Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Która z was odchudza się od 2020 roku? Ile chcecie zrzucić? Jakie macie sposoby i plan?

Polecane posty

Gość Gość

Ja mam do zrzucenia 10 kg. Już 5 kg za mną. Zmieniam powoli styl życia. Dużo dużo sportu a mniej świństw do jedzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi by się przydalo zrzucić z 5 kg. Mam.idealna sylwetkę jeśli się ruszam. Ale biedy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lubię diet

Ja się odchudzam od 2021 😄😄 wątpię  żebym w 2020 się zmotywowała 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahhsbdjxj

Ja chce az 14kg,  niestety... Tylko nie od nowego roku, bo ja zaczęłam ponad 2 tygodnie temu, 4kg już za mną. Mam baaaardzo dobrą motywację i wiem że się uda, bo nawet nie czuję żeby mi czegoś brakowało w jedzeniu 🙂 do tego wróciłam do sportu, który z powodu kontuzji zszedł na dalszy plan i wkoncu jestem szczęśliwa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Ahhsbdjxj napisał:

Ja chce az 14kg,  niestety... Tylko nie od nowego roku, bo ja zaczęłam ponad 2 tygodnie temu, 4kg już za mną. Mam baaaardzo dobrą motywację i wiem że się uda, bo nawet nie czuję żeby mi czegoś brakowało w jedzeniu 🙂 do tego wróciłam do sportu, który z powodu kontuzji zszedł na dalszy plan i wkoncu jestem szczęśliwa 🙂

A święta jak przeżyłas na diecie ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Gość Ahhsbdjxj napisał:

Ja chce az 14kg,  niestety... Tylko nie od nowego roku, bo ja zaczęłam ponad 2 tygodnie temu, 4kg już za mną. Mam baaaardzo dobrą motywację i wiem że się uda, bo nawet nie czuję żeby mi czegoś brakowało w jedzeniu 🙂 do tego wróciłam do sportu, który z powodu kontuzji zszedł na dalszy plan i wkoncu jestem szczęśliwa 🙂

Jak zrzucilas w 2 tygodnie 4 kilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahhsbdjxj
7 minut temu, Gość Gość napisał:

A święta jak przeżyłas na diecie ? 🙂

Nie jestem na diecie, po prostu tylko jem niedużo i raczej zdrowo 🙂 zjadłam to co lubię po małym kawałeczku (głównie ryby) i byłam pełna. Na codzień też jak mam ochotę np. na orzechy ziemne to biorę dosłownie kilka i to mi wystarcza. Kiedyś dokładnie tym samym sposobem schudłam jakieś 12kg i trwale aż do połowy następnej ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×