Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Jestem z facetami tylko do seksu

Polecane posty

Gość gosc

Zaden facet mnie niechcial, zaden sie nie zakochiwal, zaden nie byl mna zainteresowany. Wiec jestem z facetami tylko do seksu ,bo nawet seksu bym nigdy nie uzyla, a w ogole to facetom chodzi tylko o seks, dopiero jak przychodza problemy, choroby ,okazuje sie jaki jest facet.Moja siostra miala tylko jednego do seksu i tez dalej jest sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Psychiczny król netu z kilometrowego apartamentu w ponczoszkach i damskiej bieliźnie zaczął się zwierzac, nie jest tak źle jakaś gdzieś tam może ciebie kocha, np.Agatka czy inna Martusia😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Psychiczny król netu z kilometrowego apartamentu w ponczoszkach i damskiej bieliźnie zaczął się zwierzac, nie jest tak źle jakaś gdzieś tam może ciebie kocha, np.Agatka czy inna Martusia😏

Chodze do psychiatry i psychologa ,mialam 9partnerow bylam ... i jestem.Wdodatku pochlonela mnie depresja lepszy seks z byle kim niz psychotropy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30

Rozumiem Cię, sama miałam facetów tylko do seksu. Owszem byli tacy, którym (chyba) zależało ale ich odrzuciłam, bo mnie nie kręcili. Może i popełniłam błąd? Parę lat byłam w układzie z gościem, który niby mnie chciał do związku, ale jednocześnie nieraz krytykował, wyśmiewał, nie zawsze doceniał. W końcu znajomość poszła się walić, bo znalazł sobie dziewczynę do związku, ale i to mu nie orzeszkadzało proponować mi seksu - oczywiście odmawiałam. Obecnie nie spotykam się z nikim. Zresztą jestem przy sobie, mam ogromny problem ze schudnięciem i mi zwyczajnie wstyd. Chyba nawet do samego seksu się nie nadaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×