem, ale śpi). W dzień aktywność ma maks 2-3h i odpada na spanie, które trwa od 30 min do nawet 3h, więc się tego trochę zbieże... Mam wrażenie, że nie ma czasu przez to na rozwój, jeszcze nie przekręca się na brzuszek, zabawki łapie, ale nie ma mowy o przekładaniu z ręki do ręki... Medycznie wszystko jest ok, kontrolowałam u neurologa itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim

Ładnie śpi, ciesz się masz śpiocha, moje spalo podobną ilość jednak budziło się w nocy częściej ale szybko zasypiało a w dzień podobnie. Jak policzysz ilość aktuwnosci w ciągu dnia to ile wychodzi godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Tak +-8h aktywności... Dziś zapisuje, żeby mieć czarno na białym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moje też super spało do 4 miesiąca, ciesz się póki możesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim

To jest mało aktywności ale nie za mało, w normie się mieści, moje w tym wieku miało 9-10 godzin aktywnosci, masz po prostu spiocha do pozazdroszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja córka od urodzenia robi sobie może 2-3 drzemki po 20 minut a w nocy śpi od 21 do 9 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×