Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karolaa622

OVB Allfinanz Polska klient współpraca

Polecane posty

Dzień dobry,

zakładam temat, bo mam ochotę podzielić się swoim pozytywnym doświadczeniem z firmą OVB.

Jako klientka zostałam zwerbowana przez moją przyjaciółkę. I dobrze, że mi współpracę zaproponowała, bo dzięki temu od 4 lat już pieniądze sobie odkładam na emeryturę. Każdego roku, kiedy tylko potrzebuję ubezpieczenia zarówno w życiu prywatnym jak i w pracy, przyjaciółka staje na wysokości zadania z czasem realizacji oferty, warunkami ubezpieczenia bardzo korzystnymi do proponowanej ceny, a także z klimatem w jakim są prowadzone spotkania - profesjonalnie a jednocześnie klient czuje się swobodnie. Nigdy się nie zdarzyło, aby nie odpowiedziała na jakiekolwiek pytania zadawane przeze mnie czy Dyrektorów z mojej firmy. Miałam też możliwość uczestniczenia w spotkaniu Forum Dyskusyjnego OVB, na które udałam się bardzo chętnie, a na którym Kierownik oraz Dyrektor odpowiadali na wiele zadawanych przez obecne osoby pytań - to spotkanie również było bardzo profesjonalne a jednocześnie w pozytywnym klimacie, co pozwala mi stwierdzić, że pracownicy firmy  OVB pracują raczej w luźnym i sympatycznym niż korporacyjnym szyku. Dzielę się tą opinią publicznie, ponieważ jako klientka sprawdzam opinie w internecie firm z jakich korzystam i muszę tu Państwu napisać, że to co się opowiada na Forum GoWork.pl mija się absolutnie z prawdą i realnym stanem czyt. podejściem pracowników oraz traktowaniem klienta, traktowaniem pracowników, ofertą. 

Ze swojej strony ogromnie, ale to ogromnie zachęcam do zgłoszenia się do firmy, aby przeprowadzili jak to przyjaciółka określa - Analizę Potrzeb Klienta, ponieważ nawet jeśli ktoś klientem nie chce zostać, to i tak jest to ogromna baza wiedzy i super ciekawe, budujące a przede wszystkim uświadamiające spotkanie.

Życzę wszystkiego dobrego

Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wari

Koleżanka z OVB sprzedała mi ubezpieczenie prawne i dzięki temu jak leciałam do Holandii teraz niedawno dostałam zwrot 1200 zł za znaczące opóźnienie lotu mimo, że bilet kosztował 240 zł. Dlatego serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym już na innym forum i będę dalej powtarzał. Firma OVB poza tym, że zrobiła zbiórkę pieniędzy to jeszcze przekazała sporo swoich środków na leczenie córki kolegi, która zachorowała na nowotwór. Nie mam więcej pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×