Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościówa

Czy istnieją faceci, którzy na 100% nie chcą mieć dzieci?

Polecane posty

Gość gościówa

Ja jakoś nie znalazłam.. To co, kręcenie się przy klinikach dla bezpłodnych pozostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek36lat

Ja na 200% nie chcę mieć dzieci. Nie nadaję się na ojca. W ogóle do niczego się nie nadaję 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja dzieci nie chce mieć, ale co za tym idzie związek/relacja też jest zbędny/a. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a co związek bez dzieci to już jest zabroniony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja dzieci nie chce mieć, ale co za tym idzie związek/relacja też jest zbędny/a. 

Taaa na razie tak gadasz bo korzystasz z życia singla ale wkoncu zapragniesz milosci bo każdy tego potrzebuje prędzej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Taaa na razie tak gadasz bo korzystasz z życia singla ale wkoncu zapragniesz milosci bo każdy tego potrzebuje prędzej czy później

1. nie każdy potrzebuje; 2. nie wiesz, ile mam lat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

a co związek bez dzieci to już jest zabroniony?

nie jest zabroniony, ale po co mi kobieta i jej problemy?

1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Taaa na razie tak gadasz bo korzystasz z życia singla ale wkoncu zapragniesz milosci bo każdy tego potrzebuje prędzej czy później.

miłość mnie odmieniła i już jej nie chcę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Taaa na razie tak gadasz

Strasznie mnie wkurzają takie emeryckie teksty 🙂 Już analizę przeprowadzasz, bo ktoś nie wpisuje się w Twój obraz świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

po co mi kobieta i jej problemy?

ee dziwne, ze akurat takie problemowe babki znajdujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

ee dziwne, ze akurat takie problemowe babki znajdujesz

Każdy człowiek ma swoje problemy, nawet ja. 2 ludzi generuje tylko więcej problemów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

2 ludzi generuje tylko więcej problemów. 

jak sie katujesz takim nastawieniem to sorry

Pewnie nie masz pozytywych kumpli, tylko jakies przegrywy (co nie znaczy ze ty jestes)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

jak sie katujesz takim nastawieniem to sorry

Pewnie nie masz pozytywych kumpli, tylko jakies przegrywy (co nie znaczy ze ty jestes)

A kto tu się katuje? Taką mam po prostu opinię.
Wnioskuje, że skoro stosujesz definicje "przegrywów" to młody z Ciebie człowiek, albo niedojrzały.
I nie, nie muszę mieć takich "kumpli". Tego uczy po prostu samo życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Każdy człowiek ma swoje problemy, nawet ja. 2 ludzi generuje tylko więcej problemów. 

Z odpowiednią kobieta problemy codzienne będą znikome, muszą być,  bo takie jest życie,  ale jej obecność nie będzie ich generować,  nie będziesz się z nią kłócił ani wchodzodxil w inne agresywne stany, problemy są wtedy dzielone na dwa a radości mnożone przez dwa. Tylko musisz być pewnym, że ta i żadna inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie, nie jestem mlody, mlodziezy to sam chetnie pomoge 🙂 ale Gość jesteś tak defensywny ze pozostaje Ci siedzenie na forum.. czysta katorga ot co - juz wszystkich oceniles i uporzadkowales w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Z odpowiednią kobieta problemy codzienne będą znikome, muszą być,  bo takie jest życie,  ale jej obecność nie będzie ich generować,  nie będziesz się z nią kłócił ani wchodzodxil w inne agresywne stany, problemy są wtedy dzielone na dwa a radości mnożone przez dwa. Tylko musisz być pewnym, że ta i żadna inna.

Zbyt ładnie to brzmi. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

Gość z nikim niczego nie zbudujesz, jak chcesz biadol sobie dalej, bo ktos cie tam kiedys gdzies zranil, tylko ilez mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

nie, nie jestem mlody, mlodziezy to sam chetnie pomoge 🙂 ale Gość jesteś tak defensywny ze pozostaje Ci siedzenie na forum.. czysta katorga ot co - juz wszystkich oceniles i uporzadkowales w sieci?

