Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iga

W jaki sposób podziękować za obecność na urodzinach

Polecane posty

Gość Iga

Dziewczyny za niedlugo będę organizować urodziny i zastanawiam się w jaki oryginalny sposób podziękować gościa za przybycie?I czy kilka dni po trzeba dzwonić i dziękować jeszcze raz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Na odchodnym mówisz, że dziękujesz, że wpadli i masz nadzieję, że się dobrze bawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja wysłałam wiadomości na whats app z podziękowaniami. Ale to do ludzi z którymi na co dzień mam taki kontakt. Napisałam zebylo mi bardzo miło i że jeszcze raz bardzo dziękuję za prezenty i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Świat wariuje... Zaproszenia, podziękowania i sterty śmieci. Kiedyś wychodząc każdy dziękował i bylo po sprawie. Teraz najlepiej po imprezie dzwonić dziękować za fajną imprezę, prezenty. Później jak ktoś zapomni to ma poczucie winy.... Depresja po cholerę to komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
43 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Świat wariuje... Zaproszenia, podziękowania i sterty śmieci. Kiedyś wychodząc każdy dziękował i bylo po sprawie. Teraz najlepiej po imprezie dzwonić dziękować za fajną imprezę, prezenty. Później jak ktoś zapomni to ma poczucie winy.... Depresja po cholerę to komu

Masz rację. Ludzie nakręcają jakieś szopki, a szczerości w tych relacjach za grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokladnie jak wyżej. Ludzie chcą być tak bardzo obyci że aż staje się to męczące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda

Nie cierpię jak ktoś po imprezie wydzwania z podziękowaniami, jestem zmęczona, chciałabym posprzątać, pospać, a tutaj co chwilę tel, ludzi poj...ło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×