Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaStasia

Sen niemowlaka

Polecane posty

Gość MamaStasia

Witam drogie Koleżanki, mam pytanie do mam dotyczące snu Waszych niemowlakow. Otóż mój synek, który obecnie ma 5 miesięcy coraz gorzej spi w nocy. O ile do 3 miesiąca budził się 2 razy na karmienie to od 4 miesiąca budzi się coraz częściej, nawet co 2 godziny. Czy któras z Was też tak miała ze swoim dzieckiem? W ciagu dnia ma doskonaly humor. Dodam, że Mały od samego początku śpi z nami w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim

Tak moje miało dokładnie tak jak twoje, to jest regres snu 5 miesiąca. U nas dodatkowo wyszły pierwsze zeby w 5 miesiacu, częste pobudki minęły po ok 2 miesiacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie tak samo miałam, do 4 miesiąca spała super, pozniej pobudki co godzinę, czasem co pół. Dziś ma 7 miesięcy i nic się nie zmieniło. 

Regres snu, skok rozwojowy, zęby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie tak samo miałam, do 4 miesiąca spała super, pozniej pobudki co godzinę, czasem co pół. Dziś ma 7 miesięcy i nic się nie zmieniło. 

Regres snu, skok rozwojowy, zęby. 

Nie martw się u nas było podobnie, na pocieszenie dodam że od 8 miesiąca śpi całe noce na ogół bez pobudek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Kim napisał:

Nie martw się u nas było podobnie, na pocieszenie dodam że od 8 miesiąca śpi całe noce na ogół bez pobudek.

Miło to czytać 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nasza córka też śpi z nami od początku. Wszystko było perfekcyjnie aż do teraz gdy córka ma prawie 5 miesiecy. Spała jak aniołek. Budziła się co 3-5 godzin. Noce były cudowne. Teraz budzi się co jakiś czas. Na pewno częściej niż przedtem z płaczem. Jednak podobno to normalne. Podobno dzieci śpią do 4 miesiąca a później się zaczyna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaStasia

Pewnie faktycznie to normalne. Pozostaje życzyć sobie i Wam, żeby noce były jak najdłuższe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×