Sam tu siedzisz. 😉 No chyba, że łudzisz się, że tu kogoś poznasz. 😄 Owszem jestem tu, ale chwilowo dla zabicia czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

łudzisz się, że tu kogoś poznasz.

dzieki, mam rodzine, no siedze, ale nie marudze jak ty "dla zabicia czasu"

mnie dziwi jak facet moze tak marudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie życie
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Z odpowiednią kobieta problemy codzienne będą znikome, muszą być,  bo takie jest życie,  ale jej obecność nie będzie ich generować,  nie będziesz się z nią kłócił ani wchodzodxil w inne agresywne stany, problemy są wtedy dzielone na dwa a radości mnożone przez dwa. Tylko musisz być pewnym, że ta i żadna inna.

No niestety taka jest prawda. Jak się kogoś kocha to po stokroć łatwiej z tym kimś żyć. Bez miłości związki nie mają sensu, no bo po co się dodatkowo męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość lol napisał:

Gość z nikim niczego nie zbudujesz, jak chcesz biadol sobie dalej, bo ktos cie tam kiedys gdzies zranil, tylko ilez mozna?

A kto powiedział, że chcę zbudować? Biadolić? Tylko dziele się swoimi przemyśleniami. Chyba po to tu jesteśmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

dzieki, mam rodzine, no siedze, ale nie marudze jak ty "dla zabicia czasu"

mnie dziwi jak facet moze tak marudzic

😄 Masz rodzinę i siedzisz na forum uczuciowym dla kobiet? 
Marudzę? 😄 A ty hejtujesz. 😄 

Czy wszyscy muszą gadać pod publiczkę i udawać kogoś kim nie są tylko dlatego aby inni go nie hejtowali za to co naprawdę myślą?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ojej jakie obruszenie "dojrzaly" czlowieku

tak, mam a tyle emocji w tobie, jakbys zazdroscil a przeciez jestes nietykalny zraniony mitycznie.. koles wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiecie.. gdybym jeszcze siedział tu kilka dni i marudził to bym jeszcze was zrozumiał, ale jestem tu zaledwie 30 minut i moje wypowiedzi są podyktowane głównie tym co wy piszecie. Nie prowadzę monologu, nie użalam się nad wami czy nad sobą. Po prostu piszę to co myślę. Zresztą generalnie nie przejmuje się tym co piszecie, ale zastanawiam się nad tym czym są podyktowane te opinie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Tylko dziele się swoimi przemyśleniami.

nijak sie to ma do tematu wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

ojej jakie obruszenie "dojrzaly" czlowieku

tak, mam a tyle emocji w tobie, jakbys zazdroscil a przeciez jestes nietykalny zraniony mitycznie.. koles wyluzuj

Nadinterpretujesz... 😄 Jednak jesteś w tym co robisz bardzo zabawny. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa

Myślę, że to raczej pokazuje, że tu nie ma facetów, którzy nie chcą mieć dzieci - jedyni, co się wypowiadają to: poranieni ze złą przeszłością albo szczęśliwi z rodziną

2 minuty temu, Gość lol napisał:

nijak sie to ma do tematu wątku

Za to jakichś dwóch gości zaczęło na siebie naskakiwać (a podobno to kobiety są kłótliwe hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość lol napisał:

nijak sie to ma do tematu wątku

Chyba żartujesz? 😄 Wiesz czym jest rozmowa i jaki zazwyczaj ma przebieg? Czy w każdej wypowiedzi powinienem powtarzać to samo co w pierwszej? To własnie w niej wypowiedziałem się na temat. Kolejne są efektem "debaty" z wami. Rozmowa zazwyczaj ewoluuje i nie zawsze mamy wpływ na to w jakim kierunku. Jak do tej pory wy eskalujecie konflikt i też nic sensownego w nią nie wnosicie, a ja... no cóż... ja jestem obiektem waszego ataku, który jest dla mnie niezrozumiały z logicznego punktu widzenia. Nieoficjalnie mam swoje zdanie na ten temat, ale kto by się tym przejmował co ja teraz o was myślę. 😄 Cokolwiek nie powiem i tak jestem już marudą. 😄 Szczerze? Mam to gdzieś co o mnie myślicie. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

wracaj doktoraty robić, a nie tu z dołami społecznymi siedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holson
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Szczerze? Mam to gdzieś co o mnie myślicie

Czytam i widać, że to z Tobą coś nie tak w tych odpowiedziach, tyle emocji jak kobieta, może się podszywasz po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×