Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Teść zazdrości mi ciąży bo samnie może zajść

Polecane posty

Gość jestem w ciąży i się boję

Wy się śmiejecie, ale mój szef to z wigilii firmowej wybiegł z płaczem. Ludzie mówili, że tak się wzruszył po przemowie i pociskaniu kocopołów jaką to jesteśmy rodziną i ile nam zawdzięcza (czego wcale po pensji nie widzę). Ale ja doskonale wiem, że zrobił to widząc mnie z brzuchem ciążowym, a doskonale wiem z dobrze poinformowanych źródeł, że się starają z żoną od dawna i on sam marzy o tym, żeby w ciążę zajść.

Szczerze mówiąc to od tej wigilii żyję w ciągłym stresie i boję się zwolnienia z byle powodu, a wiem doskonale że to z zazdrości będę. Wy nie widzieliście jego spojrzenia na mój brzuch kiedy taki załzawiony z sali wybiegał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdrość jest zla

Mi ciazy zazdrościła rybka. Któregoś dnia znalazłam ją martwa w akwarium zdechła na bank z zazdrości ostatencyjnie specjalnie brzuchem do góry. Dodam tylko że kolo akwarium wtedy leżała gazeta z wozkami dziecięcymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi zazdrości teleakwizytorka. Nic nie mówiłam, że jestem w ciąży, ale jakoś musiała to poznać, bo zaczęła płakać i się rozłączyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi ciąży zazdrościła czereśnia w ogrodzie. Do tego stopnia, że uschła... z zazdrości, a jakże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

głupie, bezpłodne pały przekrzykują się w swoich chorych urojeniach, tu rybki, tam czereśnia. kisiel w mózgu. Cóż, kiedy ja miałam 15 lat tez mnie pewne rzeczy smieszyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

głupie, bezpłodne pały przekrzykują się w swoich chorych urojeniach, tu rybki, tam czereśnia. kisiel w mózgu. Cóż, kiedy ja miałam 15 lat tez mnie pewne rzeczy smieszyly.

A ty jesteś tu od wczoraj dzbanico? nabijamy się z krety/nki Twojego pokroju, która zakłada po 10 tematów tygodniowo o tym że wszystkie po kolei kobiety z jej otoczenia zazdroszczą jej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A mnie zazdroszcza kolezanki i koledzy z 6 B, mowia ze jestem gruba, a to wszystko z zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

8Mi zazdroszczą wszystkie sklepowe. Na mój widok uciekają w popłochu zza lady i nie chcą mnie obsłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

8Mi zazdroszczą wszystkie sklepowe. Na mój widok uciekają w popłochu zza lady i nie chcą mnie obsłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem który jestem
Dnia 31.12.2019 o 19:14, Gość gosc napisał:

głupie, bezpłodne pały przekrzykują się w swoich chorych urojeniach, tu rybki, tam czereśnia. kisiel w mózgu. Cóż, kiedy ja miałam 15 lat tez mnie pewne rzeczy smieszyly.

nie dosyć, że poczucia humoru brak, to jeszcze iq ameby

nie posraj się tylko, bo jeszcze ci żyłka pierdząca pęknie. z zazdrości oczywiście 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×